0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
1 hafta olucak bir yaşina gireli normal de uykusu asla böyle değildi bi iyi bi kötü şuan 6 tane dişi var 5 ve altıncısı çıkmak üzere heran başka bi diş daha mi geliyor bilmiyom eli sürekli sabahtan aksama kadar agzinda gece de memede emerek uyuyor acaba meme için mi kalkiyor dişimi rahatsiz ediyor aksam 9 da yatiriyorum yatirmadan 1 saat önce karnıni doyuruyorum gece beslenmesini kesmeyi denedim su verip salliyom yok ağliyor susmuyor ayağa kaldiriyor bizi bende mecbur hemen mememi verip susuyo uykusuna devam ediyor ne yapcagimi bilmiyorum belkide dişi yüzünden böyle uykusuzluktan hic biseye odaklanamiyom siz de de durumlar böylemi

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diş olabilir benim kızımda bu aralar eli agzinda gece uyanması başladı huysuzluk arttı yeni baktım 4 tane patlamış bir tane patlamamış 
(332 puan) tarafından
seninki kac kere kalkiyor cnm benimki 5 , 8 kere falan :/
tarafından
Benim kızım 20 aylik sütten kestim bazen uyuyamıyorum 3 4 değişiyor
(8,878 puan) tarafından
Alicam bu hafta makinesi yaşayamam ben :)))) elbet vardır turkiyede olmasada yurtdisinda vardır muhakkak bulacam:))))
tarafından
Yağmur evini robotlar basacak az kaldi :)))
(8,878 puan) tarafından
Buyursun işgal etsinler boyle isgal başım gözüm üstüne:))))
-Reklam-
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Ayy bende aynı durumdayım iki gün önce 1 yaşını doldurdu ne gece uykusu var ne gündüz gerçekten perişan etti beni
(332 puan) tarafından
gündüz iki uyku yaptırıyom sıkınti yok geceleri sürekli kalkiyor ya aliskanlik oldu yada diş geliyor yoksa kesinlikle 10 kere 7 8 kere kalkmazdi bebegim :/ uykusuzluk cok zor ya
(3,463 puan) tarafından
Gündüz uykusu olduğu halde direniyo uyutamiyorum gece zaten Bi ses bırakıp agliyo kendini parçalıyo dis mi cikiyo diye düşündüm de şu an cikacak dişi yok geçenlerde 3 tane üst üste çıkardı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 476 göst.
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu

379,025 soru