0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından

image

Bu kahveyi kullanıp memenun kalan var mı aranızda kızlar 

9 Cevaplar

+2 oy
(553 puan) tarafından
Allah rızası için şöyle ürünler ile kilo alıp kilo vereceğinize inanmayın ya yazıktır günahtır karaciğeriniz mafolur

Boğazı tutup spor yapınca zayıflamak çok kolay hiç basaramiyorum diyorsanız diyetisyen var 
(237 puan) tarafından
Kuzum veremiyorum sezaryen göbegim gitmiyor bu kahveyi çok duydum ondan
(4,221 puan) tarafından
Canım dikkat et, saglıklı beslen şekerden hamurdan kalorili şeylerden uzak dur bak nasıl gider kilolar
(553 puan) tarafından
Canım ben de sezeryanla doğum yaptım gittim mis gibi sporumu yaptım diyetimi yaptım 75 kilodan 52 kiloya indim şimdi de dikkat ediyorum
Tatlı börek çörek yağlı yersen kilo alman zaten kaçınılmaz bu tarz ürünler ile ani kilo kaybı yaşarsın 1-2 aya yine alırsın ve sağlığın mafolur
(4,221 puan) tarafından
Bende diyetisyenle baya incelip zayıfladım sımdı birazını aldım depremden sonra evde değildim dikkat edemedim. Ama vermek imkansız değil bol bol su iç yuruyus yap
tarafından
Para tuzağı bunlar
-Reklam-
0 oy
(4,240 puan) tarafından

Var valla 3 kilo fazlami veremiodum ustune iki daha aldim bes fazlam vardi 1 senedir veremiodum ben burda bi kadinin tavsiye pistunu okudum denemekten zarar gelmes diye aldim

Mmnun kaldim 3 kutuyu aldim daha ikinci kutu bitmeden. Verdim bes kiloyu daha fazlasini vermeye calisiorum

image

(2,052 puan) tarafından
Abla şimdi diyetin nasıl gidiyor ne kadar verdin
(4,240 puan) tarafından
Fena degil 55 leri gordum su sira. Gramlarla arti eksi gidiyorum. 2 hftadir duzenim saati kizim okula basladi 1. Sinif  yeni yeni uyduruyorum gunluk rutinime bakalim.  Bu hafta duzene gircek insallh herseyim:)
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben hamileliginden önce kullanıyordum 2 haftada 3 4 kilo verdim bu kahveyi kullanip birsey yiyemiyordum pek öyle öyle verdim,sonra hamileligimi öğrendim bıraktım stok yaptım bebeğim 3 aylık olmak üzere tekrar başlıcam inşallah bugünlerde,ağız kuruluğu yapıyor çok susatiyor, herkes diyor boğazını tut zayiflarsin boğazımı tutabilirsem zaten diyetisyen bile gerekmez,ben 1 aylık diyetisyen ile devam edeyim dedim 200 tl verdim hiç boğazımı tutamadığım için zayiflayamadim bu kahve gibi birseyin iştah kesmesi lazım ki zayiflayabileyim
0 oy
tarafından
Ben sadece 1 kutusunu kullandım 7 kilo verdim ve daha da almadım yediklerime dikkat ediyorum çok şükür kilo da almadım geri zaten iştahım yok eskisi gibi ☺
(2,052 puan) tarafından
Nasılsın abla, birsey sorcam sana
Ben pazartesiden itibaren forx5 çayıma başlamayı düşünüyorum 3 Aylık olduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz demisti kadın 1 hafta birsey kaldı
1 haftadan nolcak ki başlamak istiyorum
tarafından
İyiyim çok şükür kuzum Allah razı olsun sen nasılsın
1 hafta daha bekle bence canim en iyisi ne olur ne olmaz 1 hafta daha idare edersin
tarafından
Ümmü Ahmet Yasin 3 aylık bebekte eğer emiyosa hiç başlama derim bak benim 10 aylık olacak yeşil çay bile kullanmıyorum bence bebeğin bı yaşına girsin ek gıdayı çok alıp senide az emdiği zamanlar kullan çünkü iç organlara zarar verebilir bebeginin
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ben kullanmıştım burdakiler biliyor hatta ipek41 olarak kullanma canım bunu bobereklerim iflas ediyordu benim bunun yüzünden bu sadece başta biraz kilo verdiriyor sonra etkisi gidiyor 
(1,571 puan) tarafından
Valla canım çarpıntı baş dönmesi faln yapıyor
(364 puan) tarafından
Açlıktan mi acaba.  Açlık ve kansızlık olunca oluyor böyle şeyler . Ben de kansizliktan oyle olmuştum
(1,571 puan) tarafından
Alakası yok canım o onun etkisi yani hadi kansızlık var o zaman normalde olması lazım o kahveyi kullanınca başladı
(364 puan) tarafından
Ay inşallah bı sorun olmaz
(1,571 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(321 puan) tarafından
Diyet kahve diyet çay geldi boş.  Az yiyerek kilo verilir sadece.  Ben de diyetteyim.  Yeme düzeni ile 10 kilo verdim hala devam ediyorum   abuk subuk şeyler almam içmem normal yemeklerle diyet yapıyorum 
0 oy
tarafından
Kilom hep duraklama ya giriyor benim ya
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İse yaramıyor boşuna almayin
0 oy
(58 puan) tarafından
Canım ben başladım bugün 4 gün oldu valla baya susatiyor ben günde 4 litre su içiyorum tatlı ihtiyacımı kesti gerçekten birde ben sabah birde akşam egzersiz yapıyorum yarımşar saat gerçekten sanki iyi geliyor  bakalm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 98 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerennn01 (738 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...