0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 32 haftalık gebeyim de biraz temizlik yaptım da idar gibi su gelmiş akıntı var baya ama pijamamam baya ıslanmış neden olmuş olabilir bebeğin hareketleri var ama 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Doktoruna danis yine canim su nasil gelir hiç bilmiyorum ilkimde yaşamadım fazlaysa suyun da olabilir idrar kacirmista olabilirsin
(75 puan) tarafından
Dolapin arkasını çektim bi an geldi ama ağrım fln yok bebeğin hareketleri de var
(4,555 puan) tarafından
Su gelmesi bebek hareketi ile ilk zamanda bağlantısı olacağını sanmıyorum canim benim doğuma girecegimde patlatmislardi kendileri hareket vardı ağrım yoktu hiç takı suni verilene kadar sen git sor yada ara kendini yok birşey yoktur vs dersin suyundur vicdan azabı cekme
-Reklam-
0 oy
(4,108 puan) tarafından
Pek tabi suyunuz da gelmiş olabilir. Acile gitmenizde fayda var
(75 puan) tarafından
Bebeğin hareketleri var ağrım fln yok ama
(4,108 puan) tarafından
Farketmez ki. 36.haftada suyun sızmaya başladı benim de. En ufak bir ağrı şikayet yoktu
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Canım su gelip ağrın olmayabilir sen bı kontrole git bebeğin sıkıntıya girer suyun biter Allah korusun
(75 puan) tarafından
Acıle gitsem bakar mi ne dicem acil kanaman yoksa bakmıyoruz dio her gittiğim de
(3,345 puan) tarafından
Canım haftan büyük tabiki bakmak zorunda
0 oy
tarafından
Benim suyum parça parça geliyordu sen dinlen bir daha öyle ıslanırsa hiç bekleme acile git
(75 puan) tarafından
Dolapin arkasını çektim ondan mi zorladım da geldi acaba
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eczaneden turnusol kağıdı alarak suyun mu geliyor test edebilirsin buna göre yol çizersin canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 500 göst.
20 Şubat 2020 Moda kategorisinde Areniko'm (7 puan) tarafından soruldu

378,464 soru

11,328,355 cevap

34,784 kullanıcı