0 oy
878 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar kızım çok huysuz ve günün her saati ağlıyor özellikle geceleri kalkıp öyle bir ağlıyor ki sanki onu dövmüsüz gibi bugün son çare hocaya götürdüm hoca benle eşimim üzerinde sübyan diye birşeyden bahsettii bizim üstümüzde mussallat varmış buda kızımızı etkiliyormuş daha önce var mı böyle bişey duyaynınız

29 Cevaplar

+5 oy
(778 puan) tarafından
Nasil inanıyorsunuz böyle şeylere.. neredeyse her çocuk belli dönemlerde ağlama krizine girer..dişi ağrıyordur yaşı büyükse rüya görmüştür bi sebebi vardır yani..geçmiyorsa doktora götürün 
(307 puan) tarafından
arkadas dogru soyluyor cocuklar zaman zaman bunalim yasiyor. benim ikiz kizlar dogdugundan belli surekli sebepsiz yere aglarlar.30 ayliklar şükür yeni yeni sakinlestiler ama ona ragmen hic bir hocadir falan gitmek aklima gelmedi.bide ben korkarim oyle kisilerden insanlari korkutarak herseyi yapmaya calisirlar. bence inanmayin ve baglantinizi kesin yoksa bu gidisle müge anli lik olursunuz hoca dolandirdi diye.
(5,240 puan) tarafından
Benim kizim 18 aylik doğduğundan beri ağlıyor eşimde bende cok çaresiziz artk yani bir sebep yok doktora götürüyoruz bisey yok yani sabır sınamaya gelmiş resmen insallah büyüdükçe gecer bizim kız dişleri zor çıkarıyor
(307 puan) tarafından
ben dr sormustum camim surekli agliyor geceli gunduzlu diye, dr bana 2 yas sendromu demisti ne zaman gecer dedigimde 15 aylikken baslayip genelde 3 yasa kadar surebiliyor demisti
tarafından
Valla benim tanıdık biri ve giden kişide faydasını gördü öyle parayla yapan biri değil arkadaşın bahsettiği gibi şey yapmıyor
(1,043 puan) tarafından
Tamm Hadi hocanın dediğini kabul ettik açın kuranı dinleyin bol bol oyle uyusun bebeğiniz de
-Reklam-
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Benim kızımda öyle çok fazla ağlıyor gündüzleri 
(236 puan) tarafından
Mecbur kaldım kuzum artık özellikle geceleri çokkk aglıyor artık psikolojim bozuldu
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Sübyan duydum sanırım çocuk olmasını engelliyo diye hatırlıyorum hiç alakam yok vala bacım 
(236 puan) tarafından
Daha önce bi kaç kez kimsayal geçirdim aklıma o benimde
(7,019 puan) tarafından
Hmm ne kadar doğru bilmiyorum gerçek bişey mi onu da bilmiyorum ama inşallah şifa bulur çocuğun
(236 puan) tarafından
Amin canım inşllah gerçekten deli gibi aglıyor
(1,199 puan) tarafından
Evet gerçek malesef gorumcemdede aynisi var kehribar kolye kullanjnca da enerjisini aliyor üzerinden aslinda birde kiz ayetel kursi mutlaka odasina as ve 7 kere yattığı yere üfleyerek oku ufle besmele çek yatir
0 oy
(167 puan) tarafından
Kaç aylik yavrucak canim
(236 puan) tarafından
25 aylık kuzum
(167 puan) tarafından
Peki bi cocuk hekimine gösterdiniz mi
(167 puan) tarafından
Simdi okudum evet goturmussunuz bence birde pedegog görsün canımsın onun yanı sıra bolbol okuma yap zaten yapiyorsundur ama artir derim ayetel kursi nas felak birde 41cörekotuna 41ayatelkürsi okuyup suyunu falan iciriyorlarmis
(236 puan) tarafından
Onuda denerim kuzum gerçekten artık başka çarem kalmamıştı sürekli aglıyor özellikle geceleri bende artık korktum
(167 puan) tarafından
Cok haklisin canim seni cok iyi anliyorum sifa diliyorum
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Neden hoca doğum yaparkende ona mi gittiniz ?
(236 puan) tarafından
Kızımın aglayışları artık ikimizide yıprattı kimse istemez bu durumlara gelmeyi ama son çare oraya gittim
(2,092 puan) tarafından
Doktora götürdünüz mü peki ,
Bu dönemden hemen hemen her anne geçiyor bence doktora götürün ilk iş olarak başınıza daha enteresan işler açmayın bence.
(236 puan) tarafından
Götürüdüm kuzum ama hala aynı kızım geceleri aglama krizi geçiriyor
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Subyan dedikleri erkek çocuğu olmasın diye yapılıyordu sanırım 
(236 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum daha önce bi kaç kez kimsayal geçirdim bi an aklıma o geldi
(1,236 puan) tarafından
Nesli devam etmesin falan diye oluyor kaynın falan varsa oğlu varmı mesela
(236 puan) tarafından
Kaynımın oglu var kuzum
(1,236 puan) tarafından
Hocanın dediği değil gibi belki bir yeri ağrıyor canım
0 oy
(220 puan) tarafından
Bende de var annem de de vardı annemden geçmiş ilk gebeliğim düşükke sonlandı 2. Gebeligimi öğrenir öğrenmez gidip yazdırdım nuska yazdı dogana kadar sen doğduktan sonra 2 yaşına kadar bebeğin yastığına tak yanindan ayırma demişti tekrar gamile kalırsan diğerine de bunu kullan demişti evet şimdi de üzerimde doğumdan sonra da kızımın yastığın da duracak 2 yaşına kadar 

