0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde (2,733 puan) tarafından
Kızlar ben esaortman takımla yatıyorum eşim kızıyor niye benim yanımda esortam la uyuyorsun hep cila yatiyirsun diyor havalar artık soğudu çocuklarımızın yanında yatiyiruz gece üstlerini çok açıyorlar bizde hep beraber uyuyoruz bir odada bide hamiliyim artık ne tişörtle nede kaprriyle yatılır ben geceleikle hayata yataamam eşimde hep cila uyuyorsun gündüz giydigiin elbiseyle uyuyorsun akşam tartisik bunun için ya akıl verin

36 Cevaplar

+6 oy
(119,483 puan) tarafından
cila uyumak ne
(2,733 puan) tarafından
Çul demek:)
(119,483 puan) tarafından
ee adam hakli oyle gubduz giydiginle yatilmazki
tarafından
Donla yatan ben:))
(3,184 puan) tarafından
Çul ne demek
tarafından
Kötü eski pis gibi bişi sanirim
-Reklam-
+1 oy
(11,084 puan) tarafından
Çocuklarla odayı ayır, yatak odasının sıcak olmasını sağla, ben de istediğin gibi yatayım de eşine. 

Hiç olmadı gündüz giydiğini giyme daha farklı pijamalar al gece öyle yat
(2,733 puan) tarafından
Öyle yapacağım
(7,780 puan) tarafından
Ama harbiden gündüzkü kıyafetle uyunmaz kız. Çarpılırsın yani. Farklı pijamalar al. Gece giydiğin ayrı olsun
(11,084 puan) tarafından
Çarpılırsına çok güldüm ya :))
(7,780 puan) tarafından
Öyle ama kız sabahtan akşama kadar ıyyyk :)
+1 oy
tarafından
Günde milyon kere kıyafet değiştiren ben :)) valla yazın gecelik kışın uzin kol pijama yatarım eşimde hatta toton açık uyuyorsun ondan sonra üşütürsn diyor bende karşıyım ya gündüz giydiğin şeyle nasıl yatıyorsunuz
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Adam haklı bacimm ....

Gecelik niye giyemiyorsunn pekii
(2,733 puan) tarafından
Çocuklarıma aynı odada uyuyoruz
(15,827 puan) tarafından
Olsun canım pijama takımları var güzel güzel onlardan al bı tane giy şıkır şıkır
(2,733 puan) tarafından
Adamdan ne zaman para istesem yok diyor bende iki tane  var onlarda iki sene oldu yani onlarinda baya soldu giymek istemiyorum bile
(15,827 puan) tarafından
Ohh ne güzel valla hem beğenmiyor hemm para vermiyor yenisini almayaa
0 oy
(5,730 puan) tarafından

Gündüz giydiğim elbise ile bende uyumam çok aşırı yorgun olmadığım sürece şortlu takımlar oluyo ya gecelik onu giyip uyuyorum çok soğuk olursa da pijama takımı giyiyorum ama eşim karışmaz ne giydiğime ben onunkine karışırım :D

(2,733 puan) tarafından
Keşke benimkide öyle olsa
0 oy
tarafından
Genelde gündüz giydiğim ile gece yatmamaya özen gösteriyorum ama geceleri soğuk olmaya başladı uzun pijama takımı giyerim artık 
(2,733 puan) tarafından
Gündüz evde ki halim dışardaki halim değil
0 oy
(573 puan) tarafından
En azından pijama alsan pijamalarla uyusan canım bazen hepimiz evde pijamayla duruyoruz gece öyle uyuyoruz ama dengelemek lazım. 
(2,733 puan) tarafından
Pijamada soğuk artik
(573 puan) tarafından
Niye soğuk olsun canım yorganla örtün mevsimine göre pijama al. Gecelik VS. İçin soğuk olabilir ben de kaloriferler yanana kadar pijamaya geçiş yaptım ama eşofmanla hayatta yatamam rahatlığını görünce sen de alışırsın
(2,733 puan) tarafından
Ama çocuklarımın yanında uygun girmeuyirum kendimi
(573 puan) tarafından
İlla gecelik olsun demiyorum zaten pijamada ne var çocukların yanında giysen. Çocuklarla odayı ayır ayrıca canım oğlum 15 aylık bu hafta ayırdım odasını
0 oy
tarafından
Ben gecelikle uyurum 
(2,733 puan) tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(6,345 puan) tarafından
Tamamda bacım bütün gün yemek vs ustundekilerle neden yatiyon bari pijama takımı giy eşin haklı 
(2,733 puan) tarafından
İlk defa yatim oda yorgunum burnumdan getirdi
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Eşofmanla asla yatamam zaten soğuğu seven biriyim şuan ipli gecelikle şort atlet gibi kışında pijama çok kalın sevmem ruhum gerilir 
(2,733 puan) tarafından
Canim benim evim sobalı benim evim simdeden soğuk canim
(4,548 puan) tarafından
Sobalı evdede yaşadım zamanında kışın bile soğuk duş alan biriyim sanırım bünyem alışkın
(2,733 puan) tarafından
Evet olabilir
0 oy
(271 puan) tarafından
Hayatta yatamam gece yataga girerken surekli temiz pijama alirim yada sort yada kapri aliskanlik haline getirmelisin yataginin uzerine pijamalarini koy bencede giymelisin canim
(2,733 puan) tarafından
Deniyecem teşekkür canim
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Ev içinde bile olsak toz dur yemek kokusudur siniyor üzerimize asla yatamam gündüz giydiklerimle
(2,733 puan) tarafından
Vala öyle bı yorgunum ki uyudgum giti yatim:)
0 oy
(6,016 puan) tarafından
Gündüz giydiğim şeyle uyumayı bende sevmem ya temizlik yapıyoruz eğilip kalkıyoruz yere değiyor sonucta. Dışarıda giydiğim ayrı evde giydiğim ayrı uyurken giydiğim ayrıdır. Dışarıda giydiğim pantolonla evde beş dk bile oturamam mesela dışarının mikrobu var üstünde diye. Takıntılıyım bu konuda. Belki eşin de benim gibi takıntılı olabilir cnm
(2,733 puan) tarafından
Aynen haklısın
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kendine pijama alabilirsin canim illa gecelik giymene gerek yok. "Eşofmanla" yatmaya da gerek yok. 
(2,733 puan) tarafından
Evet alacam
0 oy
tarafından

esin hoslanmiyorsa dikkat et.. bende evde gezdigimle yatarim. esimin takildigi bir konu degil.. cila ne onunda anlamadim ama neyse:D

(2,733 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Gündüz giydiğin elbiseyle uyumak, uyuduğun elbiseyi gün içinde üzerinden çıkarmamak, onunla ibadet etmek fakirliğe sebeptir. Gündüz 3 kez kıyafet değiştiğimiçin gece yatağa onunla girmem imkansız. Duşsuz yatmıyorum e doğal Olarak üzerim değişiyor.

Sen de değiş canım nolcak. Hoş elbise ya da geceliklerinle yat. Havalar soğudu, ben mini eteklerimi ya da şort eteklerimi artık mus çorapla giyiyorum. Gece de üşümüyorum 
(3,740 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
(3,740 puan) tarafından
Yetişemiyorum zaten, ev gırla çamaşır dolu. Yıkanan çamaşırın haddi hesabı yok. İki bebeği birini kucağıma alsam ya burnu ya da ağzı üzerime sürülüyor. Nasıl gezeyim o kıyafetle. Yemek yerken mutlaka biri üzerime pıskırıyor nasıl değişmeyeyim?
(1,976 puan) tarafından
Öyleyse çok  haklissin  canım,  benim ki iki yaşında üzerime birşey sürmüyor dökmuyor artık , öyle durulmaz :) ben sabah taytimi giyerim ,gecede bir pijama takımı yeterli geliyor
(3,740 puan) tarafından
Htcmm google fakirliğe sebep olan hal ve ameller. Orada var.
(11,084 puan) tarafından
Canım baktım yok öyle bişey. Hadis kaynak hiç bişe yok. Bi hoca sadece çıkarım yapılmış falan diyodu kaynaklardan bulamazsınız diyodu. Maddeleri de dinlemedim açıkçası. Çıkarım olduğu için dinleme gereği duymadım. Hiç bi kaynak yok bununla ilgili.
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Bende neyde rahatsam onu gidip yatıyorum ama çok yorgun olmazsam gündüz giydiğimi gece giymem 
(1,573 puan) tarafından
Yanı sonra suclu oluyorum ama soyleyecegım bu nasıl iş arkadas ya
3 cocugun var en buyugu 4 yasında yanı dıgerlerı 3-2 civarı ve suan 4. ye hamılesın neden sobalı evde yazıyorsunuz diye hep bır aradasımız bır soba daha kurun dıger odaya cocukları ayırın en azından yada esınız ayırın baya kontrolsüz üreme bu cunku bır arada olmak yaramıyor bellı kı.. Yatarken ne gıydıgınızden daha onemlı ve ciddi sorunlarınız var bence bır dıger yorumda da pijama  ıcın almaz vs demıssın ee hem almıyor hem gerekli konforu evde saglamıyor hemde soguga 3 cocugun  yanında oldugu  odada işve cilve mı beklıyor oldu baska derdın paşam? lütfen korunun ya
(473 puan) tarafından
Oylumm gerçekten haklısın yazık çocuklara sobalı evde çocuk büyütmek çok zor ben 2 de pes ettim güzel bi hayat sunamıycaksam niye peş peşe doğurayım ki
(1,573 puan) tarafından
Yanlıs anlasılmasın kucumsemek degıl bende sobalı evde buyudum ama cocuk odamız ayrı ve sobası vardı banyomuzda soba vardı mutfakta soba vardı yanı konfor saglanır sımdı ne gerek var 1 soba yeter diyorsan ekonomik olarak yetemıyorsan 3-5 bın lıralık yakacak bile sorun oluyorsa 4 tane yapmayacaksın kardesım
(2,733 puan) tarafından
Yok artık iki tane soba kuracam bu sene
(1,573 puan) tarafından
Ne yok artık
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Zaten sabahtan akşama kadar eşofmanlayız :D gece hep en cici en SEK si kıyafetlerimi giyip yatarım bende bebelerimle yatıyorum bu engelimi eşinizin istediği gibi giyinmek ha hava serin oluyor evet ama yorganı Bi çekiyorum üstüme oh 

(2,733 puan) tarafından
Yorgunama basladinjz
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Açık gecelik değil de en azından şöyle güzel pijama takımları oluyor dantelli filan onlardan giyiyorum kışın ben de genelde. Şık duruyo 
(2,733 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(6,436 puan) tarafından
Başlığı anlamak için girdim. 
(2,733 puan) tarafından
Anladım mi
(6,436 puan) tarafından
Evet içeriği okuyunca anladım eşofman ile yatıyorsun eşin de buna kızıyor
(2,733 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular