0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mesela ilk evliyken insan çok mutlu olur herşey güzel gider

Ben şuan 6 senelik evliyim üç yaşında oğlum var şuan işin hâla eşim romantik tabi ilk zamanlar gibi değil ama 

Mesela 15. 20 senelik evli olanlar var onlar ne durumda sizce

Yani sorum şu evlilik aşkı öldürür mü

21 Cevaplar

+1 oy
(4,986 puan) tarafından
Askmi kalır yavrum anne olunca en büyük aşkların evlatların oluyor 

Ekimde 18 yılımızı dolduracak Allah nasip ederse inşallah yasda geçince dahada çok baglaniyorsun birbirine yani bizde öyle oldu hamdolsun 
-Reklam-
0 oy
(848 puan) tarafından
Bence alakası yok bazıları ilk yıllarında pişman oluyor karşılıklı Sevgi saygı sadakat olmalı yürümesi için güven çok önemli yitirince şüphe insanın içini kemirir içten içe bitirir sevgiyi Allah yuvalarimiza huzur versin 
tarafından
Amin canım
0 oy
(119,253 puan) tarafından
bazilarinin pismanligi daha baba evinden ciktigi an basliyo sen naptin gebe kaldinmi
tarafından
Yok şuan istemiyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben 7 senelik evliyim cok şükür ilk zamanki gibi evliligimiz var umuyorum ki nice senelerde böyle olur,ablam 15 senelik evli onunda cok şükür güzel giden bi evliligi var hatta daha bi iki saat önce çocukları uyuturken eşime sordum sence evliligimiz ilk zamanki gibi mi diye oda evet hatta daha güzel dedi yani ben bunu görebiliyorum onda da bunu görüyorum ama ondan duymak istedim hoşuma da gitmedi değil yani :D

0 oy
(169 puan) tarafından
23 yıldan selam aradaki saygıyı güveni koriyabilsen yıllar geçtikçe daha güzel oluyor evlilik elhamdülillah hiç pişman olmadim
(259 puan) tarafından
Maşallah:)
0 oy
(11,093 puan) tarafından
6 senede değişmediyse daha da değişmez Allah'ın izniyle :) 
0 oy
(322 puan) tarafından
Ehh iştee cnmm bazen zittima hareket yapmasa iyi 16yil oldu 4 cocukk 
0 oy
(121 puan) tarafından
Aynen fksks bence öldürür 
0 oy
tarafından
Benimki tam tersi ilk zamanlar anlasamazdik hiç bizi bağlayan sevgimizdi sonra oğlumuz oldu şimdi 5 yıl oldu birde kızımız olacak elhamdülillah herşey yoluna girdi çok güzel ilerliyor ikimizde kendimizi torpuledik çok mutluyuz çok şükür 
0 oy
(12,596 puan) tarafından
Aşkı evlilik değil ilgisizlik, küçük şeyler için kalp kırma, öfkeyi kontrol edememe,bir birine vakit ayırmak, beraber vakit geçirmemek öldurur...

Beş senedir aynı çatı altındayız,kizım var oğlumu bekliyorum hala ilk başta nasılsa duygular ayni taze ♥️

Gönüller bir olup, karşındakinı incitmekten sakındıktan sonra yıllar sadece bir birine daha fazla bağlar
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Evlilik değilde maddi sikintilar ailevi sorunlar çeşitli yükümlülükler yapılamayan şeyler aşkı öldürüyor bence
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Bizde tam tersi ilk başlarda kavga eder anlaşamazdik şimdi oturdu 6 sene olacak 
0 oy
(8,878 puan) tarafından
Benim annemle babam 35 yıllık evli..hala güzel sözler söylerler birbirlerine. Annem kardeşimin yanına gitti biraz uzun kalmak zorunda kaldı..babamla resmen liseli aşık gibi mesajlasirlar sjsjsj
0 oy
(520 puan) tarafından
Ay bnm kaynanamla kayinpederim kaç yıllık evliler Ay nasıl aşıklar birbirine hayret ediyorum esime diyorum sen böyle değilsin bna 
0 oy
tarafından
 14.seneye girecegiz,Hamdolsun
0 oy
(1,121 puan) tarafından
6 yılda baya bir uzun süre bence . Ben 7.5 yıldır evliyim herşey sarpa sardı diyebilirim hiç öyle çok çok güzel zamanlarım da olmadı 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Saygı ve sevgi biterse o evlilik biter yılların hiç önemi yok.
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Evlilik aşkı öldürmüyor biz G.zekali kizlar hanzoluklarini gördüğümüz halde evlenince düzelir diye aptallık edip duzelmeyip  + daha da saldiklari için zamanla bogasin geliyor 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Evlilik aşkı öldürür değil gebertr bnce doğru ya kendimde gormdm de cvremde ck goruyorm
0 oy
tarafından
Bence zaman gectikce herşey daha çok oturur diye düşünüyorum 3 senedir olmadım Allah pişman etmesin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 370 göst.
11 Haziran 2020 Aile kategorisinde Nesibeturann (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sevecen anne (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 485 göst.
20 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 380 göst.
16 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Bez bebek (301 puan) tarafından soruldu

379,341 soru

11,354,690 cevap

34,829 kullanıcı

...