0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Vajinusmus olup yenenler bana yardımcı olabilir mi artık skldim usandım psikolojik olarak

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
gece buraya bu soruyla giris yapman, baska sorununun olmamasi ile sanirim yardimci olamaz kimse
tarafından
:))))
tarafından
Yani aktif kullanıcı olup burdan sormak istemiş de olabilir çok absürt bir soru olarak görmedim
Soruna gelince bu bir rahatsizlik sonuçta doktor ve tedavi olmadan asilacagini düşünmüyorum
tarafından
genelde belirtiyorlar boyle oldugunda.. bu soruyu direk sormus tam ergen erkek mantigi
-Reklam-
+1 oy
(3,317 puan) tarafından
Meselaa doktora gidebilirsin. Biz napabiliriz ki 
+1 oy
(2,425 puan) tarafından
Uzmandan destek alman süreci hızlandırır. Neden bu korkunun oluştuğunu nasıl yeneceğini söyler sana
0 oy
(833 puan) tarafından
Ben 4 ay yaşadım çok şükür kurtuldum bu yapay penis sayesinde erotik shoplarda bulabilirsin slikon gibi yumuşak plastik ve penis seklinde
(833 puan) tarafından
Vallahi doğru söylüyorum
tarafından
Yapayida mi varmış hangi renk kız gülme geldi özür dilerim
(833 puan) tarafından
Valla benim de rengine gülmem geldi toz pembe
tarafından
Aboooo daha neler kız onunla geçti Hemi
Rahatsızlığın eşin izin verdimi
(833 puan) tarafından
İzin verdi neden vermesin ki
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben 11 ay düzenli kolay bu sorunla baş etmeye çalıştım. Esim Qllah razı olsun 11 ay dile kolay ama sabretti bana kimse bilmiyor hala ne onun ne benim ailem bi doktor sayesinde astım ben bu sorunu Ayşegül gürler kocaeli aktif hastanesinde beni uyuttu uyutmak zorunda kaldı çünkü ona bile elletirmiyordum kndimi sonra o cesaretlendirdi beni ben kolumu soktum içeri korkulacak bir sorunun bir sıkıntın yok 3 gün bekle ondan sonra eşinle dene tekrardan dedi gerçekten de 3. Gün eşimle denedik oldu şükür suan 2. Çocuğuma hamileyim ve 5 senelik evliyim yapabilirsin korkma inan bana korkulacak borsey yok. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ftm.ogz92 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 366 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (143 puan) tarafından soruldu

399,779 soru

11,958,215 cevap

36,124 kullanıcı

...