0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından

İki oğlum var biri beş biri üç yaşında kreşe verdim ama öğretmen büyük oğlumun söz dinlemedigini söyledi ilk bugün götürdüm . Eğer böyle olursa almam dedi napacm  şaştım kaldım ona anlatıyorum. Ders zamanı oyun alanına girme diye o sadece oyun oynuyor çıkmıyor oyundan kavgacı yapısı var ne desem el kol hareketleri :(

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pardon ya ben şu öğretmenin böyle olursa almam kısmına takıldım pardonda onun haddine mi düşmüş almamak hele Bi almasın eğer şiddet darp varsa haklı fakat sırf söz dinlemediği için almamazlik yapamaz öyle bi hakkı yok o egosunu yere indirsin once
tarafından
Özelde olsa devlette olsa öyle bi hakkı yok darp şiddet olmadığı sürece ayrıca özel kreslerin hiç öyle bi hakkı yok para veriyorsun sen oraya müdüre şikayet et oda olmadı milli eğitime et bak bakalım başına neler gelir
(672 puan) tarafından
Peki mesela çocuk şiddete eğilimli ise grubun huzurunu kaciriyorsa mesela öyle durumlarda ne yapılır
tarafından
Bi tek bu durumda red hakkı var ve acilen çocuğun uzman pedagog eşliğinde terapi alması gerekir buna öğretmen bisey yapamaz
(672 puan) tarafından
Anladım canım merak etmiştim o yüzden sordum şimdi bizimde çocuğumuz var ne olur ne olmaz bunları bilmek gerekiyor . Saol aydınlattığın için ❤️
tarafından
Ne demek cnm her zaman ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Psikiyatri götürmeyi denedin mi canim
(113 puan) tarafından
Okula başlarsa alışır dedim m hiç parka gitmiyor ortamda değil o yüzden agresif
(5,378 puan) tarafından
Yinede ihmal etmeyin canim
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Bunu devletin öğretmeni diyemez galiba özel eğer devletin öğretmeni dediyse hiç muhattap olma direk cimere şikayet et 
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Bence aynı zamanda pedogogtan da yardım al. Eğer sürekli böyle devam ederse öğretmen diğer çocukları düşünmek zorunda. Sonuçta toplu bir ortam. Öğretmenle güzelce konuş fikir al napabiliriz diye. Öğretmen veli işbirliği çok güzel sonuçlar doğuruyor.
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızı 5 yaşında oda camide kreşe gidiyor Öğretmenin dediğini yapmadığı için büyük ihtimalle cuma günü artık almicak kızı 

Sadecee oyuncaklarla oynamak istiyormuş hocanın dediklerinin ** tersini yapıyormuş Buda diğer çocukların olumsuz etkilenmesine sevep olduğu için çıkaracak 

Ama arkadaşıma da söyledim bi doktora göster diye 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben söyleyeyim napcağını, hemen git o hocayı heryere şikayet et. 
0 oy
(49,756 puan) tarafından
daha ilk günden almam nedir
0 oy
(2,007 puan) tarafından
O nasıl bir öğretmen öyle ya benim kardeşim de kreşe giderken, devlet kresiydi birde öyle zor bir çocuktu ki biz yılmıstık kreşe götürürken hocam alişmıyor olmadı alallim kresten dedik, asla şimdi pes edersek hiç bir zaman ne kreşe ne okula alişmaz zaman tanıyın demişti, yasemin öğretmenimiz çok iyidi,kaç kere öğretmene kardeşimin vurduğunu gördüm öğretmenimiz sorun yok zamanla alışacak bu davranışları geçecek dedi ve gerçekten geçti , o nasıl öğretmen öyle hiç mi çocuğun psikolojik olarak ilerde etkilenmesi den vs korkmuyor böyle olursa ben almam ne demek ya ,o çocuk kabul görmeyince ne hissedecek böyle insanlar eğitimci olmasın ya 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 535 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Cansmn (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 414 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Emine27&27 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 677 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde LMihrace (7,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 987 göst.