0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar 24 Eylül eşimin doğum günü kendisi öğlen işe gidiyor gece 2 de geliyor o yüzden bugünden kutlamak istedim eşim pastanede çalışıyor ben pasta almaya giderken ya zaten hep pastaların içinde eşim ağlayan keki çok sever benimde 23 günlük ve 20 aylık iki çocugum var kek yapayım dedim gidip pasta değil de kek malzemelerini alıp geldim yaptım bir dilim keki tabağa katıp üstüne de bir mum katacağım sizce saçma mi olur sizce ya 

16 Cevaplar

0 oy
(15,311 puan) tarafından
Hiç de saçma değil. Önemli olan seveceği bişey olması zaten
(205 puan) tarafından
Çok seviyor ağlayan keki bayadir da yapmamıştım
-Reklam-
0 oy
(395 puan) tarafından
Hayir tabiki canim bence kendi emegin daha kiymetli olur 
(205 puan) tarafından
Bide iki çocukla yaptım inşallah begenir
0 oy
(375 puan) tarafından
Neden saçma olsun ki bence çokta güzel olur 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bence çok hoş çünkü zaten pastanede çalışıyot baka baka bıkmıştır belki ordakilerden canı çekmiyordur. Ama sen el emeği etmişsin ve çok seviyormuş 
(205 puan) tarafından
Evet hep söyler görmek istemiyorum artık diye
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Düşünüp onun için özenle hazırlamışsın hiçte saçma olmaz gayet mutlu olur bacım 
(205 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Geniş servis tabağına alıp varsa çikolatalı sos ile falanda bisey yazarsan daha da güzel görünür bence..

Düşünmen yeter
(205 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Çok güzel bir düşünce bence olur neden olmasın ki 
0 oy
(746 puan) tarafından
Ben eşime buskivi pasta yapmıştım aşık çünkü o pastaya ne olcak
(2,479 puan) tarafından
Fakir pastası ama niyeyse herkes çok seviyor :) daha onu sevmeyen görmedim :D
(205 puan) tarafından
Ya söylemek belki doğru değil benim kaynanam eşim çocukken asla kek felan yapmazmiş benim eşim o yüzden böyle evde yapılan kekleri daha çok sever biz ilk tanıştığımız zamanlarda kek yapmıştım ona da götürmüştüm bana demişti bizim evde hiç kek pismedi seninle evlenince hep kek yap demişti öyle bide ağlayan keki aşırı derece seviyor o yüzden kek yaptım zaten sürekli pastaların içinde
(746 puan) tarafından
Benim kaynanamda beceremez oyuzden ben de yapıyorum ama en sevdiği içinde buskivili ne yaparsam yapayım ondan vazgecemiyo:)
(746 puan) tarafından
Kız yok artık o bile lüks oldu ahahha ucuz değil malzeme:)
(205 puan) tarafından
Öyle valla gerçekten ucuz birşey yok ama benim kaynanam cimriliginden yapmazmis beceremedigi için değil zaten bilmiyor ama sırf cimriliginden yapmazmiş
0 oy
(445 puan) tarafından
Saçma olmaz benim eşim de pastaların şantisini sevmiyor kreması felan midemi bulandiriyor diyor bende o yüzden en sevdiği buskivili pastayı yapıyorum doğum gününde çok mutlu oluyor hepsini nerdeyse kendi yiyor :)
(205 puan) tarafından
Ben de pastane pastalarıni hiç sevmem eşim de pastanede sürekli görüyor o yüzden bir değişiklik olsun dedim inşallah sevinir beğenir
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Neden saçma olsun canım ne güzel düşünmüşsün o bile yeter Rabbim başınızdan eksik etmesin sizinle mutlu huzurlu sağlıklı uzun ömrü olsun 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Bnce çok anlamlı bu kadar uğraşın arasında buna vakit ayırman bile çok özel eline sağlık yaptığın hazır pastadan bin kat daha lezzetli 
0 oy
tarafından
Yok kız ne sacmasi millet normal yemek koyar kutlar 
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Önemli olan onun için bisey yapmış olman 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Hiç de saçma değil çok tatlı olur :) pastacı olup da pasta yiyen görmedim daha ben.
(205 puan) tarafından
Çok mutlu oldu gerçekten
(11,086 puan) tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu
0 oy
tarafından
Daha güzel olur bence 
0 oy
tarafından
Bende eşime sürpriz yapmak istedim doğum gününde evdeydi önceki gün işten cikinca kapıda ben kızım elimde pasta sürpriz doğum günü kutladım saçma da olmaz hatta bence bana göre sürpriz demek habersiz olan birşey olmalı eee insanlar doğum gününde birşeyler olacak az çok tahmin ediyor bence önceden kutlamak daha iyi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 73 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Hazirankizi (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 376 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bebetommm (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 551 göst.