0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

Kızlar dün 4 ay aşısını vurulduk dün bişey yoktu ama bugün biraz halsiz gibi acaba aşıdan mı yan etkisini yeni mi gösteriyor birde 4 ay aşısından sonra banyo yaptırabiliyormuyuz bebeğim dün aşıda çok ağlayınca sormayı unuttum 2ay aşısında verem aşısı yüzünden 1 hafta ettirmeyin demişti internette edebilirsiniz yazıyor kafam karıltı

3 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Banyo yaptırabilirsin aşıdandır canım iki üç gün etkiliyor değişiyor bebekten bebeğe 
(108 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum bilgi verdiğiniz için ❤️
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım ateşini kontrol et birde sadece verem aşısında banyo olmaz tutsun diye diğer aşılarda sorun yok canım aklında olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Aşısı 24 saat icindede etki göstere bilir.  Elinin altında calpol bulunsun
0 oy
(685 puan) tarafından
Şu aşılardan illallah geldi onlar yüzünden kaç defa meme reddi yaşadım birde üstüne b12 iğnesi yedi bebeğim ektra ektra yani şimdi 6. Ay aşımız geliyor sonra 1 yaşa kadar yok biliyorum inşallah öyledir. Aşının bizde etkileri şükür ateş vs yapmadı ama çok huysuzlu ağlak bir hal aldı 2 gün falan sürüyor huysuzlukları benden size tavsiye aşı zamanı değişikliklerden kaçının sakin ortamda tutun kalabalıklara karışmayın ben o hataya düştüm tabiki her bebek aynı olmayabilir ama bizimkinin uykusu tamamen çökmüştü keşke aşından sonra hemen eve gelip sadece onun hoşuna gidecek tanıdık şeyler yaptırsaydım. Ben o iyi hissetsin diye dışarı çıkardım hava aldırmak için ama malesef bizde geri tepti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simay Beytullah (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Simay Beytullah (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 229 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,109 cevap

34,773 kullanıcı

...