+2 oy
1,231 göst.
Aile kategorisinde (891 puan) tarafından
Vallahi artık midem bulandı bu tv nin iğrenç seks görüntülerinden namazımı kıldım çok içten dua ettim telefonu elime aldım o pis görüntüler karşıma çıktı gördüm oysa ki nasıl da huzur bulmuştum daha ne kadar rezilleşecekler ne kaldı anlamadım. Lütfen bu diziyi şikayet edelim. 

18 Cevaplar

+3 oy
(121 puan) tarafından
Sadece omu canım yalı çapkını da öyle Sanko p,orno çekiyorlar nasıl yapıyorlar bilmiyorum misafirlik te falan denk geliyoruz yerin dibine giriyoruz 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir ben rahatsız olmadım demekki cidden Ömer isminide kirletiyor iğrenç ya bunlar yüzünden ne TV ne telefon kullanamıyoruz iyice abarttilar 
+1 oy
tarafından
E kanalı değiştir :) 
(891 puan) tarafından
Ben Ankara da yaşıyorum canım :) ama eminim ki benden çok daha bilgili kültürlü birleri çıkıp bunu halledecek ler bekle ve gör
tarafından
Tiktok :) hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Ankara bahçeli evlere git çay yoluna git orası da aynı
(891 puan) tarafından
Gördüğüm yerde tepkimi koyarım sen rahat ol o iş bende :)
tarafından
Tebrik ederim. Sana kolaylıklar diliyorum. %90 oranla 15 25 yaş aralığını uyarman gerekecek. Başarılar dilerim.
(891 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Bi amaca hizmet etmek istiyorsan doğru yerden hamle yapmak lazım :)
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hiç dizi izlemiyorum televizyondan. Hint dizileri müslüman Türk dizilerinden bin kat içeriği temiz açık yok temas yok arada denk gelirim 
tarafından
He valla onlar daha edepli
0 oy
(904 puan) tarafından
O kadar uzun sure oldu ki dizi izlemeyeli bilemezsiniz fragmanlarına denk geliyorum diyorum insanlar bu dizileri nasıl izliyor nasıl kanalda duruyor önceden ne güzel diziler vardı oturup ailecek izlerdik şimdi dedenin yanın da bir erkek akrabanın yanında sakınca bir fragman bir bölüm çıkıyor insan kimsenin yüzüne bakamıyor bir tek şuan bambaşka biri var yeni başladı onu izliyorum iki bölümdür bakalım oda bozmasa kendini normal de hep yarışma felan izlerdim 
0 oy
(111 puan) tarafından
Bütün diziler ayni ayrıca ömer dizisi hepsinin icinde en masumu izleme direk geç sende 
(891 puan) tarafından
İzlemiyorum ben o diziyi zaten karşıma çıktı dedim
0 oy
(553 puan) tarafından
Gerçekten bende aşırı rahatsız oldum artık bıraktım izlemeyi 
0 oy
tarafından
Ahlaksizliktan korusun Rabbim sanirim din alet edilen bir diziymis 
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Hic izlemedim o diziyi gönüldagı yesildeniz kalk gidelim genelde trt1 dizilerini severim ama bu ara kızılcik serbeti cok dikkatimi cekti gecen sene sezon sonuna dogru bir iki bolum izlemistim onu izliyorum bir yalı capkını zaten en bastan mimli o tarz sahneleri gecerek izliyorum dogru duzgun ailecek izlenecek bir dizi yok zaten 
0 oy
(970 puan) tarafından
Uzun zamandır TV izlemiyorum bu insanlar nasıl zaman bulup birkaç diziyi takip edebiliyor ona şaşıyorum zaten hele ki bu kadar ahlaksız diziler nasıl ailecek izleniyor ona daha Bi şaşıyom. Aslında burda organize olabilir toplu şikayet edebiliriz belki daha etkili olur sosyal medyanın Bi gücü var 
(891 puan) tarafından
Ben bugün arayip şikayet etcem olmadı cimer E yazcam ben üstüme düşeni yapacağım.
0 oy
(108 puan) tarafından
Bir zaman vardı o sahneler olmazdı.Hatırlıyorum Aşkı memnudaki öyle sahneleri kesmişlerdi (dizi bitikten sonra öğlen kanal d verdiğinde)
0 oy
(11,395 puan) tarafından
RTÜK kemal sunalin esoglu eşek demesini biplesin ama dizilerin rahatlığıni oturup seyretsin ne denir ki hiç birini de islemiyorum
0 oy
(144 puan) tarafından
Dizi izlemiyoruz. Showda güldür güldür oluyor genelde o. O olmayınca mutlaka kemal Sunal oluyor onu izliyoruz. Bazen masterchef bazen yarışma programları belgesel vs. Çünkü zamane dizileri bile sapıtmış çok tehlikeli.
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Hic turk yapimi dizi izlemiyorum 
0 oy
(2,335 puan) tarafından
Dün eşimle TV izlerken her kanalda ayrı bi rezil dizi vardı 13 yaşındaki oğlum bile rahatsız oldu kapattik TV yi 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Evet zaten tam da bu yüzden televizyon izlemeyi bırakalı çok oldu..
0 oy
tarafından
Ben hiç denk gelmedim izlemeyi de düşünmüyorum ama birşey farkettim altta bir kişinin yorumu ile Türkiye de ne kadar ahlak yoksunu varmış..
(891 puan) tarafından
Bende izlemiyorum öyle birden çıktı karşıma çok kötü hissettim reziller şikayet edilmesi lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 280 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ilayda_2122 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 311 göst.
0 oy
18 cevap 1,194 göst.
18 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu