0 oy
50 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Kızlar 2 hafta oldu kan testi verdim 1.20 çıktı ama adetim 10 geçmişti sonra kadim doğuma gittim sağ yumurtalık catlamamis dedi tarlusal verdi geçen cuma başladım bugünle birlikte 6 gün oldu 3 gün kullandım bıraktım ama bugün leke gibi açık renk geldi ama bitti bitecek gibi damla damla geliyor internetten araştırdım kullandığım ilaç ta gebeliği destekleyen progestron varmış bende orada ilişkiye girdim belki denk gelir catlamaya diye ama öyle birsey olmuşmudur  bilmiyorum ağrım yok kasiklarim da batma hissi var hafif normalde çok ağrım olur du böyle başına gelen var mı yardımcı olurmusunuz 

1 cevap

0 oy
(6,526 puan) tarafından
Gelen kan belkide yerleşme kanamasıdır canım 

Bı daha test yap istersen 
(1 puan) tarafından
Bugun 5.30 gibi çok açık pembe renkte geldi canım şimdi geliyorlar gelmiyor arsı tuvalete cise gittikçe geliyor ama bitecek gibi dün akşam da çok akıntım vardı beyazımsı bir akıntı bir de gece 7 kez tuvalete gittim canım
(6,526 puan) tarafından
O zmn 3 gün bekle sonra bı daha doktora git yada test al yap bakalım tuvalet konusuna gelince hiç bir fikrim yok canım belki kullandığın ilactandir
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ☺️
(1 puan) tarafından
İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu daha tatmadım ama çok istiyorum teşekkür ederim bir gelişme olursa güncelleme yaparım canım cevap verdiğin için teşekkür ederim ☺️
(6,526 puan) tarafından
Ne demek canım ☺️ güzel haberlerini bekliyoruz inşallah
(1 puan) tarafından
İnşallah güzel haberlerle gelirim canım  
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Merve... (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,301 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde gggfffmmm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 276 göst.
28 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu

384,939 soru

11,513,308 cevap

35,174 kullanıcı

...