0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba kızlar dünden beridir morelim sıfır hiç gücüm kuvvetim kalmadı .. 

Dün gece başladı belirti bir anda 3 buçuk yaşındaki oğlum kustu ardından 1 saat sonda tekrar gece 2 defa daha sabaha karşı da 1 buçuk yaşındaki bebeğim basladi iki defa kustu sabah oldu tekrar küçük olanı başladı ateş vs bir şey yok sadece kusma . Hastaneye gittik 7 saat boyunca hastanede koşturmaca. 2 serum bir oglum diğeride 1 serum .. salgın olduğunu söyledi gönderdi sadece ateş düşürücü ile . Eve gelince yolda bir daha kustu küçük oğlum 2 seruma rağmen sabahtandir sadece çubuk ve ayran içti .. emziriyorum şuan korkuyorum yemek vermeye ne yapmam lazım başınıza geldi mi ? Lütfen bilgilendirin çok yoruldum sabahtandir 6,7 defadir kusuyorlad :(

12 Cevaplar

0 oy
(1,273 puan) tarafından
Galiba evet salgın var geçmiş olsun Allah şifa versin sizlere de bizlere de
(24 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun canım :(
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Evet salgın var ishal kusma şeklinde kızım bunun yüzünden 4 gece hastanede yattı mutlaka tekrar götür hastaneye 
(24 puan) tarafından
İshal yok şuan sadece kusma . Allah size de şifa versin kaç günde geçti :(
(1,070 puan) tarafından
Cok şükür biz atlattık zaten önce kusmayla başlıyor sonra ishalle devam ediyor çok dikkat et bir anda istahları kesiliyor çocukların biz 1 hafta boyunca mahvolduk ilk basta anlamadılar iburamin verip yolladılar sonrasında vücutta sivi azalması olmuş aşırı derecede değerleri düşmüş kan aldılar serumlar ilaçlar derken 4 günümüz hastanede geçti bagirsak enfeksiyonu dediler doktorlar bir virüs etki ediyormuş ayrıca benim kızımın ciğerlerine de etki etmiş nefes alamıyordu hava tedavisi aldı
(24 puan) tarafından
Bizd direk salgın var dediler . Umarım bizde atlatırız şuan sadece kusma var yemek yiyemiyorlad dünden beridir . İnşallah gecerr Allah'ım kuvvet versin
(1,070 puan) tarafından
İnşallah çabucak atlatirsiniz probiyotik kullanıyor musun bilmiyorum ama gerçekten iyi geliyor bir de bol bol sıvı ver halsiz düşmesinler
0 oy
(79 puan) tarafından
Ishalde başlayabilir bizimde ilk başta kusma ile başladı şuan işgal var ve geçmiyor bir haftadır 
(24 puan) tarafından
:( Allah annelerin yardımcısı olsun inşallah
(79 puan) tarafından
Amınn cnm
(5,240 puan) tarafından
Probiyetik ver cnm 1 hafta uzun su kaybı
(79 puan) tarafından
Veriyorum cnm işe yaramıyor
(5,240 puan) tarafından
Patates muz vermeye çalış cnm
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Biz tam 10 gün yaşadık 2 oğlumda da hatta hastanede yattık 2 gece serum takviyesi aldı hiçbirinin faydası olmadı ne ilaç ne serum en son tekrar gittiğimiz bir iğne yaptılar şuan adını hatırlamıyorum ondan sonra toparladılar ortalık salgını büyük küçük herkes aynı durumda diyorlar
(24 puan) tarafından
Hadi ya :( size de çok geçmiş olsun sizde kusma varmıydi ?
(1,168 puan) tarafından
Evet günde 15 20 kez belki
0 oy
(515 puan) tarafından
Sadece çocuklarda değil herkeste var şuan salgın bende 3 gündür hastayım midem bulaniyo boğazım berbattı geçti o şükür öksürük kaldı başıma şimdi oksurmekten beynim cikcak yakında annem ishal kusma ateş oldu hala hasta antibiyotik kullanıyor kızım ateşlendi yegenlerim aynı şekilde hasta salgın fena malesef 
(24 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah sizede biz bir şekilde idare ediyoruz da çocuklar zor
(515 puan) tarafından
Amiinn sizede inşallah gerçekten çocugum hasta olcagina ben olayım ateşten çok korkuyorum çünkü
(24 puan) tarafından
Bende öyle canım ateş kusma .. Allah'ım o küçücük bedenlerini korusun inşallah
0 oy
(590 puan) tarafından
Gene götür canım aciller mahvediyor insanı eve gönderiyor 
(24 puan) tarafından
Evdeyiz suan çok şükür ama hala kusmalari devam ediyor :(
(590 puan) tarafından
Cok kusarsalsr götür bence bekleme cok gecmiş olsun
(24 puan) tarafından
Öyle yapicam canım mecbur
(590 puan) tarafından
Kustukları zaman ardından su verme canım daha çok kusturur bilgin olsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Salgın cnm ama kusma önleyici şurup yazmaliydi doktor ozamn düzeliyor ishal var mı 
(24 puan) tarafından
Yok canım . Kusma için ilaç yazamam dedi bana ..
(5,240 puan) tarafından
Ne alakaymis vücutta su kaybı olmasın diye yediğini içtiğini tekrar çıkarmasın diye veriyor bizim doktor
0 oy
tarafından
Evt bitmek bilmeyen bi salgın daha çıktı geçmiş olsun 
(24 puan) tarafından
Allah'ım evlatlarımızı korusun inşallah
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Kusma için ilaç vermesi lazımdı. Benim çocuklara hep verdiler böyle durumlarda. Bol su içsinler su kaybı olmasın
0 oy
(16,056 puan) tarafından
Salgın var canım. Teyzemin kızı da hasta şehir hastanesi tıklım tıklım çocuk doluydu diyor 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Evet salgin var benim oglumda kustu 3 gun flan snra kusmasi gecti isal e döndü 
0 oy
(8,969 puan) tarafından
İshal de var mı. Ay ben rezil oldum valla. Emziriyorum da ilaç da icemedim. En sonunda serum oldum yattım dinlendim. Hal de birakmiyo insanda

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 308 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susus (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı