0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Kızlar reeder katılım ekdeksine uygun değilmiş yani haram sayılıyormus ben bilmiyordum bunu 

Ki borsada helal sayılmaz farkındayım bı anlık hevesle katıldım çünkü eşim bana harçlık vermez çocuklara doğru düzgün bir şey almaz sadece yiyip içiyoruz daha gencim güzel şeyler giyinip çocuklarımı da güzel güzel giydirmek istedim biliyorum ki bu paranın bir Hayri olmayacak ne yapsam bilmiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geri çekil aldığın parayı da gerçekten muhtaç birine ver ondan sevap bekleme..

Bence şöyle bence böyle diyenleri de dikkate alma. Haram in sence si bence si yok
(1,037 puan) tarafından
Teşekkürler tabiki olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Reeder telefon markası değil mi
(1,037 puan) tarafından
Evet ama katılım ekdeksine uygun değilmiş
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Onu bile ilk defa senden duyan ben jsjsjs heri çekil canım öyle bir hak var mı 
(1,037 puan) tarafından
Var canım
0 oy
(2,596 puan) tarafından
paran elinde enflasyondan değer kaybederken böyle düşünme bence bacım halka arz hissesi sonuçta faizli bi şey değil senin sahip olduğun şeyin değeri artınca paranın da değeri artıyo 10 sene önce 100.000 e aldığın evi bugün 1 milyona satmak gibi düşün 
(1,037 puan) tarafından
Canım Hatsan katılım ekdeksine uygunmus ama reeder değilmiş bugün simit sarayı da arz topluyor o da katılım endeksine uygunmuş keşke reeder ehiç yatırmasaydım bugün vazgeçsem yarına kadar hisse payı düşmez hesaba ikisinden de olurum biraz biriksin olmazsa onu bir muhtaca falan veririm geri kalan parayı da başka katilim endeksi uygunlara yatırırım bu işi bana anlatan helal olduğunu söyledi ama tiktokda tesedufen reederin katılım ekdeksine uygun olmadığını öğrendim iyi araştırmam gerekiyormus
(2,596 puan) tarafından
katılım endeksine göre mi belli oluyomuş helal haram olması ilk defa duydum valla
e haramsa ordan aldığın parayı ihtiyaç sahibine vermek daha kötü değilmi haram para sonuçta
(1,037 puan) tarafından
Firmaya göre değişiyor canım oda doğru en iyisi çekeyim hemen kendi paramı alırım gerisini bilmiyorum ne yapsam 42 lira fark koymus

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozum123 (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
22 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...