0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar ben bir kimya mühendisi olarak asla kullanmadım ve önermiyorum. Ağrı kesici etkisi evet var fakat nasıl,kehribarin içindeki bir kimyasal madde bebeğin ter bezleri aracılığı ile vücut tarafından emiliyor ve bu şekilde kesiyor ağrıyı yani vücuda sürekli ter bezleri aracılığı ile bir kimyasal giriyor asla ve asla tavsiye etmiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(5,038 puan) tarafından
Keşke herkes araştırsa, öğrense, bilgi sahibi olsa. Bende çok karşı olanlardanım. Hiç takmadım takmam da. Böyle bir etkisi olmasa bile o boncuğun kopma ihtimali, çocuğun yutma ihtimali var..
(33 puan) tarafından
Kesinlikle aynen oyle en basiti ilk olarak dediğiniz gibi boğulma gibi bir tehlikesi var yani uyku da bile çıkarmayanı gördüm,anlattığım söylediğim halde birşey olmaz diyeni..
-Reklam-
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Zararını bilmiyordum ama gerek görmedim 
0 oy
tarafından
Eltim bebeğine takıyor şimdi gidip anlatsam bile boş o yüzden yoramam kendimi 
0 oy
(962 puan) tarafından
O kimyasal maddenin adını sorabilir miyim bunu etrafa anlatırken bize soracaklardır
0 oy
(4,266 puan) tarafından
Kimyasal dediğiniz şey süksinik asit. Kendisi antienflamatuardır ve antioksidan içerir. Tehlikeli birşey değil. Çoğu cilt bakım rutininde hyaluronik asit ile birlikte kullanılır hatta. Yani adı asit diye korkmamak lazım kötü birşey değil :))
(1,247 puan) tarafından
Adı asit diye değil kimyasal sonuçta çocuğun vücuduna devamlı birşey salgılanıyor. Ben şahsen çocuğumun devamlı bir kimyasala maruz kalmasını istemem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
8 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,074 puan) tarafından soruldu

379,804 soru

11,369,237 cevap

34,852 kullanıcı

...