0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kayınvalideniz evlendiğiniz günden hatta nişanlılıktan beri çektirse alttan alır mısınız ? Eşim de bende görüşmüyoruz ama işine gelince duygusal giriyor ne kadar kötü olsam da senin annenim demiş eşime, ne ararlar ne sorarlar ne gönül alırlar, bir yıldır görüşülmüyor, anneme dil uzatıldı sırf sevmediği için kötülemeye çalıştı ve hala haklı moddalar siz ne yapardınız

7 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anlamiyorlar anlamazlar ve asla değişmezler. Tek yapmanız gereken uzak durmak. Aglar ameliyata girecek olur duygu sömürüsü için yapmadiklari kalmaz amma bende hataliyim kusura bakma gelinim demezler. 

Narsist ebeveyn bunlar canım. Her barismada bir üst levele geçersiniz. Üstüne bide en kötü sen olursun 
-Reklam-
+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Ben görüşmüyorum oyleleriyle görüşülmez zaten kaynana değil mi en iyisinin canına rahmet hatta topunu topa koyup 21 pare atmali
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Biz görüşmüyoruz evlendiğimizden beri evime almadım çocık doğdu göstermedim o da geleyim göreyim diye inat etmedi 
(145 puan) tarafından
Eşinin tavrı nasıl
(1,785 puan) tarafından
Karışmıyor çünkü karışacak yüzü yok başta o susturmadı ailesini . O yapmayınca ben yaptın
0 oy
(373 puan) tarafından
Görüşmem konuşmam mesafe koyarım. Suçlarını anlayana kadar aslaa
(145 puan) tarafından
Anlamıyorlar anlayacak gibi de değiller
(373 puan) tarafından
Boşver o zaman sende aynen devam et
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Anneyse kötü olmasın hem oğluna hem gelinine iyi davransın ne olur yani çatlar mı 
(145 puan) tarafından
Keşke öyle olsa
0 oy
(424 puan) tarafından
Her haltı yapıp sonra ben senin annenim demeleri insanı catlatiyor 
(145 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,683 puan) tarafından
5 yıldır katlanıyorum :( işine geldi mi güzel gelinim gelmedi mi benden kötüsü yok hatta herkes benden iyi bir ben kötüyüm sırf eşim yüzünden katlanıyorum ki eşim den de nefret ediyorum artık ana ağızlı pislik herif

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 399 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde Amonra (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.