İnsanları linclemeye ne kadar meraklılar var son çare gittim böyle dedi diyo işte siz her ne kadar inanmasaniz da böyle bisey var maalesef ..
(236 puan) tarafından
Evet kuzum kim ister çocuğu aglasın hastaneye de götürdüm ama bişey yok diyorlar
0 oy
(424 puan) tarafından
Ümmü sübyan duydum anneyi çocuğu falan rahatsız eder bu hurafe değil ruhani bir varlık aslında ama dua bilmiyor musun yatmadan bı Ayetel Kürsi Felak nas falan okuyun kendinizede cocugada bazı şeylerin tıpla alakası olmuyo malesef 
(236 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bundan sonra hep dua okucam insllah
(424 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oku normaldede otururken falan oku böyle  bişey olmaz dini bilgisi pek fazla olmayanların linclemesi normal kafaya takma. Sübyan hamilelikte lohusalıkta birde doğumdan bir süre sonra kişiyi ve bebeği rahatsız eder yani bu derin mevzu kimse başına ne geleceğini bilmiyor ama hoca diye rastgele herkese gitmeyin tabi
0 oy
(119,326 puan) tarafından
tovbe  yarabbi 
(236 puan) tarafından
Kız ne tövbe rabbi bende artık mecbur kaldım her gece kriz geçiriyor artık psikolojimen çöktüm
(119,326 puan) tarafından
bacim belki sorunu dr lukdur hoca dedin üfürükcumu camii hocasimi
(236 puan) tarafından
Hastaneye de götürdüm kuzum mesela uyumaz gece bi anda kalkar deli gibi ağlar yani ilk defa gitiim pek üfürükçü gibi değildi yani şu para isteyenlerden degildi
0 oy
tarafından
Böyle şeyleri ksgsys takarsan daha koyu olursun mesela bende 2 aylıktı el kol irkilmesi yüzünden gidip bir hafta okuttum çok iyi gelmişti bayan hocaya herşey duayla bebeğin sakinlesmesini sağlar evet ama diğer seyelre girme daha çok huzursuz olursun evinde bol bol dua aç bide abdestsiz emzirme asla 
(236 puan) tarafından
Emzirme yok zaten kuzum  ilk defa gittim bakalım
tarafından
Ya gidilebilir gidilmez değil yani niye bu kadar sert eleştiriler olmuş onuda anlayamadım
0 oy
tarafından
Benim bildiğim sübyan anne karnındaki bebeği öldürmek içindir yani ne kadar doğru bilemem tabi onuda ben ilk çocukta kürtaj oldum bana hemen dediler sende sübyan var diye ikicni çocuk sağlıklı doğdu tabi
0 oy
(934 puan) tarafından

Sen de buna inandın mi Allah aşkına ? Bana da gelsen para karşılığında sende cin var derim yani :D kız paraniz çıksa bana da gönderin anam ben size dua yazarım :D

tarafından
Haha katiliyorum
(236 puan) tarafından
Parayla bakmadı bu arada
(934 puan) tarafından
Bozmak için illa ki isteyecek, bu işi hayır için mi yapiyo sanıyorsun:D
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Malesef bu tip hoca adi altinda, kisilerin caresizliginden yararlanmaya calisan kisilere inanmayin. Cocuk doktoruna gittiniz sanirim, bir de pedagog gorsun.
(236 puan) tarafından
Pedagoga hiç götürmedim ama onada götürürüm tabiki artık ağlaması yıprattı beni
(2,418 puan) tarafından
Pedagog cozum bulur merak etmeyin. Cocuk davranislarini onlar analiz ediyo. Bu buyu var diyen tayfaya bosuna paranizi kaptirmayin.
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Yastığının altına metal birşey köy ve sürekli oku böyle hocalara da gitme
(236 puan) tarafından
Hiç gitmedim kuzum ilk kez gittim zaten
(2,091 puan) tarafından
Bu hocalar cinlerle meşgul olan insanlar ve önce sende su var diyorlar sonra başka birşey zamanla yoksa bile siz oralara gittiğiniz için sizlere de zarar veriyor ve bu işler hem beden hem ruh açısından zararlı .peygamber efendimiz Felak ve nas sürelerini tavsiye etmiş bol bol okuyun .enerjisi yüksektir bebeğinizin .bezlerini ayrı atın yine atarken çöpe dua edin rabbime zarar vermesin görünmeyen şeyler diye ama çaresizlik biliyorum ama gitmeyin
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım benim bildiğim sübyan Ümmü sübyan gebelere musallat olan düşük yaptırıp gebeliği önlüyor saçma saçma şeyler işte 
(236 puan) tarafından
Bende öyle duymuştum
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Bir hocanın numarasını aticam bulabilirsem 

Ehli sünnet bir hoca oğlum içinde eşinde musaallat var cozuga yansiyo demişti 
(236 puan) tarafından
Bana da bunu dediler
(236 puan) tarafından
Bulursan atarsın canım
(6,245 puan) tarafından
Özelden atıyorum
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim benim.oglumda oyleydi bazi araliklarda yadayaşlarda uyku teroru yaşiyorlar bende oyle dert yaniyordum bi tanidigimin kbabasi hocalik yapiyo oda başladi yok peri ugramis yok yel ugramis ama pek inanmadim ben acikcasi duami okurum hergun uflerim rabbime siginirim valla oyle bi iki ay cektik cocuk duzeldi şuan :)
(236 puan) tarafından
Darısı bana kuzum gerçekten bende tükendim
(2,687 puan) tarafından
Tuketecek kadarda var canim sinirden oturup agliyodum ne gecem vardi ne gunduzum allahimmm o gunler gitsinde bi daha gelmesin ama emin ol geciyo bitiyo sen dua ac dinlet duani oku ve gececegini bill .nette neler okuyodum neler arastiriyodum burdakilere soruyodum valla analik cok zor boşuna cenneti analara vermemis rabbim
0 oy
tarafından
Para da istedi mi :))
(236 puan) tarafından
Hayır
tarafından
Hm genelde dolandırıcı olanlar para istiyor da bilemedim simdi
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kaç yaşında canm
(236 puan) tarafından
2 yaşında
(1,175 puan) tarafından
Benm oğlum da 2 yasindayken ömrümden ömür götürdü sabaha kadar ağlamalar çığlık çığlığa ağlamalar gecenin bir yarısı kalkip ağlamalar üstelik ikinciye hamileydim o yaş dönemi bizi çok yordu gece yarısı sokağa çıkarıyorduk dama çıkarıyorduk ama yok susmak bilmiyordu artık bende oturur ağlardım sonra 3 yasina girdi çok şükür hepsi geçti yani demem ki güçlü olmaya çalış inan geçiyor ve 2 yaş sendromu o çünkü benm bir çok arkadaşım çocuğu o yaştayken ayı sorunları yasamislar
(1,175 puan) tarafından
Ha bide bizde hocaya götürdük hasayenye bir çok yere götürdük hepsi boş sadece 2 yaş bitince rahatladık sizinde öyle olabilir sürekli ilgisini dahitksya oynamaya çalışın zaten bir süre sonra geçiyor
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Okuyun nas, felak yolunuza bakın. Saçma sapan şeyler yapmayın Allah aşkına 
(236 puan) tarafından
Okuyorum kuzum sadece geceleri kriz geçiriyor ondan korktum bende
(1,469 puan) tarafından
Herkesin çocuğu öyle büyüyor emin olun. Kızım  1 yaşında kaç gece sabahlara kadar ağladığını bir ben birde Allah bilir. Bebeeğinizin bir derdi olabilir, ağrısı falan. Ağrı kesici, gaz damlası falan verin düzenli
(236 puan) tarafından
Her gece mi kuzum olur agrısı agrı kesici veriyorum yatmadan belki bi yeri agrıyordur diye ama yok o krizleri bitmiyor ben bittim
(1,469 puan) tarafından
Bir sorunu olabilir. Kızım çok gazlı bir bebekti ve kabızdı. Aylarca babasının kucağında gezdi her mama yedikten sonra. Her bebek aynı değil

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
20 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 449 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 290 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...