0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (231 puan) tarafından
Kızlar ben Allah izin verirse 2024'de Nisan'ın 12'si 14'ü 15'i gibi doğum yapacağım Sezeryan doğum zorunlu ama biliyorsunuz Oruç son gününe veya bayrama geliyor bayramdan sonrası diye doktoruma desem bayramdan sonra  yapsa sezeryanı olur mu bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi bayram tatili falanda var bilemiyorum doktorum bugün öyle dedi 12 13 gibi doğum olur dedi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktorun ne derse onu yap bebeğinin sağlığı çok daha önemli 
(231 puan) tarafından
Aynen öyle sağda daha önemli canım ama 12'si 13'ü Bayramın 2 ve 3 gününe denk geliyor bakalım nasıl olacak merak ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sezeryansa gününü önce ya  da sonra ayarlar zaten. Benim de nisan başına denk geliyor gibi görünüyor doğumun bir aksilik olmazsa normal bekliyoruz
(231 puan) tarafından
Inşallah hayırlı ol kucağına İnşallah canım Ne bileyim Bir tane de çocuğum var insan panik oluyor aslında İkincide ne yapacaksın çocuğu Kime bırakacaksın Çocuk sensiz durabilecek mi bu yüzden ya bayramdan önce yaptırmayı düşünüyorum yani 5 Nisan gibi
tarafından
Bayram aralığına denk geldiği için böyle düşünmen  normal. Doktorla konuş inşaAllah
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Bayramdan önce olsa olmuyor mu bide son ana kadar tarih belli olmaz olabilecek Bi aksilik yüzünden 
(231 puan) tarafından
Işte doktorun bir aksilik çıkmazsa Bayramın 2 günü 3 gününe denk geliyor dedi yani 12'sine 13'ünde dedi Ben de baktım bayrama geliyor bakalım nasıl olacak
(8,933 puan) tarafından
Cnm daha coook var doğumuna o güne kadar emin ol 50 kere tarih degisecek şuan onun planını yapma son 2 3 hafta kala zaten netleşir o zaman konusursunuz doktorunla
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Şuan kaç ayliksin ? Keyfi sezaryen değilmiş seni ki zorunlu odlugu için kesin gün vermiş olabilir 
(231 puan) tarafından
10 haftalık daha canım ama bir tane çocuğum var nasıl yapacağım bilmiyorum canım  nisanın 12 13 dedi doktorum  bayramın 3 günü  oluyor  canım aksilik çıkmazsa eger
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Bebek daha erkende gelmek isteyebilir. Benim ilki sezeryan di ikinci mecbur sezeryan olacakti küçüktü bebek kilo alsın diye 39+4 e gün vermişti 38+2 de suyum geldi doğuma alındım sağlıkla gelsin de ne zaman gelirse gelsin 
(231 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağ olasın çok teşekkür ederim
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Son ay sezeryan günü verilmesine rağmen 36 da gece aniden normal doğum yaptım :) doktorun ne derse onu yap 
(231 puan) tarafından
Sağ olun çok teşekkür ederim:)))
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Seninle aynı haftadaymışız benim ilk normal doğum oldu Rabbim nasip ederse bir aksilik olmazsa bunu da normal düşünüyorum ama bayramı hiç hesap etmemiştim Z bence sen doktorunu dinle hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kız acelen ne şimdiden dur bakalım . Bi Ocak bari gelsin sonra düşün yada konuş doktorunla

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...