0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (17,874 puan) tarafından
Kocambey hasta sürwkli uyuyor antibiyotik içiyo iyce uyuyo ayılmıyo bende sabah ne bu kadar uyuyosun kalk tv filan izle süt ic dedim yılların yorgunluğu var ayşegülcümm dedi jshshshsj hatun yada hatunum diyen adam hic alinmazdim alindim gucendim hshshshjs ssizdede bu durum olurmu ben mi boyleyim bitek :D

21 Cevaplar

+1 oy
(12,719 puan) tarafından
Kavgada söylenmez hjhddsgn
(17,874 puan) tarafından
:D düsmana denmez
(6,512 puan) tarafından
Ahahhaa aynen sadece kavgada deriz bizde
(12,719 puan) tarafından
Güzellik iyi pazarlar ☺️♥️
(6,512 puan) tarafından
☺️❤️ sanada balımm
-Reklam-
+1 oy
(347 puan) tarafından
Benim de eşim hep adımla seslenir aşkım canm derse tersine ne oldu da tatlı dille konuşuyorsun hayret derim
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Kocam adımı söylüyorsa noldu neye kızdın diye peşinde dolanırım shshshs :D 
(17,874 puan) tarafından
İnsan bi tedirgin oluyo shshhshs
(5,904 puan) tarafından
Evet yahu shshsh :D geçen bende eşimin adını söyledim sinirliydim oğlumda alıştı eşime adıyla sesleniyor bazen shshshshshshhs :D babanım ben senin diyo yinede adını söylüyor
0 oy
(1,375 puan) tarafından

Daha eşimin ağzından kendi ismimi hiç duymadım:) ama söylese heralde bende bir bozulurum 

(17,874 puan) tarafından
Duyma insallah ne bilim zor oldu jdjdjjd
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay valla banaeda oluyor bazen tabi eşimi çileden çıkarmadan adimla seslenmez seslendimi de anlarim ki işler iyiye gitmiyor hemen kaybolurum valla ay eşine de geçmiş olsun kız boşver
(17,874 puan) tarafından
Saol canim benim
0 oy
(48,731 puan) tarafından
yanımızda yakin biri varsa ikbos der çok nadirdir ikbal dedigi ikbalcim dese hepten tuhaf olurum☺️☺️
(17,874 puan) tarafından
Ay Allahim :D
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Kız yine Bi Ayşegülcümmm demiş Ayşegül diyip geçmemiş;)
0 oy
tarafından
İsmimi söylediği için ağrıma gitmez sjsjs

Ama post başlığı görünce direk şarkıyı demeye başladım iyi mi ettin şimdi 
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Kız ne var bunda ne fark eder benimki hep ortaya karışık çağırdığı için farketmez bende yani
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ama sonunada cüm ü eklemiş kız siz nekadar hassassiniz ☺️
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Amaaaan sende gülben :D
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Evet oluyor arada ama ben hep ismiyle sesleniyorum cok nadir sevgi sözü kullanırım o bana askm gülüm der bende ona aşk derim ama genelde ben isim söylerim o ismimi diyince bi garip olurum sanki bana neyse :)))
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Hiç alinmam bende direk eşimin adını söylerim....
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Dert ararken ben :))
0 oy
(7,208 puan) tarafından
6.5 yıllık evliyiz birebir iken  hiç yüzüme karşı dememiştir ismimi ama  milletin yanında  3-5 kere demişliği oldu o zoruma gitmiyor da normalde dese kal gelir herhalde (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)
0 oy
(436 puan) tarafından
Bizde tam tersi ya genelde isimle hitap ediyoruz eğer ki aşkım dersek yada herhangi güzel bir kelime söylersek biliriz ki bir şey olmuş olacaktır yada isteyeceğizdir :D  
0 oy
(404 puan) tarafından
Adınla dalga geçtilerse çocukken,ya da içten içe adını sevmiyorsan rahatsız olurmuşsun psikolog demişti
(17,874 puan) tarafından
Kiz yok makara yapiyorum peeeh djdjdjj
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Eşimde gülüm diye seslenir bir iki kere ismimle seslendi bende senin gibi bir garip hissettim alışmamışım ondan aslında yoksa adımı söylemesi çok normal ben hep ismi ile seslenirim
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben esime hep adini soylerim:) o annesi der genelde ya da isim de soylemez biz de normal yani,:)
0 oy
(891 puan) tarafından
Bi şarkı vardı aklıma gelmedi tam' adımla seslendi nasıl ağrıma gitti 'tek burayı hatırladım hahha 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 592 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 816 göst.
22 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 680 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.