0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hanımlar merak ettiğin için soruyorum bebeği karnında ölüpde kanaması olmayan ağrısı olmayan var mı ?  15+4gunluk hamileyim bende 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ilk bebegimin kalbi karnimda durmuş  9 hastalıktı kanamam olmadi. Hastanede öğrendim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 6 aylikti kalbi durdugunda ama kanamam olmadi agrim sizim olmadı.  Bir bucuk ay sonra öğrendim karnimda öldüğünü.  Bir bucuk ay öyle dolaştım habersiz. 
tarafından
Anladım canım
(9,900 puan) tarafından
Canım hareketleri peki? Başın sağolsun evladın için 6 aylık artık hareket edıyor ya aktif oluyor baya ondan sordum
tarafından
Benim ilk gebeligimdi 4 buçuk aylıkken kalbi durmuştu hissedememistim . Çünkü 4buçuk ay erken bir zaman dilimi hareketleri hissetmem için zayifti yani ben bir buçuk ay öyle dolaştım  altı aylıkken öğrendim öldüğünü.  Altı aylıkken ölmedi yani
(9,900 puan) tarafından
Anladım canım benim tekrar başın sağolsun, cennette yardımcın olsun kuzun
tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Annemin bebeği 5 aylıkken karnında ölmüştü ve kanaması olmadı ağrısı olmadı bi haftaya yakın karnında ölü bebek taşımış Dr senn yaşaman mucize demiş çocuğu sancyla doğurtmşlar yüzünde falan morluklar oluşmuş o süreçte :(
(430 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benimde arada iğne batmış gibi bir sızı oluyor ama 2 dk geçiyor midem çok yanıyor
(1,186 puan) tarafından
Dr a görün bnce canm ihmal etme
(430 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Doktora 12 13 haftalıkken gittim 1 ay sonra gel dedi yemek veya atistiramalik birşeyler yersem geçiyor midemin yanmasi
(1,186 puan) tarafından
Mide yanması normal bişey canım o bendede oluyor soda içiyorum geçiyor
0 oy
tarafından
Benimde 8 haftalıktı kontrolde belli oldu
0 oy
(127 puan) tarafından
Bende ilk bebegimi 6+5 de iken kaybettim o an degil ama 15 gun sonra ogrendim kahverengi leke geldi. 
0 oy
tarafından
Ben. Kalbi durmuş 12.haftada ne dışarıya kanama ne ağrı. Aksine müthiş bir enerjik hissetme. Doktor hormonlar inmeye başlar oyüzden enerjik hissedersin demişti. Biz hep düşük bekledik kanamalı falan, kanama olmayınca herşey yolunda sandık. Hayırdır neden
(430 puan) tarafından
Bilmiyorum bende kendim ve bebegin.icin endişeleniyorum bazen çok ayakta felan duruyorum kendimi yoruyorum acaba birşey mi oldu  diye merak ediyorum
tarafından
Gebelikte hafif hafif acı ağrı halsizlik baş dönmesi falan iyiye işaret korkma. Olacağı varsa zaten ne yapsan oluyor. Korkma dua et
(430 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız birazda olsa içimi rahatlattı.
0 oy
tarafından
Bazen kanama v.s olmuyor cnm anlamıyorsun yani inşallah birşey yoktur bebisin 
(430 puan) tarafından
Inşallah yoktur ilk hamileligim birde endişeleniyorum olur olmadık
tarafından
Benimde ilk hamileligim cnm o haftalrda bende ayniydim şimdi 35+5 haftalık olduk çok şükür bol bol dua et Allah'ın izniyle birşey olmaz
(430 puan) tarafından
Teşekkürler inşllah sağlıkla kucağıma almak istiyorum.
0 oy
tarafından
Benim eltim 15 gün boyunca ölü olarak karnında kalmış 10 haftalık olarak ne ağrı nede kanama hiç bir şey olmamış normal kontrole gittiğinde öğreniyor 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Onu bende merak ediyorum canım ya bir ara bendede o korku oldu ama bugün sağlık ocağına gittim kalp atışını duydum içim rahatladı ya herşey normal dedi üstümden kocaman bir yük kalktı
(1,348 puan) tarafından
Nts diye biliyorum küçük bir makina
(1,348 puan) tarafından
Ama bebeğin 5 aylık olması lazım yoksa bakmıyorlar
(466 puan) tarafından
Fetal doppler dediğimiz cihazla dinliyorlar kalp atisini sağlık ocağında. Bende aldım internetten onunla dinliyorum evde
(1,348 puan) tarafından
Nette var mı kız nasıl dinliyorsun ben bulamamda anlamamda :D
(466 puan) tarafından
Hepsi burada dan  almıştım fetal doppler diye geçiyor. Öyle yaz netten çıkar hemen
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Benim öldükten 3 hafta sonra bir damla kan geldi
0 oy
(217 puan) tarafından
Ablam kaybetmisti 17 mi 18 mi neydi 4 bucuk aylikdi ve oynuo dedi megersem kaybetmis suyun icinde oldugu icin oynarmis on gunu gecmis ucakla yolculik yapckti mide bulantisi bas dinmesi yasadigi icin dktoruna gtti ve o an igrendi ablamin kanina karismi zehiri kani temizlendi sonrada kurtaj
0 oy
(7,935 puan) tarafından
2 tane arkadaşım tesadüfen kontrollerde kalbinin durmuş olduğunu öğrendi de o nerden aklına geldi canım
(430 puan) tarafından
Aklımda hep vardı ama sormaya cesaretim yoktu sonradan bende kendimi yoruyorum biraz sormak istedim
(7,935 puan) tarafından
Hamileyken böyle şeyler düşünme iyi düşün canım iyi olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 387 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
+4 oy
59 cevap 1,204 göst.
2 gün önce Kültür-Sanat kategorisinde Gamze 35 55 (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,164 cevap

34,507 kullanıcı

...