+1 oy
614 göst.
Diğer kategorisinde (2,858 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de büyük kızı okula bıraktım iki kucuguyle de oturmusuz bahçede eve gitmek istemiyorlar oturmusuz öyle

Siz ne yapıyorsunuz akşam ne pisireceksiniz fikir olsun 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yavrum ben akşama taze fasulye yapicam.

Şey çok güzelsiniz anne kız MaşaAllâh la havle vela kuvvete illa billâh bone takmıyor musun saçların görünüyor?
(2,858 puan) tarafından
Takıyorum ama saçlarım yok diye hep arkaya gidiyor yoksa fotoda var siyah dikkatli bakınca tşk ederim cnm o sizin güzel bakmanız :)
-Reklam-
0 oy
(16,707 puan) tarafından

Bebemi emziriyordum göğsüm sizlamaya başlayınca buraya sorayım dedim yaşayan var mıdır acaba senin postu gördüm :D

(2,858 puan) tarafından
Göğüs ucu mu gogusunmu benm gogsum sizlardi ama kızım çektikçe rahatlıyordum süt doldukça sızlıyordur bence
(16,707 puan) tarafından
Göğüs ucu ve etrafındaki kahverengi alan sızlıyor. Post açtım bak istersen :)
0 oy
(9,654 puan) tarafından
Çok genç görünüyosin kc yaşındasın. Bende küçüğü uyuttum büyük uyumadı acıktım bisyeler yiyom
(2,858 puan) tarafından
26 yaşındayım ne genci valla üç cocukla kendimi yillanmis teyzeler gibi hissediyorum sen gel beni ruhen sor :D afiyet olsun gündüz uyumaları çok güzel kafani toparlayabiliyorum uyuduklarinda az  evide topluyorum çok iyi oluyorr:)
(9,654 puan) tarafından
Kız kaç yaşında evlendin ben 28 yaşındayım 2 oğlum var biri 3.5 yaşında biri 19 aylık ben ikisiyle kafayı yiyorum
(2,858 puan) tarafından
17 di evlendim hani keşke demek istemiyorum biraz daha geç olsaydı çok daha iyi olurdu ama işte burda 17 yaş çok da erken görülmüyor diyim sen anla ;)
0 oy
(1,799 puan) tarafından
Maşallah canım anne kız ne güzel görünüyorsunuz☺️ akşama yemeği düşünmedim yormak istemedim kafamı dnjdjdj
(2,858 puan) tarafından
Ya ne yapacaksın kız peki valla ben kara kara dusunuyorm aklimda bir iki çeşit olmasına rağmen :) tşk ederiz bu arada
(1,799 puan) tarafından
Düşünmedim ki eşim mesai de akşama kadar düşünürüm herhalde :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Etli türlü yemegı ve pirinç pilavı yaptım cnm dunden cıger var yeter ınsaallah. Masallah cok güzelsin ☺️☺️
(2,858 puan) tarafından
Çok tşk :) aynen bende türlu düşünüyorm yanına pilav ama aklımdan tavuk patates de geçmiyor değil :)
0 oy
(845 puan) tarafından

Maşallah size

Akşama nohut yemeği ve pirinç pilavı yanında turşu ve ayran var:)
(2,858 puan) tarafından
Sağol cnm nohutu patatesli mi yapıyorsunuz nohut yemeğini çok seviyorm ama patatesli yapyrm nohutu çok koymuyorm safram yok diye yasak :)
(845 puan) tarafından
Geçmiş olsun hayır ben sade nohut yapıyorum sıkıldım artık her gün yemek düşünmekten dün gece nohut ısladım birazdan kalkıp yapcam
(2,858 puan) tarafından
Aynen valla biz kadınların büyük sorunu kimle telefonda konuşsam ne yemek yapysn oluyoruz :) size de afiyet olsn
0 oy
(1,448 puan) tarafından

image

kaynana sopası ve çay keyfi az SONRA kaynanamlar gelecek ben keyif yapıyorum :D

Çocuk uyudu kafa rahat mis 

(1,448 puan) tarafından
Yok kız ne yemeği hiç bisy yapmadım fırınımi çıkarttım poğaça börekler yapacaktım
Oğürmeye başladım
Kaynanam da bisy yapma biz gelince makarna salata yaparız dedi yemek derdim de yok şükür yarabbim
(2,858 puan) tarafından
Ohh ne güzel düşünceli kaynana maşallah :) sende prilam kullanmayı denedin mi bulantilara birebir son hamileliğim berbattı prilam sayesinde kurtuldum bulantilardan doktor vermisti
(1,448 puan) tarafından
Hiç bisyim yoktu aslında bugün birden bulandi ilk hamilelikte kullandım tatildeyken iyi geldi ama bunda kullanmadım
Kaynanam dusuncelidir saolsun
Yani torun doğuracam yazıktır bana :D
(2,858 puan) tarafından
İkinci çocuk mu ;) valla benmde ikisinde birşey yoktu ama son çocuk mahfetti ama bulantı deyince o hap aklıma geldi bana çok fayda etti
(1,448 puan) tarafından
İlk haftalar oldu tam toparladım bugün yine kötü oldum benim de ilk hamilelik çok rahatti masallah
0 oy
(16,119 puan) tarafından
Maşallah canim size bende sen gibi erken evlenenlerdenim☺️ insanın ruhu daha erken yaslanmış oluyor dimi. 

