0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlarlar yüzümde erkek gibi kılar vardı bildiğiniz sakal şimdi onlar incecik tuy oldu daha 4 seansim gidecek mi acaba bu aradada en son  seansın üstünden tam.bir ay geçti  makinada Alex 

3 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Alex’i yüzüne değdirmişsin  geçmiş olsun azalacak diye ümit ediyorsun ama yüze lazer yaptırmak çoğaltıyor zaten Alex’le bir de bir kıl deliğinden 3tane çıkmaya başlıyor 
(4,403 puan) tarafından
Ne alaka pardon korkutma o felan ?
4seans alex ile 2.derece yanık olan biriyim .
Baktım 2 katı artıyor Türkiye’de iğneli lazerde 1 numara olan Julia dokudum a 1sene sonraya randevu bulabildim ve o 4 seansı iğnel ile 1 senede anca telafi edebildik ilk mesaj attığımda kesinlikle lazeri bırakıyorsun dedi bırakmasaydım heralde Robinson crouse gibi gezerdim
(1,187 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun , siz başta problemli bir yere gitmişsiniz sanırım yakmaları cok yanlış. Ben ben gittigim klinikten cok memnun kaldım. Yuzumde de bacaklarımda da alexandrite cok faydalı oldu, ama kaliteli yer kaliteli cihaz olacak.
(802 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum. Kesinlikle yüzde iğneli dışında başka birşeye gitmemek lazım.

Benim gittiğim merkezdeki doktor bilgilendirmişti yüz bölgesinde azalma da olabilir tam tersi çoğaltabilirde demişti ve benden bunu kabul eden imza almıştı.
 Sonuç olarak başta azalmıştı 4 5 yıl sonra sakal gibi çıkmaya başladı yanlardaki tüyleride uyandırmış. Şimdi iğneli lazere gidiyorum gittiğim kızda asla yüze yaptırmayın diyor gittiğim yere gelenlerin çoğuda lazer mağduru
(4,403 puan) tarafından
benim kuzenimin lazer merkezi var bizzat kendi yüze atış yapmıyor dediğim gibi polikistik var bende 1 yıl içinde 20 atışla son buldu şuan 3.yılım bir tane bile yok baya pahalıya geldi ama değdi çok şükür
(802 puan) tarafından
İşte bize yapanlar direk yüze yaptılar o yüzden arttı. İnşallah artmaz ama bin de bir oluyormuş. Şimdiki aklım olsa 10 tane kıl için çene bıyık gitmezdim iğneli yaptırırdım bildiğin top sakal gibi oldu çok şükür iğneliyle kurtuldum tabi buda pahalıya patlamış oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
gidenlerinkinl genelde artti ineallah gider
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Valla bende aynı problem vardı baya gitti ama sonradan yine cıktı bu sefer iğneli yaptırmak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde kntrcozlem (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...