0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar dün civilden kızıma bir kaç kıyafet aldm. Kırmızı bi takım aldm ama nerden bileyim renk döneceğini.  Bugünde yikaym dedm. Beyaz külotlu çorap beyaz badi ve bir kaç tane de çorabını attm beyaz. Pembe olmuş renkleri. O kadar üzüldüm ki nasl çıkacak yaa :(( bi daha asla civilden almam 

27 Cevaplar

+5 oy
(2,705 puan) tarafından
Kirmiziyla beyazi neden ayni anda attinizki ? 
(9,971 puan) tarafından
Bende bunu merakettim :) baktim yazan varmi diye
(1,064 puan) tarafından
İlk alınan şeyin boyaması muhtemeldir zaten
(393 puan) tarafından
Okurken şok oldum bide markaya suç buluyor :D renklilerle beyazlılar karıştırılır mi ya
(999 puan) tarafından
Kırmızı hariç diğerleri renk bırakmıyor :D bu civilde olsa e bebekte olsa aynıdır post sahibi acemiligine gelmiş bir daha yapmaz artık :D
(2,705 puan) tarafından
Bana pazarda cocuk giysisi satan bi abi yeni aldiklarini tuzlu sirkeli suya bas bi gece ne cekme yapar ne renk birakir demisti. Bu bilgi de şurada dursun :)
-Reklam-
+4 oy
(12,854 puan) tarafından
Markanın suçu değil beyaz ile başka hiç bir renk yıkanmaz 
+4 oy
(299 puan) tarafından
Kırmızı ile atarsan gidip adidas Nike da alsan olur yani bacım 
0 oy
tarafından
Ace çamaşır suyu al hemen bı kovaya koy beyazlari sicak su ekle üstüne rengini acar 
0 oy
tarafından
Pembe giydir sende canım çıkmaz 
0 oy
(762 puan) tarafından
Biz hep e bebek yad civil den alıyoruz boyle bir sorun yasamadık fotosu varmı atsanız baksak 
(1,070 puan) tarafından
Neyin fotosunu ataym canm. Bende genelde civilden alirm ama bi daha almam.
(762 puan) tarafından
Pembeye donen kıyafetin merak ettim gecen bızde alısverıs yaptık da acaba nasıl birsey dikkat edelim almayalım
(9,504 puan) tarafından
Senin hatam bacım kırmızıyla beyaz atılır mı hiç onlarda seni bekliyordu zaten alışveriş yapsın diye :))
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuna koy bacım
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum oraları. Hediye gelincede ilk ayrı yıkıyorum diğerlerine renk vermesin diye. Pahalı yanicivil falanda ucızda değil o paraya renk vermemesi gerekiyor 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Kurumadan müdahale etmek gerekiyor ona çamaşırlar yoksa hiç çıkmaz bende sıcak suya lekeli kıyafetleri basmistim leke çıkarıcı döküp mavi varmış arada farkında değilim rengi dökmeye başlamış hemen farkettim hiç kurumadan bı  kaç kere yıkadım makinede çıktı 
0 oy
(466 puan) tarafından
Kırmızıyla beyazları neden attın 
0 oy
tarafından
Bak canım beyazları at makineye deterjan gözüne deterjan ve çamaşır sodası ekle sonra biraz dönsün durdur 1saat öyle kalsın sonra tekrar çalıştır yıkansın soda ile bembeyaz oluyor 
tarafından
Birde kırmızı ile beyazlar bir atılmaz ki
0 oy
(335 puan) tarafından
Beyazları çamaşır suyuna batir, geciyor. Aynı durumu yaşamıştım. 
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kırmızı katmasaydınız beyaza iyiydi. Sıcak suda ıslayın ayrıca tekrar yıkayın . Zamanla açılır sanırım 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
makineye atmadan önce bi elde yıka makinana baktır belki bi sıkıntısı vardır 
0 oy
tarafından
Çivilden çok senin hatan olmuş. Beyazları tekrar camasir sulu suyla yıkamayı deneyebilirsin 
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Yeğenim bebekken H&M den kırmızı bir takım almıştım bende ablam da sen gibi hepsini beraber atmış bana sövmüştü bu nasıl takım her şeyin rengi değişti pembe oldu diye ☺️☺️

Ona da sorun sende niye beyazları da attın kırmızı ile demiştim sana da aynısını diyorum şimdi neden bacım neden 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Silva nın toz çamaşır beyazlatıcısı var ondan al dene Bi leke çıkarıcısı da var biraz pahalı ama 
0 oy
tarafından
Bende aldim bir yildir giyiyor bambj yumusacik bembeyaz hala 
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Beyazlarla renkliler bir mi yıkıyorsun 

İlk tıkama olmasa nile birlikte yıkanmaz
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Suçu Markada arama kendinde ara şekerim :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...