0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (734 puan) tarafından
Arkadaşlar merhabalar kızımı eşim kızıma seni valebolcu yapıcam diyor görüş meselesi tabi ama ben sevmiyorum itici buluyorum spora alıştırcm diyor saglık için spor yapsın ama meslek olarak istemem sinir oluyorum eşime spor geçersiz bir meslek işsizlik oldukça bana fazla göre 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bırakın kızınız seçsin o hangisinde kendisini özgür hissediyorsa onda mutlu olsun 
(734 puan) tarafından
Öyle tabi ama sizde annesinşzz anlarsınız sonuç ta iş imkanı da önemli geleceği için
tarafından
Öylede şimdiden kızımı daraltmak istemem hele bi okula başlasın o zmn karar veririm neye daha duskunse diye belki kızınız büyüyünce istemeyecek buda var onlar mutlu olsun kendi mesleğini yapsın
(4,298 puan) tarafından
Yani bencede cck secer zaten. Spora yonlendirirseniz eger yetenegi varsa meslek olarak olur zaten yetenegi yoksa hobiden oteye gidemezki . Her vilaybolcu olcam diyeni  takimlara alip da. Maas odemiyorlar ki .
-Reklam-
0 oy
(6,139 puan) tarafından
İşsizlik mi? Voleybolcuların ya da sporcuların ne kadar kazandığından haberiniz var mı? Keşke benim kızımın yeteneği olsa hangi spor olursa olsun desteklerim
(734 puan) tarafından
Bizm yakınımız var 4 yıllık besyo bitirdi evdeler malsef sizin bnce haberiniz yok
(6,139 puan) tarafından
Besyo ayrı voleybolcu olmak ayrı. Besyo mezunu öğretmen olur, ataması çıkar ya da çıkmaz. Sporcu olmak için 11-12 yaşlarında çalışmalara başlaması lazım lisansının çıkması lazım. İkisi birbirinden çok farklı şeyler. Besyo mezunu biri gidip bir takımda voleybol oynamaz, öğretmenlik yapar
(734 puan) tarafından
Anldm
(6,139 puan) tarafından
Altta gördüm kızınız 17 yaşındaymış zaten lisanslı sporcu olma yaşını geçmiş. Besyoyu ben de istemem şahsen çok çok ayrı bir yeteneği yoksa eğer. Ha pilates vs eğitmeni olacaksa o ayrı, onlarda hem daha sağlıklı oluyorlar hem de iş olanağı çok. Tabi besyoyu kazanmak için de yetenek sınavını geçmesi gerekiyor
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Kaç yaşında kizinizz???
(734 puan) tarafından
17 yaşında
(15,828 puan) tarafından
Kendi ne olmak istiyor pekii
14 ve 10 yaşında iki kızımda benim var hedefleri belli Allah izin verirse
(734 puan) tarafından
Kararsız kafası karışık korku endişe de var
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Siz istediğiniz kadar uğraşın çocuğun içinde yoksa yapmaz zaten. Bırakın kendi seçsin mesleğini. Siz seçenekleri gösterin anlatın yol gösterin destek olun ama bırakın kendi seçsin lütfen. 

Voleybolcu falan olsun istemem kızım olsa, o da ayrı bi konu :) 
(734 puan) tarafından
Tabi ki beni anlıyorsunuz teşekkür ederim
(11,086 puan) tarafından
Rica ederim, kızın 17 yaşındaymış geç kalmışsınız sporcu yetiştirmek için. Yeteneği varsa tamam ama kız istemiyosa eşiniz otursun oturduğu yerde. Şimdi tv'de çok meşhur ettiler özendi tabi eşin. Saçmalamasın. Kızının neye yeteneği var, nelerle ilgilenir bunları önemseyin.
(734 puan) tarafından
Ben sanat isterim resim mimarlık valebolcu hobi olarak yapsın meslek olarak tercih edilmiyor
(11,086 puan) tarafından
Bak canım eşin de sen de yanlış yoldasın. BEN İSTERİM değil, çocuk ne ister onu düşünün. Siz sadece anlatın tercihi ona bırakın. Kızın ne istiyo, hiç fikri yok mu?

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 419 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 638 göst.
29 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...