0 oy
614 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (296 puan) tarafından
Kızlar oğlumun dogum gününü kutladık 1 ay geçti nerdeyse bayağı yani hediye alacak.insan şimdiye kadar alırdı zaten demi, kucuk.gorumcem var 21 yaşında 2 aylığına bir işe girmişti ogluma doğum gününe 1 hafta kala maaşım yatarsa sana hediye alcam demişti. Neyse Ogün geldi maaşım yatmadı alamadım dedi problem değil dedim. Neyse sonra oturuyorduk büyük görümcemde vardı şişme havuz gösterdi bunu al dedi oğlum için bende dedimki önümüz kış oğlumun kıyafeti yok alırsaniz giyim üzerine biseyler alın dedim yani durmadan söylüyorlar baktimki, sen seç ben secemedim falan dedi de bana utandım ben öyle agzimla istemeye, neyse dün pazara cikmistim oda gelmiş diyorki bende biseyler baktım yiğite su olurmu su olurmu diye konuşuyorduk dedi ama baktım hiç bişey almamış bende güldüm geçtim. Ben şimdi toplu bir kaç şey alcam oğluma bunuda sen al desem ayıp olurmu yada hiç soylemesemmi.

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı kaynanam gibi desene carsya çıkar şu olurmuydu acaba şurda 50 liraya takımlar vardı olurmuydu acaba anca lafını eder ama almaz
(296 puan) tarafından
Aynen aynen :d
-Reklam-
0 oy
(13,333 puan) tarafından
Yani hediye gönülden kopan bir şeydir ve çocuğa olur olmaz beğenir beğenmez ihtimali de göz önünde tutularak alınır hediye için beklentiye gitme canım  
0 oy
(1,588 puan) tarafından
Ben olsam söylemem alacak kişi alır getirir zaten
0 oy
tarafından
Kimseye bisi demezdim.
0 oy
tarafından
Ben soylemezdim 
(296 puan) tarafından
Tamam bende söylemiyorum :)
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Alacak olan alırdı hiç bir şey söyleme bence 
(296 puan) tarafından
Tamamdir ☺️
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Amaan 21 yasinda genc kiz zaten iki ay cslismis niye soyliyceksin ki. He he de gec alirsa alir almazsa sorgulanmaz o kadar ince dusunemiyo demekki
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Kız boşver hiçte minnet etme bugün iyisiniz yarın kötü olursunuz lafını yaparlar alacak insan alır getirir alcaktim da nasip olmadiya getiriyolar işte niyetleri yok zaten 
0 oy
(167 puan) tarafından
Hiç söylemem hiç te beklemem. Alacak olan zaten alır gelir. Almazsa da almasın
0 oy
(767 puan) tarafından
Alıyorsan al almıyorsan lafını açma sürekli de geç 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Kız ne soyliycen bosver sene onun bir kat elbisesinemi muhtaçsın ben hayatta tenezzül etmem böyle boş laf yapanlarda hiç sevmem 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Bizim oğlanlar aynı gün doğdu ben onun oğluna futbol seti aldım o bir şey almadı kaç ay oldu hala da almıyor hiç dile getirmedim kimseye de söylemedim bir şey almadı diye ne gerek var içinden gelirse alır zorlama şeyler sevmem
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yani hediye hediyedir öyle ağızla da istenilmez bence,ihtiyacım bile olsa şunu bunu alın demem minnet etmem kimseye 
0 oy
(13,111 puan) tarafından

Alacak olan alır kızım okuls başladı kız kardeşim hediye almak istedi parayı gönderdi sen al dedi 

Geçiştiriyor :)

0 oy
(816 puan) tarafından
Bekar ya okdr takılmıyordur bosver snde hıc takma ble alırsa alır
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Valla canım ben olsam hiç söylemem ne laacaksa alsın bu konunun uzmasi bile beni sinir ediyor yani madem alacaksın ne alacaksan al ne onu mu alayım bunu mu alayım bence boşver hiç soyleme 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Tabi ki de söyleme ben asla söylemezdim hatta bu kadar dolandırandan da bir çöp almazdım.  Alacaksan al almicaksan dolandırma
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Alacağı bir takim elbise ya neden bu kadar abartmış ki bence bosver alırsa alsın almazsa da açma konuyu 
(296 puan) tarafından
Ay aynen ya haklısın..
0 oy
(122 puan) tarafından
Amaan onun hediyesine ihtiyacın mi var alicam aldım alicam diyor bide sanki çocuk gönlü yegliyor gerek yok de boşver 
(296 puan) tarafından
Aynen haklısın.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 706 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu