0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar geçen gün görümcem kaynanama geldi kaynnamda dedi sende gel kahvaltıya ondan sonra bunlar basladılar  laf sokamaya sakinliğimi korudum ben evlenmeden önce görümcem otuyodu bnm evimde annesi dedi kira vercegine gl bizim alt katta otur 

Neyse görümcem masraf etmiş 9 yıl önce bir bilezige işte parkeleri değiştirdi mutfak dolaplarını ztn eşi bu işi yaptığı için ucuza mal ettiler aradan kaç yıl geçti yüzüme vuruyorlar işte ben kardeşim için o evi böyle yaptm şu kadar altınım gitmişti kardeşim çok nankör çikti durduk yere kaynanam dedi kızlarım erken yaşta çalıştı onların parasıyla yaptıö bu evi halbuki yalan eşim 12 yasnda çalışmaya başlamış dersleri okadar iyimişki lisede taktır getiren birisiymiş görümcemler ikisi aynı anda evlenınce lise 2 yi terk etti mecburiyetten onlarn çeyizini tamamlamak için böyle abuk sabuk laflar ettiler 

Ondan sonra bnm kaynanm yorgancı yorgan diker bende kendi yorganımı açtım yıkadım temizledim kaynanm diksin diye bni terlesledi ben smdi dikemem şugun misafirim gelck haftaya yine gelck dedi görümcemler ayrı ayrı dedi açtın kim dikçek ki sana dediler sinir oldm ondan sonra kaynnam dedi getir dama koy nezamana dikersem dedi ondna snra otyoduk kahvaltıda küçük görümcem aradı kaynanamı kaynanm yine bşlado eşim için işte böyle böyle yaptı eski konuları açtı çok sinir oldm bşy diyemedim evime indim siz olsaydnz napardnz

9 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından
Sana değil eşine laf atmışlar aslında karışmamakla iyi yapmışsın bence onlar annesi kardeşi bugün böyle söylerler yarın başka kötü bir şey söylersen arada sen kalırsın 
(7,707 puan) tarafından
Dedim bir ben mi böyle yorum yaptım. Sen de benim kafamdasın +++
(1,186 puan) tarafından
Eşime bşy demezler aslında bunu ima ediyorlar sen oğlumuzu dolduruyon yapılan iyilikleri unuttu gbisinden söyleniyorlar
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
bir daha asla cagirdiklarinda gitmem 
(1,186 puan) tarafından
Küsermiydiniz peki
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Sen niye sakın oldun ki. Biri bana bunları dese sessiz sakin oturup evime gidemem. Bir daha ağzının payını ver bence. Bir daha da evlerine adım atmam.
(1,186 puan) tarafından
Acaba diyom bnmi kuruntu yapıyom ama aklıma geldkce sinir oluyom niye bişiy demedim diye
(1,084 puan) tarafından
Valla kuruntu yapmıyorsun canım. Yüzüne baka baka laf söylüyorlar. Bence herkes haddini bilmeli. Onlar bilmiyorsa da sen hadlerini bildireceksin. Yoksa baş edemezsin bunlarla
0 oy
tarafından
Niye birşey demedin sustukça ezerler insanı sende bir daha gitme mesafe koy ben senin yerinde olsam gitmezdim bir daha o yorganı da git paralı yaptır genede o kadına yaptırma 
(1,186 puan) tarafından
Ztn başka birine yaptırmayı düşünüyorum
(679 puan) tarafından
En iyisi canım yapacağı iş onların olsun yabancı akrabadan bin kat ıyı kırk laf ederler yaptık ettik en ıusıı dişarıya parasıyla ver gitsin
0 oy
tarafından
Mesafemi koyardım. 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Böyle saflık görmedim ben. Nasıl sakin durdun Bacı yaa ben burda sinir oldum 
(1,186 puan) tarafından
Şuan içim içimi yiyorum
0 oy
(679 puan) tarafından
Eş konusunda kendi eviniz kendi kardeşiniz kendi oğlunuz meseleniz kendiniz çözün derdim ama iş yorgana gelince madem bu kadar göze battı bir yorgan dikme kızlarında anasında kim yapacak modunda senin yerinde olsam alırım o yorganı koyarım evin içine musait zamanda goturur yorgancı verir yaptırıp gelırım asla elletmem vermem de yapsın laf etselerde parasını verince millet ses etmiyor der lafı vurup evime gecerim sessiz kalmışsın 
(1,186 puan) tarafından
Ztn başka birine yaptırcam cnm
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Ee canım yorgan konusunda haksızsın ona bir şey diyemem. Ev konusunda da hani masraf yapmışlar. İnsanoğlu ne yaptıysa sürekli hatırlar, hatırlatır. Yaptığı iyiliği başına kakar. O yüzden çok görmemek lazım. Seni eşleştirmemişler sonuçta. Bu durumu eşinin görmesi lazım, eşinin son vermesi lazım. Senlik bir durum yok 
(1,186 puan) tarafından
Kiraya verceği parayı oturduğu eve yapmış bi insan kiradada oturdumu evini tadilat ettimi dğzenler ev sahibi kiradan düşer
(7,707 puan) tarafından
Beni orası ilgilendirmiyor canım. Dediğim gibi kendi çocuklarına bir şey diyorlar senlik bir durum yok. Hiç kendine dert etme ve yani önemseme bile
0 oy
(13,020 puan) tarafından
Yorganımı diksin diye ondan yardım beklemem onada hiç bir konuda yardıma gitmem senin evliliğinden önceki meselelerde seni ilgilendirmiyor ayrıca eşim çalışmış kızlarına çeyiz düşmüşsün unuttun herhalde derim yani 
(1,186 puan) tarafından
İşte herseyini bna yaptıryo ya bnde madem her işini bn yapym oda bnim yorganımı diksin diye düşündüm
(13,020 puan) tarafından
Sende onunkileri yapma o sana bahane uydurduğunda ayıp olmuyorsa seninki de olmaz

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 473 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde GulsahGulsah (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 498 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 486 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nur.nurr (37 puan) tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 450 göst.