0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.............

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Aslında ev fikri iyi ama kendi huyunu en iyi kendin biliyosun sonucta. Arana mesafe koydugun surece bisey olacagini sanmiyorum

(301 puan) tarafından
Yaa öyle mi olur gerçekten yaa bilemedim ama işi süper de
-Reklam-
0 oy
(15,697 puan) tarafından
Yani şimdi sormak istediğin oraya gitsen değişmekten mi korkuyorsun 
(301 puan) tarafından
Yani illaaki  insaniz  bende niye yok feln olur miki  sürekli dışarda yer içer ben öyle bi insan değilim yazık günah bi kahveye 20 lira vermem  açıkçası veririm  ama ne gerek var
(15,697 puan) tarafından
Senin kişiliğin farklı onun farklı ve mesafe korusan tamamdır
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Görünce isteyeceğini mi düşünüyorsun ki ?
(301 puan) tarafından
Bilmem belkide insanız sonuçta acaba bende niye yok.esinde onla çok takilmami  istemez  iyi kız ama sürekli dışarda yer içer bi fincan kahveye 20 lira veriri yarısını içer. Günah gibi geliyor bana
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kötü anlamda değil ama şimdiden şunu almış bunu almış vs diyosun yarın Bi gün yarışa girersin eşinle körü olursun  ayak uyduramaz kendini kötü hissedersin o kadsr kira aidat veriyo isen başka yer tasinabilirsin 
(301 puan) tarafından
Dimi yaa ister istemz  insan etkilerin onda var bizde niye yok gibisinden kıskanmak değil canm da fazlası günah gibi geliyor bana bu samimiligiz  sonradan patlak veriri miki
(12,777 puan) tarafından
Verir tabi aaa şunun yokmu vs diye rencide edici yapısı olabilir hiç bulaşma başka yere taisn bence
(301 puan) tarafından
Dimi yaa Hayirlsi olsun inşallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aradaki samimiyetin dozunu artirmadiktan sonra bişi olmaz canım 
(301 puan) tarafından
Bilemedim yaa ev işi süper de ister istemz etkilenir mıyım ki acaba. Bak orneknveriyorum  bi çaya gideriz 10 çeşit şey yapar 2 çeşit tatlı tuzlu salata meze bir sürü bide üstüne dışardan alır. E o bana geldigindede  2 3 çeşit olmaz bana değer veriyor bende ona vermek istiyorum  bilemedim eşimle sonradan bi problem olur mii
(3,078 puan) tarafından
Yok kız herkesin evi kesesi durumu bir olmaz oyuzden tereddüt etme bezen sende 10 çeşit yaparsın bazen yapamazsın insanlık hali bu
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Insanin icinde olursa her turlu degisir mesela nette gordugun seyleride istersin ama bnm etrafimda herkesin istedigi hersey var iki eltimin bebegide bnmkiyle yasit ama onlarin her yaptigini her aldigini asla almam mantikli gelenleri yapiyom ama mantikli gelmiyosa onlara bile bosyere almissin diyom 
(301 puan) tarafından
Bende aynen öyleyim işte  boş yere almaknistemiyirum yazık günah. Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Kaç yaşında insanlarız canım değişme işi toylukta olur şimdiden sonra şartlarını bilip ona göre davranırsın. Arada zaten sen de çıkarsın arkadaşınla ama ben çalışıyorum ben saçamam o kadar paramı arkadaşınınki abartılı sanırım biraz. Ev iyiyse taşın gitsin
(301 puan) tarafından
Ev süper canm yaa hayirlsi inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Taşıncaksın diye ona uymak zorunda değilsin ki. Yada onun gibi yaşamak... Bence bunlardan önce evin şartları konumu sana uygunmuş ona bak ve 600 TL resmen bedava kaçırma derim
(301 puan) tarafından
Dimi yaa  aynen öyle bir evi bir daha bulmayiz  da canm altlı üstulide  olunca acaba biseyler degisirmiki  diye düşündüm. Bak mesela biz onlara gittiğimizde çaya 10 çeşit şey yapar pasta börek kurabiye tatlı sütlü salata bide yetmez dışardan alır okadar  kahvaltıya gideriz  5 çeşit peynir 2 çeşit domates ☺gerisini sen düşün oda bana gelince bende kendimi mecburs  gibi bi ton şey yaparim  güya ayak uydurmak  için. Bi fincan kahveye bi dilim keke  dışarda 30 lira veriri  anam yazık günah  degilmi
(25,224 puan) tarafından
Herkesin yaşam şartları bir olmuyor valla o ne yaparsa yapsın sen ayagını yorganına göre uzatcan
0 oy
tarafından
Cnm anlattığına göre bu eve taşınmak daha iyi sizin için hem bebisde geliyormuş daha iyi olur ama onda var bende yok gibi düşünürsen etkilenceksen taşınma derim  
(301 puan) tarafından
Ev süper canm bir daha boyoe uygun ev bulnmaz  .insanız ister istemez etkilenirim gibi. Bende niye yok gibisinden bende para harcarım ama ne biliyim 1 fincan kahve ve 1 küçük dilim keke  30 lira vermek istemem  onla takilincada  oluyor bazen .
tarafından
Arana mesafe koy cnm o zaman ev fiyat olarak hemde sizin için çok uygun 2 olacağına 1 olur sanki hakinizda hayırlısı olsun kuzum
0 oy
(471 puan) tarafından
Taşın canım zaten bebekle uğraşmaktan çok gezemezsin. Senin yapın bu değişmez merak etme 
(301 puan) tarafından
Inşallah canm yaa iyi geldi valla saol
0 oy
(17 puan) tarafından
Bence taşın bebeğin doğmadan. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama anne oluyorsun sonuçta aklı başında bir bireysin onun yaşantısını umursama sen kendi imkanlarını biliyosun. Daha rahat edersin bebişinle onu bunu boşver sen 
(301 puan) tarafından
Canm 22 yaşındayım herkez kendi evinde dimi ya tamam altlik  üstlü ama bilemedim hayirlsi bakalım
(17 puan) tarafından
Tabi ki öyle. Sen hiç onu bunu düşünme ev daha rahat çık bebeğimle eşinle huzuruna bak. O ne yerse yesin ne giyerse giysin. Günü gelir Rabbim sana daha fazlasını verir. Ama ona uyucam diye huzuru kaçırırsan o zor gelir. O yüzden keyfine bak. daha rahatsa ev, çık rahatına bak.
(301 puan) tarafından
Kız gözüm olduğundan değil ALLAH daha çok versin bana gereksiz ve yazık günah gibi geliyor. Allahım bi görsen 1 fincan kahve ve küçükcuj dilim keke 30 lira vermek nedir  .veya otobüs var taksiyle niye giden gelen  .Bende yerim de ne biliyim bu kadar yapmam ya .Hayirlsi artık neyse
0 oy
tarafından
Seni tam olarak tanımıyoruz ne diyebiliriz ki yani sen kendini bilirsin 
0 oy
tarafından
Biraz sana bagli tabi ama illaki ya bsy almak istersin almamis olursun aslinda iki gun sonra unutucagin birseydir obur turlu gozune sokarlar uzulursun yani ben oyleyim birkac arkadas var biraz pahali yasamlari bir harcayim uc konusurlar benim canım sıkılıyo o zaman yani insan ister istemez etkileniyor
(301 puan) tarafından
En iyisi gitmememk lee
0 oy
tarafından
Yok kuzum niye değişcen ki çok sıkı fıkı olmazsan sıkıntı yok bence 
(301 puan) tarafından
Bakalım artık eşimde  gitmek istemiyor da  .aynı evliyiz oda hamile bende .Hayirlsi artık bakalim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 754 göst.
0 oy
14 cevap 964 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde 12345zeye (78 puan) tarafından soruldu

379,896 soru