0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (419 puan) tarafından
Ya kizlar benim vajinal bölgemde çok afedersiniz dış dudaklardan makata kadar böyle bır acı sanki kanamis gibi acı vede küçük abdest oldugunda oralara ve makata degdiginde felaket yaniyo sanki biber sürmüş gibi içten gelen bir yanma değil dış taraflara değince yaniyor etrafı hafifte bı kaşıntı var acaba idrarim asitli mi yada enfeksiyon mu çok enfeksiyon oldum ama bu sanki biraz daha farklı utancımdan doktorada gidemiyorum gitsem nasıl anlaticam bakmak isterse acidan ne ağda ne tıraş nede kremle alabiliyorum mahvoldum ben

6 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
Enfeksiyon muhtemelen ve dış yüzeyinde ph bozulmuş olabilir eczanelerde intim jeller var genital bölge yıkamak için onlardan alın iyi gelebilir ve en kısa zamanda doktora gidin alttan bakmaz büyük ihtimalle ha bakmak istedi yapacak birşey yok geçmezse daha kötü olur birde nioli yağı edinin guvebilir yerden temin edin ama tredyolda evvahe doğal diye bir sayfa var oradan bakabilirsiniz vajinal enfeksiyona çok iyi geliyor 
(419 puan) tarafından
Sağol canım o dediklerini duymuştum ama dayanicak gücüm kalmadı utansamda yarın gidip doktora anlaticam bide intim jellerden alıyım inşallah gecer
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım burda nasıl anlatıyorsan doktorada böyle anlatabilirsin burda anca tahmin yapılır tespiti doktorlar yapar 
(419 puan) tarafından
Yok canım dayanamıyorum artık utansamda yarın gidip bir gostericem
0 oy
(687 puan) tarafından
Mantar canım travazol kullan kaşıntı felan dindirir Bı iki kullanmada rahat edersin 
(419 puan) tarafından
Canım kullanıyorum eskiden aninda etki ediyordu ama şimdi oda yaramiyo
(687 puan) tarafından
Dr görün canım ihmal etme o halde
0 oy
(111 puan) tarafından
Gülüm çok geçmiş olsun benim ablamda idrar yolu enfeksiyonu vardı oda ilerlemisti aynı şekil yanma var diyodu ihmal etti ilerledi senin şikayetlerin gibi oldu böyle beyaz beyaz şeyler oldu diyodu hatta bende bakmıştım çok kaşınıyo diyodu hastaneye gitti antibiyotik kullandı bide krem vermişlerdi küçük bide hap kaşıntı için sonra geçti gitmeden olmaz yani seninde büyük ihtimal enfeksiyonun ilerledi tehlikeli durum ihmal etme kafana göre bisey kullanmanı tavsiye etmem 
(419 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım utansamda artık yarın gidicem doktora böyle olmiycak travazol kullaninca geçiyor du yine kullanıyorum ama etki etmiyor
(111 puan) tarafından
Belki başka biseydir travazol azdırabilir doktora göstermeden sürme
(419 puan) tarafından
Tamam canim çok sağol
(111 puan) tarafından
Sende sağol gülüm çok geçmiş olsun
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Mantar olma ihtimali yuksek. Kasidikca dis yuzey kabarir incelir. O yuzden mutlaka doktora git.
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Hiç çekinme doktora git canim. Sağlık bu ihmale gelmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
27 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Papatya 5821 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Leylamirza (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
19 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,349 puan) tarafından soruldu

397,257 soru

11,881,649 cevap

35,999 kullanıcı

...