0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kızlar bu özlem öz var ya sürekli erkek erkek muhabbeti yapıyordu bir ara içim şişmişti en sonunda eltim de hamile 2 aylık 1 aydır sürekli sabah akşam erkek olacak erkek olacak içime fenalık geldi eli karnında geziyor sürekli 

ilk hamileliğimde böyle olmadım çok garibim midem bulanıyor kusuyorum sürekli yemeklerden tiksinme geldi falan diyor sürekli bu muhabbeti duymaktan içime fenalık geldi işte senin hamileliğin nasıldı diyorum ben yaşamadım böyle şeyler ama her hamilelik bir değil bunun cinsiyet ile alakası yok  bu hafta dr dan randevu alacaktı dedim aldın mı ayyy yok ya kesin erkek zaten gitmeme bile Gerek yok dedi en sonunda tutamadım kendimi sürekli öyle diyorsun allah gönlüne göre versin ama allahın gücüne gider kız olma ihtimalini de düşün önce sağlıklı olsun cinsiyet önemli değil dedim bozuldu galiba ama napayım artık tutamadım yatıyoruz erkek kalkıyoruz erkek 

Hele zaten kesin erkek gerek yok gitmeme diyince hiç tutamadım 

Midem çok yanıyor diyor diyorum mide ilaçları var doktoruna söyle rahatlatmak için verir diyor yok ya seninde yanıyordu ( reflüm var) o sanıyor erkek bebekten  siz olsanız ne derdiniz kızlar 

8 Cevaplar

+1 oy
(12,925 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç bir şey çocuğunun pipisine tapınan birine ne denir ki 
(2,104 puan) tarafından
Canım yine kendi çocuğunun pipisine tapması yine bir şey benim oğlum oluyordu ya benim aylarca yüzüme kapıları çarptı bu insan beddua eder gibi Yüzüme Hayırlı olsun dedi Sebebi onun kızı var benim oğlum olacak diye yani bana çok garip geliyor böyle şeyler nefret ediyorum Böyle durumlardan
-Reklam-
+2 oy
(665 puan) tarafından
Burda seni sinirlendiren şey ne onu anlamadım kendi bebeği sonuçta ne yaparsa yapsın senin için yorum yapsa haklısın diyecem de ortada seni ilgilendiren bir durum yok eltilere çatmak için yer arıyor bazıları 
0 oy
(1,870 puan) tarafından

Tam nilay ☺️☺️

Filmlerde abartı gelirdi gerçekten varmış demek böyle insanlar. 
O kadar merak etmiyordum ki dr dedi cinsiyet konuştuk mu diye yok dedim öyle söyledi önceliğim hep iyi olsun yeterki ydi
0 oy
(5,867 puan) tarafından
Cinsiyet konusu gerçekten sinir bozucu. Daha bebeğin kalp atışı oluşmadan cinsiyetini ne acaba. Midem bulanıyor cinsiyet ne, karnım sivri cinsiyet ne, kabız oldum cinsiyet ne. Herkes merak ediyor ama eninde sonunda öğreneceğiz. Bir de o erkek çocuk muhabbeti, çok sinir olurum . Şu devirde hala oğlan olsun diye diretiyorlar. 
(2,104 puan) tarafından
Aynen öyle canım Bak ben de bir hamilelik süreci geçirdim cinsiyetini öğrenmeden ne kızını erkek hiçbir şekilde yorum yapmadım hep bebeğimden bu bebek olarak diye bahsettim ya da bebeğim olarak bahsettim bir kere ağzımdan oğlum diye kaçtı sonra dedim ki Tövbe tövbe dedim Hani kızım olur da Allah'ım gücüne gitmesin şey olmasın diye tövbe tövbe dedim Allah'ımın Gücüne gidecek dedim kendi kendime ama bana bu kadarı çok fazla geliyor yatıyor kalkıyor erkek bu insan benim oğlum oluyor diye yüzüme benim aylarca kapılar çarptı
(5,867 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. Yani bir kızım varken 1 oğlum olsun isteyebilirim ama asla kimsenin çocuğunun cinsiyetine göre ona davranmam. Allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin. Oğlan olup 7/24 ağzıma edecekse 10 tane kızım olsun ya da tam tersi
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Onemsemezdim. Önemsemiyorum da kimseninkini  Allah onada versin diyip geçerdim. 
(2,104 puan) tarafından
Canım şimdi akabinde ben hamileyken erkek olduğu anlaşıldıktan sonra kaynım ve eltim tarafından sürekli Mobbing uygulandı bana yok işte erkek değildir Doktor yanlış biliyordur gidin tekrar bir daha baksınlar erkek değildir Çünkü Erkek düşkünü Bir sülale Onlarınki oğlum olduktan sonra yüzüme kapıları falan çarptılar Şimdi öyle bir anlatıyor ki ve arayıp sadece bunları söylüyor altlı üstlü oturuyoruz zaten artık gına geldi içime Ben de önemsemiyorum hatta ona ilk öğrendiğim zaman da dedim ki Neyse sen benim oğlum arkadaş doğur Ben de senin kızına bir arkadaş doğururum dedim ama o kadar çok bunaldım ki Yani en sonunda tepemin tasa attı diyebilirim
(1,737 puan) tarafından
Oğlan olsun baskısı içinde demekki oda .  Benm oğlum yok ikiside kız yavrularımin . Boşver sende canım.
(2,104 puan) tarafından
Yok canım yok istemiyordu ben 3 ay regl olmadım hep 25 gün geçti sandı hamileyim hamile kaldı kendi de dedi zaten ondan öyle diyorum ama bilmiyor ki yalancı menapoz varmış bende jsjxjlfkfşfjfljflfkf
0 oy
(1,070 puan) tarafından
O kadar çok erkek bebek postuna denk geldim ki ne yazacağımı şaşırdım yani sağlıklı olması önemli değil mi hayırlı evlat olması önemli değil mi erkek olunca ne olacak ne farkı var kendi can parçan sonuçta 
(2,104 puan) tarafından
Öyle canım ama işte eltim hamile kalırken erkek olsun Kayınvalidem tarafından Eşimin ailesi tarafından sevileyim sayılayım derdinde olan bir insan Bunu zaten kendi ağzıyla söylüyor ve bunun için kızına alışamadığını ısınamadığını da söylüyor benim Bebeğimin cinsiyeti erkek olduğu öğrenildiği zaman bana mobing uygulandı yok işte erkek değildir kızdır Doktor yanlış bilmiştir bir daha gidin bir daha baksınlar sürekli kaynım ve eltim bunu söylüyordu ve bunun için benim yüzümü aylarca kapıları çarptılar yani anlamıyorum Tabii ki de önce hayırlı evlat olması sağlıklı olması daha önemli kızı erkeğin Ne olmuş ki Bir de sırf arayıp bana sadece Bunları söyleyince artık sinirlendim şey gibi konuşuyor aynı Nispet yapar gibi
(1,070 puan) tarafından
Yerinde olsam asla konuşmam ve inşallah o isinamadigi kiz çocuğuna bir gün muhtaç olur
(2,104 puan) tarafından
Alt üst oturuyoruz mecbur denk gelince bir konuşma oluyor
0 oy
tarafından
Benimde 3 kızım var bu 4. gebeliğim birde korunurken hamile kaldım doktor erkeğe benziyor dediğinden beri bir tuhaf oldum, ne bileyim ben kızlara alışkınım sanki doktorun tahmini bana travma oldu, hala alışmaya çalışıyorum. Erkek olunca ne oluyor anlamadım . Banada herkes bir oğlun olsun hadi artık bu erkek olsun diyo.
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Eltine selamlar 9 ay bulantı kusma mide ağrısı yanması  sonucu elhamdülillah kızım oldu 
(2,104 puan) tarafından
Işte ben de ona bunu anlatmaya çalışıyorum ama asla anlamıyor diyorum 12 haftaya geldin randevu alacaktık gidecektik beraber diyorum ha yok Ben biliyorum hissediyorum erkek zaten Gitmeme gerek yok diyor resmen o böyle dedikçe cinnet geçiriyorum ya önce hayırlısını iste ya

İlgili sorular

+4 oy
22 cevap 654 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
16 cevap 362 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 617 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu