0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Cagri merkezi işi yarım gün kabul etmiyorlar tam gün olcak bebeğimi nasıl oyalarim evimiz küçük uyurken sesime uyanır diye de çekiniyorum ama çalışmayı da çok istiyorum sizce düşündüğüm kadar zor olur mu?

7 Cevaplar

+1 oy
(888 puan) tarafından
Çağrı merkezi çok zor diyorlar ya o kadar insan ile uğraşıyorsun kimseyi memnun edemezsin bebeğin küçük bir çağrı gelse ağlamaya başlasa hangisi ile ilgileneceksin çok iyi düşünmen lazım yanında biri olsa neyse o yardım eder ama 10dan 7ye kadar 9 saat çok uzun
(886 puan) tarafından
Hamileyken calistigim yerdi canjm öyle dedigin gibi bende zaten bu yüzden çıkışımi vermeye gitmiştim evden dene dediler ihtiyacım da var direk kestirip atmak istemedim deneyeyim diye dusundum
(888 puan) tarafından
Tabi sen daha iyi bilirisn
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Çalışma saatleri nasıl mesela bebegin daha küçük ihtiyaclari olunca kalkman gerekecek yanına yardımcı olsa iyi olur ama denemeden bilemezsin tabi ki belki o kadar zor olmaz 
(886 puan) tarafından
Sabah 10 akşam 7 öğlen 1 saat yemek arası var cagri aralarında falan ilgilenirim tabi ama cagri sırasında nasıl yaparım onu düşünüyorum
(14,032 puan) tarafından
Bende onun için dedim canım birisi olsa diye iyi düşünmek lazım yarım gün biriyle anlaşsan nasıl olur imkanlar el verirse tabi
(14,032 puan) tarafından
Ya da aile büyüklerinden birisi sana yardımcı olur belki günlük bir kaç saat. Varsa tabi sana yakın
(886 puan) tarafından
Yok ki herkes çalışıyor yabancıya da emanet edemem bide asgari ücret alcam zaten çok istiyorlar canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok zor çünkü çok küçük 
0 oy
(863 puan) tarafından
Nerde ne isi bizde basvurabilir miyiz 
(886 puan) tarafından
Zaten calisanlariydim canim normalde evden olmuyor hamileyken ofiste çalışıyordum bakacak kimse yok diye çıkışımi istediğimde evden çalışmayı teklif ettiler bir dene olmazsa çıkarsın dediler
(14,032 puan) tarafından
Bunu bende merak ettim bilgi alabilir miyiz başvuru yapabiliyor muyuz
0 oy
(767 puan) tarafından
Çağrı merkezinde 3 sene çalışan biri olarak hiç tavsiye etmem kafa Bey'in kalmıyor çok zor iş 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Çocukla tek başına olmaz bunu çağrı merkezinde çalışan biri olarak senin de iyi bilmen lazım canım. Benim mesleğinde oydu bir zamanlar. Çocuk ayaklandı mı daha da zor olacak emin ol
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Benim bebeğimde 6 aylık nefes aldırmıyor bana yatırsam cır cır çığlık atıyor valla kendine kendine uynayan uysal bi bebekse sen çalışabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 894 göst.
17 Mart 2019 Diğer kategorisinde Kuşkucu biri (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 236 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,209 cevap

34,863 kullanıcı

...