0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından

Bu kız benim arkadaşımdı eşim tanıştırdı kız biraz geniş rahat olunca mesafemi korumak istedim kocamda falan numarası vardı sildim ondan Instagram'dan çıkardım takipten dün yine takiplesmeye başlamışlar sizce ne yapayım eşime dedim neden aldim diye boşuna günahımı alma kız kardeşim o benim diyor nüfusuna al o zaman dedim kızda takiplesirken kocama çalışıyor musun falan yazmış rahatsiz oldum yani ben kuzenlerimle bile mesaj atmam öyle yetiştim eşim birde benle resim atmıyor neymiş kiskanirms kıskançlık sadece erkeklere özgü sanki 

Ben kıskanç misim kıskanma bu kadar diyor onu savunuyor becerikli senden diye 

26 Cevaplar

0 oy
(13,143 puan) tarafından
Onu savunması becerikli diye hiç iyi değil 
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından

Allah Allah becerikli öyle mi :getlost: hiç sakin kalamazdim ben 

Sende sakin kalma bence eltinle konuş bu durumu ne kadar etikmis

0 oy
(404 puan) tarafından
Özellikle" o benim kardeşim,babası yok yazık,anası yok yazık,kimsesiz,kocası bırakıp gitmiş yazık" diyorsa dikkat et. Çünkü o merhameti senden esirgeyip başkasına bu kadar neden versin ki..
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Hırsızı disarda  arama  deler  koynunda  yılan  besliyorsun :angel:

0 oy
(3,944 puan) tarafından
Nerden kardeşi oluyor acaba ya sennle tattırlmaya değecek kadar önemlü miymiş onu takip etmek
0 oy
(58 puan) tarafından
Valla canım madem kız senin eski arkadaşın kusura bakma 3. Kişiyi karıştırmadan direk kıza mesaj atar eşimle kardeş gibi konuşmasından bile rahatsız olduğumu ve bir daha kendisine yazmamasini söylerim bir. İkincisi kocamla güzel bir kavga eder ne becerikliğini gördün bı anlatasana derdim. Onu engelleyip konuşmayı görüşmeyi kesmedigi surecede yanıma yaklastirmzdim ne hali varsa görsün 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 725 göst.
0 oy
9 cevap 238 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 313 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu