0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (3,400 puan) tarafından
Kızlar cıldırcam artık bizim evin garaji var altı bos oraya koyuyordum arabaya kedi girmis gene daha önce de giriyordu o yuzden binanın icine bodruma  koyuyordum ama az kalsın oglum bebek arabasi ucumuz birden merdivenlerden yuvarlaniyorduk gene garas altina koymaya baslamistim girmiyordu kızlar iki aydir falan bugun gene girmis bodruma koymaya kalksam alip cikarirken zorlaniyorum garajın altına koyunca kedi giriyor eve cikarayim desem asansor yok iki kat zor oluyor 

10 Cevaplar

0 oy
(2,148 puan) tarafından
Bi çöp torbasına işe yaramayan bişeyler koy kağıt gazete gibi akıp kokmayacak vs şey işte. O torbayıda arabayanın içine koy. Yada arabayı katla kenara öyle koy ki girmesin kedicik. 
(3,400 puan) tarafından
Cok fenalar pist desende gitmezler evcimen hepsi mahallemizde kedimiz köpegımiz eksik olmaz besliyoruz ama hep bizim arabaya giriyor bu pisicikler sinir oluyorum kacinci yikayisim arabayı
(3,400 puan) tarafından
Giriyor kız yavrular mi giriyor artik bilmiyorum katlı ve yatık duruyordu pazara gittim bugun arabayi bir actim heryeri tüy
(4,250 puan) tarafından
Kız kedi katlı arabayı nasıl açsın :D
(3,400 puan) tarafından
Arasından mi boslugundan mi giriyor canim bilmiyorum o oturma yeri full tüydu nefes nefese eve cikardim balkonda yikadim arabayi :)
(4,250 puan) tarafından
Hızı doğru yanlarda boşluk var ya. Çarşaf gibi birşey mi kapatsan acaba üstüne. Poşeti falan delerler çünkü
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Poşet geçir yada arabanın üzerine
(3,400 puan) tarafından
Onu da yaptik canim kenarında yirtip gene giriyor
(48,668 puan) tarafından
carsaf gibi bisey ser
0 oy
(6,827 puan) tarafından
arabayi katla canim bizim ev 3. kat kedi gecenlerde sen güvercini tut al gel 3. kata cikar benim oglanin bebek arabasinin icinde parcala ye birde kan akmis bebek arabasi leş gibi kokuyordu yikarken ögür ögür bi hal olmustum
(3,400 puan) tarafından
Senin ki daha kötu olmus bizim heryeri kedi tüyüydü katlı birde araba
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Bır tane battal boy poşet gecır üstünden çıldıracak ne var kı bunda gırer yanı kedı bu pıst dersın gıder 
(3,400 puan) tarafından
Kedi tuyu oluyor hep araba cirpsam da gecmiyor Allah korusun cocugun cigerine kacar  cop posetide gecirdim kenarindan yirtip girmis gene  bir yere gidicek oluyorum arabayi aciyoruz kedi tuyu ne kadar cirpsam da yapisip kalıyor
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ört arabanin üstünü 
(119,289 puan) tarafından
uuufff ☺️☺️☺️
(48,668 puan) tarafından
sevda bize gel kedi severiz gelirken kedi de getir ☺️☺️☺️☺️ oyle bir espiri vardi yıllar once
bende bi enik var 10 jediye bedel☺️☺️
(48,668 puan) tarafından
fıstık o ❤️
hic susmuyo bu yaa
0 oy
tarafından
Katlayıp koysan girmez herhalde ya 
(3,400 puan) tarafından
Katlayip koyuyorum canım yan bir sekilde yatiyor ne buluyorsa icine giriyor heryerini tuy yapmis
0 oy
(848 puan) tarafından
eski bir çarşaf geçir alttan bağla üstüne de battal boy çuval geçir oradan giremez zaten 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Battaniye veya nevresimle sarmaktan başka çare yok o zaman
0 oy
(734 puan) tarafından
Kuzum anlıyorum seni benim de başıma geldi kafayı yedim kedi pisliği zor cıkıyor Allahın gücüne gitmesin kimse linç etmesin hiç sevmem tüylü tüylü hayvanları huylanırım 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ayyy ne çektim ben öyle neyseki en sonunda kırıldı araba bende ufak panda bisiklet aldim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 434 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhallinaaa (1,056 puan) tarafından soruldu

379,685 soru

11,365,696 cevap

34,845 kullanıcı

...