0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından

Bu kız benim arkadaşımdı eşim tanıştırdı kız biraz geniş rahat olunca mesafemi korumak istedim kocamda falan numarası vardı sildim ondan Instagram'dan çıkardım takipten dün yine takiplesmeye başlamışlar sizce ne yapayım eşime dedim neden aldim diye boşuna günahımı alma kız kardeşim o benim diyor nüfusuna al o zaman dedim kızda takiplesirken kocama çalışıyor musun falan yazmış rahatsiz oldum yani ben kuzenlerimle bile mesaj atmam öyle yetiştim eşim birde benle resim atmıyor neymiş kiskanirms kıskançlık sadece erkeklere özgü sanki 

Ben kıskanç misim kıskanma bu kadar diyor onu savunuyor becerikli senden diye 

26 Cevaplar

+3 oy
(2,762 puan) tarafından
Kocanın niyeti bozuk. Yüzüne rahatça vur. Çünkü elin kardeşini takip edip etmemek bu kadar önemli olamaz
(249 puan) tarafından
Birde kıskanma diyor bana
(2,762 puan) tarafından
Ben gav*t değilim de.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl sakinsin evi başına yıkardım 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Asla izin vermem
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Direk eltine de böyle böyle diye eltin kardeşini uyarsın aynısı başıma gelse kocamin cenazesine davetli olurdu 
tarafından
Ayy sever bu günlerde sana hak verdiğim çok yorumun oldu kız ++++++ şaşkınım
(1,043 puan) tarafından
Ben severe katılmıyorum bu sefer eşinin başına evi yıksın gerekirse engellesin sildin ama 3.kisileri sokmasın kimsenin aklı bulanmasin geniş ise kendini bir şey sanar oyle insanlar için konuşmak ile boşa
tarafından
Bende tam olarak oraya katıldım:) üçüncü kisiye bende karıştırmam
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Telefonunu kır bakalım bir daha insta ya girebiliyor mu bu adamlar tam sopalık ne demek ya başkasını takip etmek yada övmek 
0 oy
tarafından
Yürüsün gitsinler ya kardeşmiş nereden kardeşi oluyor neler okuyoruz neler görüyoruz.  

Kıza yaz direk kocamla konuşmanı istemiyorum de engelle.. ayyy vallah ben deli bir kıskancım böyle birşey yaşasam kıyamet kopar.. 
0 oy
(9,614 puan) tarafından
Evliler sosyal medya kullanmasın net 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Kocan haksiz
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Becerikli senden derken ? 

Boşa kurtul. 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ne marifetini gormuss acabaa????
0 oy
tarafından
Hiç düzgün koku almıyorum yani mesaj atması takipten cikarmana rağmen geri etmesi sonra eşinin arsız gibi sana öyle cevap vermesi o telefonu direk alır parçalar yada kırardım 
0 oy
tarafından
Becerikliliğini nerde görmüş. Engelletirdim direk.
0 oy
(4,967 puan) tarafından
Ne becerikli ligini görmüş de öyle söylüyor pardon? Yazıklar olsun bide eli sana mi savunuyor bide sen karısısın, Instagram dan engelle o kızı kocanlada bir kavga et
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Becerikli derken nasil yani ne kadar münasebetleri olmuşki Becerikli diyor 

Sen en iyisimi kızı engelle kocanın da ağzına mıç
(439 puan) tarafından
+++++++
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bence asıl problem eşinde hiç normal bir durum değil. Kavga etsen ne olacak ki kızı engellesen ne olacak. Görüştüklerini düşünüyorsan engel olmak zor. 
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Babası mı yapmış nerden kardeşi oluyor o zaman bizde yakın gördüğümüz arkadaşımızı " kardeşimiz" yapalım sorun ortadan kalksın 
0 oy
(404 puan) tarafından
Bde senden becerikli demiş nasıl diyebiliyor ya engelle bnce direk. Kimler kimlerle oluyor valla sen haklısın kıskanmakta. Yüzsüzlük bu. O kızın yaptgıda. Burdan bn sinir oldum seni düşünemiyorum 
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben Instagram kullanılmasını doğru bulmuyorum. 
0 oy
tarafından
Ben olsam.kkzi yolar adaminda ipini çekerim net
0 oy
tarafından
Ne münasebet tekrar sil birdaha sakin ekleme de 

Benimkide beni paylasmaz ama ablalarindan baska kadin ekliyemez gebertirim 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 722 göst.
0 oy
9 cevap 237 göst.