Ben akşama kırmızı biber dolması yapicam insallah
0 oy
tarafından

image

Akşama bir makarna yeterli. Boş boş oturuyorum şu an. 
(2,858 puan) tarafından
Gözünü açıp sigara içenlerdenim bana hiç yemek olmasada olur ama ev ahalisi bekliyor valla ;)
tarafından
Ahhh ev ahalisi :):) bende onlar olmasa ne yemek ne de başka birşey. Sigara ve kahve versinler yeterli :)
0 oy
tarafından
Nerelisin canım maşallah sana da kuzucuğa da 
0 oy
tarafından
Kucuk sanki butun evin camlarini silmis gibi yorulmus shssj
(2,858 puan) tarafından
O ablası okula başladıgindan beri gemileri batirmis kız deme öyle bir saattir başımı utuledi ablamı ozledim gidip alalım deyince gidip alınca da kavgaları bitmez:)
0 oy
(388 puan) tarafından

Minos bak  maşallah <3

(2,858 puan) tarafından
Tşk ederiz :)
0 oy
tarafından
Kız maşallah kaç yaşındasın Gencecik duruyorsun birde 3 çocuk ❤️❤️ nazar değmesin 

Dünden patates yemeği var 

Yanına da pilav yaparım herhalde 
(2,858 puan) tarafından
Tşk ederm 26 yasindaym valla bakma üç çocuklu oldugumaaa ama ruhen zor 36 ustuyum ;)
0 oy
tarafından

image

fotoğraf yan çıktı:D kızımı parka getirdim o Scooter sürerken Ben de kitap okuyorum:)
tarafından
Ağırlıkla İslami kitaplar okurum. Kişisel gelişim konusunda doğan cüceloğlu ve daha çok yabancı yazarlar tercih ediyorum. Arada kafa dağıtmak için çerez niyetine klasik ya da bilinen romanları tercih ediyorum. 2 günde okuyup hem kafamı dinlendiriyorum hem de ağır kitaplara ara vermiş oluyorum.
(2,858 puan) tarafından
Doğan cuceoglunu bende okuyorm ama yabancı yazarları hiç okumadm valla bu aralar tefsir arayisndaym ama güvenilir bldgnz yazar var mı komşunuzn eşi imam söylediği yazar nette baktm hiç gecmiyor
tarafından
Tefhimul kuran mevdudi
Fizilalil kuran Seyyid kutub
Feyzul furkan var hem meal hem tefsir okuyanlar çok memnun
Hangi yazar o nette geçmeyen
(2,858 puan) tarafından
Dur canm ablanın mesajlarimiza bakcm silmemissm soylim
tarafından
Bekliyorum canım ben bakınca yazarsın inşaAllah
0 oy
tarafından
Patatesli ekmek yapacam yanına çay 
(2,858 puan) tarafından
Patatesli ekmek nasıl kz puremi yapyrsun
tarafından
Patatesi hasliyorum daha sonra mayalı bir hamur yapıyorum onunla patates karıştırıyorum harmanliyorum fırın tepsisine denk gelecek şekilde yayıyorum firinluyorim
(2,858 puan) tarafından
Çocuklarm patetese bayılır yerler belki böyle bakayım bir int tarife tşk edrm
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Yolculuk yapıyoruz eve doğru dağ gibi çamaşır yıkanacak püü
(2,858 puan) tarafından
Nerden nereye kız tatil dönüşü mu biz evde otursakda iki gün bekleyince ütü kirli çamaşır dağ olup banyodan taşıyor ;(
(5,220 puan) tarafından
Evet tatil bitti. Bizimde öyle oluyoda günlere bölüyodum şimdi seriye bağlamam lazım çamaşır işini
0 oy
(13,297 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Maşallah size ♥️

Kaynanamdayım bulaşık Makinesi bozulmuş almaya gidecez kızın uyanmasını bekliyoruz 

Akşama yoğurtlu makarna salatası istedi ayı onu yapacağım 
(2,858 puan) tarafından
Oyyy oyyy maşallah sübhanallah RABBİM bagislasin cokkk datlu :) valla beyaz eşya bir kere bozuldumu randuman tutmuyor.s
(13,297 puan) tarafından
Aynen aynen aldık 16 bucuğa bklm bu kaç ay dayanacak annemler kalabalık makineler hemen perte çikiyor :)
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Anam kendin minnacıksın üç çocuk annesimisin sen maşallah elini çabuk tutmuşsun nasıl yetişiyorsun sorması ayıp biz kardeşimle birer tanede kafayı yedik:)
(2,858 puan) tarafından
Sağol tşk ederim :) Yaaa başlarda çok zorlanıyordum ama alistim diyelim ama arada delirmiyorum desem yalan olur ;)
0 oy
(2,653 puan) tarafından

Kahve içiyorum yoruldum valla

Maasallah sana da tapana kuvvet kiz:D

(2,858 puan) tarafından
Kahve içerken mi yoruldun kizz ne yaptın :)
(2,653 puan) tarafından
:))) yok benim 2 ve 3 yaşında iki minnoşum var . Bu saatlerde haliyle yorulmuş oluyorum
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Ay aynı şaldan bendede var eşim mangal yaparken ateş sıçrattı yandı :) bnde oğlumu dışarı cikarcm ikindiyi bekliyorum yemk olarak dünden tavuklu şehriye corbam var taze fasulyem var salata yaparım :))
(2,858 puan) tarafından
Salataya hiç gerek yok bile kz yeter ne güzel varmış işte :)
Evet çok güzel bir şal seviyorm rengini
(1,412 puan) tarafından
Bende severdim rahmetliyi :D en ekşi salata çok severim hep masada arıyorum ya :)

İlgili bir soru bulunamadı

397,187 soru

11,879,574 cevap

35,995 kullanıcı

...