0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Hangi duayı okuyorsunuz ben Ayetel Kürsi okuyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(5,015 puan) tarafından
Selamladıktan sonra tesbih çekip duamı ediyorum 
-Reklam-
0 oy
(574 puan) tarafından
Allahümme entesselami minkkesselem okuyorum ondan sonra ayetel kürsi ama namazı komple bitişte 
0 oy
(201 puan) tarafından
Tesbih çekiyorum duamı ediyorum sonra Fatiha suresi ve Ayetel Kürsi okuyorum 33 defada estağfurullah çekip kalkıyorum..
0 oy
tarafından
Farzdan sonra 3 kere estağfirullah ellezi la ilahe illa hüvel hayyul gayyume ve etubu ileyh . 

Sonrasinda 1 kere Allahumme entesselam ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram .(sunnet namazlar sonra da bir kere okuyorum )

Her farz namazin ardından felak ve nas (Efendimiz ukbe bin amir ra.'a buyurdu ki "Ey ukbe her farz namazdan sonra felak ve nas suresi oku . Çünkü kadere bir sey galip gelseydi o nazar olurdu ."

Kaynağını hatirlamiyorum )

Her farz namazdan sonra 3 ihlas (Gecenlerde 40  bir hadis kitabının serhinde okudum . Faziletli amel. )

Ayetel kursi 
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ben de çok kılmak istiyorum ama başlayamiyorum bir türlü. Bana da dua eder misiniz 
(1,176 puan) tarafından
Kıldığım zaman tek dua bilmesmzdim  fatiha ve subhanekeden  başka simdi çok şükür namaza başladım  hergun bir dua ezberledim inşallah sende öğrenirsin sen yeterkk iste
(8,860 puan) tarafından
Çok istiyorum ben de. Hep niyetleniyorum ama devamını getiremiyorum bir türlü. İnşallah baslicam bugün hemen
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Sabah namazı sonrası huvallullezi 

Yatsı namazı sonrası mülk 

Öğle ve ya ikindi yasin suresi

Tesbihatı yapıp dua ettikten sonra okuyorum 
0 oy
(7,709 puan) tarafından

Allahümme entesselamü veminkesselam. Tebarakte ya zelcelali vel ikram.

Ala rasulüna salavat. 

Sonra salavat çekiyorum.

Sübhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illallah vallahü Ekber. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim. Deyip tesbihata geçiyorum. 

33 sübhanallah, 33 elhamdülillah, 34 Allahu Ekber.

La ilahe illallah vahdehü la şerikeleh. Lehülmülkü velehülhamdü ve hüve ala külli şeyin Gadir. Sübhane rabbiyel aliyyil eğlel vehhab deyip namaz duası var onu ediyorum. Sonrasında da önce kendim için, sonra ailem için, sonrasında da tüm Müslüman kardeşlerim için dualar ediyorum. Kalkıyorum. 

Allah ibadetlerimizi daim etsin <3

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 316 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,116 cevap

34,818 kullanıcı

...