0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
ben dışardan lise okuyorum bitirip kpss ye girmek istiyorum kızım var 3 yaşında hem o biraz büyümüş olur bana gelmiş diyorki ben senin yerinde olsam bekçi olurum o zaman sen ol bekçi dedim ben sabaha kadar ayyaş mi kovaliycam dedim ne biçim bı erkek bilmiyorum ya bır sürü polis olan kadın var diyo ikisi aynı seymi dedim birisi sabah 9 akşam 5 birisi gece bekçiliği dedim geçen günde tutturdu fabrikada calis diye bende bakamiycaksan evlenmiycektin dedim iyice bıktırdı beni kimsem yok en çok buyuzden okumak meslek sahibi olmak istiyorum siz olsaniz napardiniz bu arada artmiyo ama geçiniyoruz bı tane çocuğumuz var :(

11 Cevaplar

+2 oy
(6,251 puan) tarafından
Enistedekj rahatlık Konya ovasında yok gece çalışmanq izinmi vericek 
(327 puan) tarafından
evet çok enteresan dimi bana çok tuhaf geliyo ben kadınım başıma herşey gelebilir gece sokaklarda diyorum saçmalama diyo
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Senin yerinde olsam dicene senin yerinde olup bekçi olabilir mesela 
(327 puan) tarafından
bende öyle söyledim olurum diyo sen ol o zaman dedim ben kadınım kaç tane kadın bekçi gördün dedim yanımda 3 erkekle devriye gezmek bana göre değil
(424 puan) tarafından
Özel güvenlik dese anlicam onda calistigin yeri kendin seçiyorsun işine gelirse çalışıyorsun ama bekçilik öyle değil seçme lüksün yok bunu kendisinin demesi lazım madem olurum dedi olsun ozaman güzel maaşı var
(39 puan) tarafından
Kadınlar bekçi olamıyor boş yapmış eşin:D
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yok artik o evde uyurken sende gece bekçiliği mi yapican maşallah yanj dicek bişey bulamıyorum
(327 puan) tarafından
bende bulamıyorum
0 oy
tarafından
Ne var ki bunda. Keşke ben olsam bekçi. Zaten tak deyince hemen seni bekçi yaptılar.

Kusura bakmada ota b.oka kavga ediyosunuz
(327 puan) tarafından
etmiyorum senin için uygunsa sen olabilirsin eşimin benim hakkımda böyle dusunmesi rahat olması beni rahatsız ediyor bu arada bı insan isterse azimle herşey olur sadece bana uygun bı meslek degil
tarafından
Kız keşke olsam. 28 -30bin maaş aliyolar
Memur oluyum yeterki.  Zaten kadın bekçi cok az ve bu yüzden olma ihtimali düşük. Torpil bulacaksın.
Ne var bunda afedersinde adam git pavyonda çalış dememiş .
Zaten kadın bekçileri gece yarısı sokakta gezdirmiyolar
(327 puan) tarafından
bende memur olmak istiyorum ama ebe olmak istiyorum kısmet ama bakalım bu arada pek bı bilgim yok valla ilgi alanima girmediginden araştırmadım canim
tarafından
İns olursun cnm ama onuda lisede sağlık kumak gerekli diye biliyorum
Eşin kötü bişi dememiş boşuna kalbinizi kırmayın bunlar için.
0 oy
(660 puan) tarafından
Konuyla alakasız profildeki senmisin
tarafından
Tesettür arkası dönük kız Yandex
(660 puan) tarafından
Dış görünüşünü merak ettiğim için sordum
tarafından
Evet benim yazmıştı da Google lens ile aratınca o olmadığını söylemek istedim
0 oy
(1,266 puan) tarafından
Benim eşimde öyle ama memur ol diyor polis bekçi öğretmen ne olursa :D özelde çalıştırmıyor ama
(327 puan) tarafından
bende okuyorum bakalım bı meslek edineyim calisayim
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Erkekler de değişiyor zaman gibi :)

(327 puan) tarafından
o kadar doğru ki
0 oy
(167 puan) tarafından
Kadin bekci oluyormuymuş yahu hic görmedim.. sen ona bakma ciçegim okulunu bitir sana uygun olan işe gir 
(327 puan) tarafından
oluyormuş bacım bende baktım netten Türkiye'de 67 tane kadın bekçi varmış akşam 22 sabah 06 arası calisiyormuslar
0 oy
(838 puan) tarafından
Benim eşim de asla çalışmamı istemiyor. Hem istemiyor hem de ekonomik yönden sık boğaz ediyor. Çalışırsan bosarim seni dedi. Kabul ettim çalışacam. Güvenlik görevlisi olmak istiyorum bende. Kendisi de güvenlik ama işini yapmıyor. Boşanmayı göze aldım artk güvenlik olacam. Yapacağımı da biliyor. Son 1 aydır konuşmuyoruz aynı evin içinde. Ne şekil çalışmak istiyorsan kararlı ol karşındakinin seni yildirmasina izin verme bacım 
(327 puan) tarafından
vermiycem bacım onun fikri ona kalsın ben bildiğim yoldan gitcem
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Şaka yapmıyor demi eğer ciddiyse kafayı yemiş demekki 
(327 puan) tarafından
gayet ciddiydi bacım
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Kadın bekçi olunuyormuymus
(327 puan) tarafından
oluyormuş canim Türkiye'de 67 tane varmış sadece nadir yani olmak zor galiba ama ben bildiğim yoldan gitcem onun fikri ona kalsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Asel14 (5 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...