0 oy
831 göst.
Diğer kategorisinde (2,388 puan) tarafından

Kızlar şuan kiradayim. Ev aldık. En fazla 1 aya tasinacagiz Allah nasip ederse de. Mutfak dolabı eski zamanlardan kalma.Koyu Kahverengi. 

Şuan da yeni dolap alacak maddi imkanimiz yok. 

İnternet de görmüştüm mutfak dolabını boyuyorlar. Onun için özel bir boya var mi? Varsa adı nedir? 

Yardımcı olur musunuz?

image

24 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

https://instagram.com/evinikendinboya?igshid=NzZhOTFlYzFmZQ==

Biz boyadık mor parlaktı çok çizik duruyordu yeniydi ama boyadık çok da güzel oldu bu sitenin dükkanından aldık burdanda sipariş verebilirsin anlattıkları gibi boyayın ama ölçüsü vs 

(404 puan) tarafından
Çizilme oluyprmu
(5,893 puan) tarafından
Ben dolapları değil de ara fayansı boyamak istiyorum. Siz boyadınız mı? Nasıl durdu
(404 puan) tarafından
Arkadaş boyamış çok güzel üste cila şart
(1,629 puan) tarafından
Ara fayans tezgah dolap heryeri boyadım ve korkusuz korumadan kullanıyorum çizilme kalkma olmadı tezgahı boyadıktan sonra 4 gün kullanmayacaksınız tezgah ve fayansı antresit griye boyadık siyah gbi oldu tezgah için beyaz fısfıs gbi boyada aldık mermer görünümü verdik cila yapmadık biz
(5,893 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,388 puan) tarafından

Yardımcı olacak kimse yok mu?

0 oy
(1,548 puan) tarafından
Akrilik boyalar kullanılıyor canım bide vernik atıyorlar iki kat boyayinca oluyor bide bu akrilik boyalarda pahalıydı sanirim yeni dolap kadar olmasa da 500 ml mı 750 TL falandı bide iki kat gececen 
(2,388 puan) tarafından
Ooooo pahalıymış :( neyse böyle kullanacaz artık
(1,548 puan) tarafından
Evet bide vernik Alaçam bide içleri var uzun iş bide zamanla yine soyuluyir ben çok araştırmıştım bu işlemi
(962 puan) tarafından
Evet biz boyadık hemde 2 kat değil 4 kat zamanla buhardan koyulaştı soyuldu çirkin bişey oldu
(1,548 puan) tarafından
Evet canım zamaninda çok araştırmıştım bende herkes soyulmasindam sikayetviydi bu yüzden bir daha düşünmedim bile
0 oy
tarafından
Evet canım onların boyaları özel oluyor. Bianca Stella mutfak dolapları için uygun. Ama uzun sürer ki baya da dolap var. Boya mağazasına gidersen ölçülere göre yardım ederler. Dolap kapakları, dolap içleri, dolap rafları filan da boyanması gerekiyor sonuçta. Önce zımparalayıp sonra boya yapman gerekiyor. 2 kat kapatır sanırım dolap kapaklarının rengi daha sonra vernik atman gerekir boya kalkmasın diye. 
(2,388 puan) tarafından
Teşekkür ederim birtanem ❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
tarafından
katilmakla beraber sadece kapaklari boya.. boyamaya gidenler hep oyle yapiyor icini kim gorcek ztn
tarafından
Ben biri geldiğinde açılacağı için söyledim. Tabi ki kendi kararı ama her zaman bir şeyi yapıyorsam tam yaptığım için öyle yazdım.
0 oy
(387 puan) tarafından
Ben çok takilmiorum bu renklere ya seviyorum böyle dolaplaari hatta ben olsam uğraşmam maddi durum duzelene kadar kullanırım ama herkesin düşüncesi farklı tabi
(2,388 puan) tarafından
Ya öyle de cnm elimizde avucumuzda ne varsa verdik. Eşim de asgari ücret ile çalışıyor. Hayırlısı olsun bakalım. İnternettekiler de pek memnun değiller ama bilemedim
(387 puan) tarafından
Su an ev dağınık sana ait değil eşyalar sanrim sen güzel duzenlersin büyütme gözünde bence güzel dolapların kırık felan da değil kullanılır eline para geçince yaparsın gerekirse yeni gerekirse boyatrsin ama bence güzel canım çok  şükür ev alablmissiniz bu pahalılkta toparlanana kadar beklemek daha iyi bence ♥️karışmak gibi olmasin
0 oy
tarafından
Kalsın bence o kadarda göze batmiyor
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Bence Rengi güzelmiş kirde göstermez :D

0 oy
(2,471 puan) tarafından
Pahalıya patlar çok fazla dolap var dediğin boyalar pahalı birde vernik atman lazım sen kendini toplayana kadar böyle kullan canım hiç uğraşma öyle kötüde durmuyor model eski ama yiratmamaislar düzgün kullanmışlar elin bollasinca yeni dolap yaptirirsin
0 oy
(701 puan) tarafından
Boyama değilde bir tanıdık beyaza kaplamış çok güzel olmuş.
0 oy
(478 puan) tarafından
Merhaba

Boyalar pahalı ve zahmetli oluyor. Cilasi bilmem nesi ben aslında bu tonları çok severim ve mutfak çok güzel görünüyor büyük güle güle kullanın :) dolap yerine mutfak tezgahı ve fayansları kaplama yapabilirsiniz internette çok uyguna satılıyor. Ben şimdi kilerimi çamaşır odasina cevirdim kaplama için tuğla desenli aldım gelince yapicam fiyatlari da çok uygun ve su an hepsiburadada indirim var. Dolapları da isterseniz kaplayabilirsiniz boyadan daha uyguna gelir :)
0 oy
(424 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Dolap için yapışkanlı kağıtlar var kaplama onlara bı bak trendyolda falan aynı boya gibi duruyor çokta güzeller ben çocuk odasında sifonyerin üstünü kapladim gören öyleydi sanıyor 

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Canım bende boyadm aynı sayfamda var çok güzel durdu 
0 oy
tarafından
Boyanabilir ama ben olsam boya konusunda usta birisine boyatırdım onun ölçüsünü tutturmak önemli 
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Evimi satmadan önce Stella boya ile mutfak dolaplarını boyadım fiyat biraz pahalı diğer boyalara bakılırsa ama tavsiye ederim dökülme kabarma VS. Olmadı sadece boyamadan önce dolapları çok güzel sil yağ falan kalmasın birde boyaya su karıştırma direk vur kolay gelsin şimdiden 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
STELLA boya var hem dolap için hem mutfak için hatta banyo için bile boyaları var istersen al boya istersen ekipleri var ekip gelip boyuyor 
0 oy
(48,642 puan) tarafından
gule gule oturun hayirli olsun canim bide folyo gibi bişey yapistiriyorlar.
0 oy
(409 puan) tarafından
internetteki videolardan bak canım çok güzel oluyolar boyayınca 
0 oy
tarafından
Fayanslarinla uygun bence göze kötü gelen bişi yok Temizse kullanbilirsin boyle
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Güle güle oturun öncelikle. Bence dolapların rengi güzel. Artık tekrardan moda oluyor ahşap dolaplar. Onun yerine mutfağın kendi rengini krem tonlarında boya. Mutfak masa varsa ahşap kaplama yap. Halinla perdenle kombin yap. Çok hoş olacaktır bence
0 oy
tarafından
Ben ahşap dolapları çok beğeniyorum ben oslam boyamam doğal duruyor iyice temizleyip sade vir stor ve güzel bir hali ile çok hoş olur ahşap baharatlık alırsın oh mis 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 143 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
28 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 534 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nnnnnn (225 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 1,807 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...