0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (399 puan) tarafından
Benim eşim çok narsist biri bazen ölmek istiyorum herşeyi yapıyor sanki ben yapiyirmusum gibi davranıyor.aldatma küfür hakaret.bosanmak istedim ailem izin vermedi çocuklar var dye.bajtim olay cikicak beka cikcakti iki taraf kavga etcekti vazgeçtim.Allahim iğreniyorum artık insan olduğumu unutum.

5 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım sadece koca degil.en nefret ettiğim insan tipi bu narsistler dünyayı kendileri yönettiklerini zannedenler karşısındaki insanı her türlü aşağılayanlardan gerçekten uzak olmak lazım evlenmeden önce bu huyunu fark etmedin mi diye sormak istiyorum. Eğer çocuğun yoksa mutsuz bir evlilik yapmaktansa mutlu bir ayrılık her zaman daha iyidir derim.
(399 puan) tarafından
Hayır hiç farketirmedi bana çok prifeesyoneldi ve çok aşırı yakan konuşur
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından

Olmayan var mı diye soracaksın :D

(399 puan) tarafından
Vlla şimdi çoğu kişi öyle galiba ama benimki beni kullaniyo resmen menfati için
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Var. Yüzde yüz eminim narsist olduğundan ama kendisi kabul etmiyor. Sonuç ne mi ? Onun hasta ettiği ben psikiyatra gidiyorum. 
(399 puan) tarafından
Cnm bende aynıyım ilaç kullanıyorum yoksa daha kötü olurum.benimkide kabul etmiyor sorun sensin dyor naptiysm duzelmedi Allah'a havale ettim
(399 puan) tarafından
Kendini öyle bı inandiriyorki insanlara ben susup kalıyorum asla basedemiyirum rabbim sorsun insallh
(13,886 puan) tarafından
Bana da ilaç kullanman gerek diyor doktor. Emzirdiğim için ilaci erteledik. El iyisi derlerya tam öyle işte. Dişardan bakan melek saniyor. Yaşadiklarimi anlatsam roman olur. Bazen burda birileri bişey anlatuyorda yok artik diyoruzya ben anlatsam yaşadiklarimi asla kimse inanmaz.
(399 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun seninde benimde bütün çaresiz kadınlarımızın :(
(13,886 puan) tarafından
Amin  canım. Gerçekten ruhunu kemiriyor insanin böyle bir eş :(.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(399 puan) tarafından
Amin cnm amin
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok zor . Yolda taşa takılıp düşse önceden görüp neden söylemedin diye bile bana suç atabilir ...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 385 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 378 göst.
0 oy
6 cevap 285 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu