0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (6,826 puan) tarafından
Kizlar teyzem ben evlenirken karacadan bunlari almisti 300 liraya indirimdeydi simdi kizi evlencek annemde kizina alcak ama 1200 liradan basliyor fiyatlari acaba indirim olur mu beklesek mi 

13 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından

Canım maalesef ki her geçen gün herşey pahalı oluyor en fazla indirim 100 - 200 olsun senin zamanın gibi 300 e alması imkansız gibi bişey neredeyse bu atafa foto yok :)

(6,826 puan) tarafından
Bunlari derken saydiklarim canim ben evlwneli 2 sene olcak 4 ay sonra canim ozamn indirime girmisti almislardi ama teyzem illa kizi begensin istiyor kizida az uz begenmez 1000 lirayida gecer
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kız ne zaman evlendim ki sen 300 lira
(6,826 puan) tarafından
2 sene olcak 4 ay sonra ben evleneli canim ama ozamn indirimden almisti teyzem
(3,149 puan) tarafından
Baya çok olmuş olmalı alalı  ben 2012 de evlendim benimki de karacanın takımı indirimde 500 liraydı
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Foto yok caggnim n11 den almıştım ben takimimi hem cok güzel hem kaliteli bak derim hem uygun. 150 ye almistim 12 kisilik
(2,931 puan) tarafından
Yok karaca değil ayni marka mi olması gerekiyo illa
(2,931 puan) tarafından
Bence hic o toplara girmesin bileklik yaptrsin tek yarim altından taki olarak taksin :))
(6,826 puan) tarafından
Bizim burda boyle canim ayni marka olmasi gerek ne gelirse aynisindan gider
(2,931 puan) tarafından
Altin taksa olmazmi
(6,826 puan) tarafından
Altin takti nisaninda canim borc olarak bu hediyesi
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çoookkk pahalı bence
(6,826 puan) tarafından
Yani bencede cok pahali valla annem sen bana kendin takimini ver ben saana o parayo vereyim dedi ben hic kullanmadim cunku takimi
(3,458 puan) tarafından
Yok ya nehir emsan falan baksın
KRaca son zamanlarda gereksiz pahalı
(6,826 puan) tarafından
Oyle ama marka takintisi var kizin illa karaca olacak diyomus onlar bana karaca aldilar ya karsilikli
(3,458 puan) tarafından
Hımmmmm. Valla eski Karaca'dan eser yok kaliteyi o kadar düşürdülerki ben yeni daha tencere takımı aldım ama kapağın üzerindeki Karaca yazısının k si soyuldu.
0 oy
tarafından
Kuzumm memnun musun karacanin catal bicagindan. Bende iki ayri takim var ikisi de karaca. Biri gunluk biri misafir icin. Ancakk gunluk kullandigimda renk kaybi gibi bisey yasandi resim atabilirim istersen. Yani bole bulut bulut oldu acaba makineden mi yoksa markadan mi. Sende boyle bisey yasadin mi
(6,826 puan) tarafından
Kuzum ben daha hic kullanmadim 2 sene oldu evleneli ama evimde kalmiyorum kullanma fissatim olmadi sadece bi defa elime aldigimda iz birakiyordu
tarafından
Hmm anladim canimm ben de krokuyorum misafir icin olanda ole olcak die
0 oy
tarafından
Yılbaşından sonra daha beter olur ya diye korkuyorum 
(6,826 puan) tarafından
Bende oylle dusundjm de acaba sevgililer gunu anneler gunu gibi gunlrrde indirim olur mu
tarafından
Anneler günü belki, ama o taaa mayısta. Ne zamana evlenecek? Bir de geçen denk geldi ben 3 küçük boy emsan tencereyi 150 ye aldım trendyoldan. Sürekli takip etmek lazım, acele etmeyin madem illa denk gelir
(6,826 puan) tarafından
Bende oyle dusundum sevgililer gununde kadinlar gununde anneler gununde indirim olur diye agustos ayinda dugun
tarafından
Sevgililerde olmaz yahu, bana sevgilim çatal bıçak getirseydi parçalardım onu :)))) bir de eski sezon takip edin bazen eski model diye indirime giriyor,hisarda özellikle
0 oy
tarafından
teyzen karşılıklı mi aldi annende baska bir eksigini alsin
(6,826 puan) tarafından
Bizim burda karsilikli canim kim ne aldiysa ayni marka alini
tarafından
Allah Allah cok sacma.bence
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben schafferdan 200 TL ye almıştım çatal kaşık bıçak setimi şimdi Allah bilir ne kadar
(6,826 puan) tarafından
1000 liradan fazlaymis canim
0 oy
tarafından
Illa catal bicak seti mi alcak ki baska bsey alsin. Uyku seti olur güzel bi kahvaltı takimi olur pasta seti olur
(6,826 puan) tarafından
Evet catal bicqk seti alck cnm
0 oy
tarafından
Pahalı cnm indirim olsa bile o kadar çok indirim olmaz bence farklı marka alsanız olmaz mı 
(6,826 puan) tarafından
Olmaz canim kabul etmexler
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Karaca nın mutfak ürünleri pek iyi değil canım ben emsan kullanıyorum çok başarılı ondan baksın annen emsan da kötü bir marka değil. 
(6,826 puan) tarafından
Karaca olsun diyolar
(10,343 puan) tarafından
Canım Karaca emsanı satın aldı aynı bünyede artık ikisi karacanın sitesine girersen emsan setler de orada artık. O yüzden dedim
(6,826 puan) tarafından
Anladim kuzum saol
0 oy
(310 puan) tarafından
(6,826 puan) tarafından
Cok saol canim anneme bi gosteryim modeli guzel degil mi hem sade hem sk
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Tek alınca pahalı oluyor canım çeyiz setinin içinde olunca daha uygun geliyor eger çeyiz seti alacaksa ona katkıda bulunabilir annen. Ya da başka marka bakabilir şayet ben porseleni dışında hiçbir ürününden memnun değilim karacanin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 229 göst.
15 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
29 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bahar2103 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...