0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (3,419 puan) tarafından

Hahah 3. Sınıf hayat bilgisi ev ödevi benim kızım da çay demlemek kardeşime bakmak bize yemek hazırlamak yazmis

image

image

7 Cevaplar

+2 oy
(4,333 puan) tarafından
Bence üzücü bir durum ya. Açıkcası kızım böyle yazsa üzülürdüm :( yani bizim eve hergün gelen abla var. O da aynı işleri yapıyor. Yani ortak bir hobi yok, bir etkinlik yok. Bak asla beni yanlış anlamaaaa. Sana söylediğim bir laf yok. Türkiye'deki çocukların tamamına bu soru sorulsa yüzde90 ı aynı cevapları verir. Ne acı ki anneliğimiz çoğunlukla ev hizmetlisi olarak geçiyor. 
(7,687 puan) tarafından
Katılıyorum parasiz amelelik
-Reklam-
+1 oy
(320 puan) tarafından

Malesef bizim bile aklımıza bunlar geliyor anneyi sadece ev işi yapmaktan ibaret görüyoruz ama anneler çok daha fazlası hem çocuğa bak hem evi düzenle hem eşi idare et o yaşımda olsam bende aynı şeyleri yazardım ama şuan 24 yaşında yeni bir anne olarak anne demek hayat demek anne yoksa bir yanın eksik demek evladının saçının teline zarar gelse herşeyi karşısına alan kişi demek :'( annemi özledim ya grubette yaşamak çok sor :(

(3,419 puan) tarafından
Ayyy beni de duygulandırdın yavvv benim de babam yok annem herseyim
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Dur bakim oğlum ne yapacak oda 3.sinif bende atçam buraya hshdhhd çocuklar bile biliyor anne ev işi yemek yapıyorrrr
(3,419 puan) tarafından
Öğretmen de demiş gülsem mi ağlasam mı diye
(220 puan) tarafından
Benim ki 4 yaşında babası haftasonu kahvaltı hazirlicakti hamileleigimin son günleri ağrım vardı dedi ben kalkayım çay demliyim yanına da biseyler ayarlarım dedi oğlum uykudan uyandı babasına diyo ki sen yat anne git yemek yap:))) bende gülsem mi ağlasam mı bilemedjm
0 oy
(13,887 puan) tarafından

:D süper yaaa çok güldüm

(3,419 puan) tarafından
Ahahah öğretmen de ne yapacağını şaşırmış gülsem mi ağlasam mı demis
0 oy
(119,365 puan) tarafından
aay ben olsam terlik dantel temizlik yazardim ☺️☺️☺️☺️
(3,419 puan) tarafından
Shhahah doğru valla
0 oy
tarafından
Ahahahaha garibim anca anayı öyle görüyor ne etsin 
0 oy
(845 puan) tarafından
Yaaaa yerim amaaa nasıl masum amaa

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,016 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 514 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 488 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde digitalchief (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 751 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı