+1 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (19,706 puan) tarafından
Çok yorgunum.. Okul acildigindan beri dahada yorgunum okula git gel dersler ev isleri diger iki cocuk derken bittim ya zaten ev isinin bitme gbi bi derdi yok eskiden bi kahvelik vaktim olurdu artik o bile yok hergun camasir utu zaten okula gidip gelmekten ortanca oglum kilo vermis kuzum benim hasta atesli bide kulaklarinda ödem varmis doktora goturdum istah acici bisiler istedim doktordan ne biliyim ya gocunmuyorum onlar benim evlatlarim herseyi yapiyorum elhamdulilah ama ne biliyim o kadar yorgun giriyorumki yatağa her yanim agriyo gece uykuda yok iki kucuk cocuk gecede uyaniyolar sabah erkenden uyanirlar asla dinlenmiyorum napcam bilmuyorum oyle bi anlatayim dedim varmi benim gbi bacimsular :(

23 Cevaplar

0 oy
(2,751 puan) tarafından
O yuzden tek cocukta baska dusunmuyorm canim kendi limitimi biliyorm Allah kolayluk versin 1 den fazla cocugu olan annelere sans ve kolayliklar diliyorm
(19,706 puan) tarafından
En dogrusu kuzu
-Reklam-
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Bnmde 8 aylık oğlum 26 aylık kızım var öyle bir tempodayim ki kahve içmeye bile vaktim yok bnmle aynı durumda olan ve oturup kahve içen yada dinlenen kişileri koskanmoyor deilim ;))) benm belim kırıldı artık ya
(19,706 puan) tarafından
Benimde artik vaktim yok onceden uyusalar hemen kahvemi yapardim ama alparslan buyudu az once okani okula biraktim geldim cekirdekleri sacmis her yere djdjdjdj
(5,322 puan) tarafından
Ay bnm oğluşumun adıda Alparslan . Nasıl bari huyu  yaramaz mı ;)
(19,706 puan) tarafından
Evet hemde nasil buyumuste kuculmus senin Alparslan yaramazmi :)
(5,322 puan) tarafından
Bnmki 8 aylık daha ya  ama uykusu zor . Uyuyana kdr canm ckyr cnm ya
(19,706 puan) tarafından
Benimkide gece cok uyanir :(
0 oy
(1,051 puan) tarafından
Sen çok iyi anliyorum canım ben kasabada oturuyorum 4 çoçuk ev işi bahçe bağ derken gece yatinca ayaklarımın altı ağriyor gerçekten çok zor 2 tane okula gidiyo 2 tane evde kaliyo küçüğu 5 aylik yinede canları sağ olsun benim kaynanada siz ne iş yapiyorsunuz diyo herkesin ineği var sen beslemiyon bu yaşlı kısmi hiç halden anlamiyo
(19,706 puan) tarafından
Ne is yapiyosunuz diyoda cocuk isten zor yemin ederim bosver Allah biliyo goruyo uyku uyumuyoruz ama yinede evlatlarimiza yetismeye calisiyoz

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 258 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
9 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asiiii (1,362 puan) tarafından soruldu

396,411 soru

11,857,795 cevap