0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Benle eşimin ikinci evliliği ve eşimin ilk eşinden iki kızı var benimde ilk eşimde 1 tane var ve sürekli kızlarıyla ilgili tartışıyoruz ve kaynanamla ilgili kaynanam herkesin yanında beni kötüler çocukları kaynanamdan örnek alır ve hep üzülüyorum ve hamileyim 16 haftalik eşim farkında olduğu halde hepsini duyduğu halde Birgün kalkıp beni savunmaz sizce ne yapmam lazım 

5 Cevaplar

0 oy
(1,071 puan) tarafından
Hiç durma kaç derim canım eşini arkasına almayan eşten ne bilim sen anla
(3 puan) tarafından
Bende onu yapmak istiyorum.bazen amma hamileyim olunca insanın eli kolu bağlı kalıyor hergun üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(378 puan) tarafından
E bacım bir evlilik geçirmisin zaten herşeyi oturtmadan neden çocuk yaparsın ?
0 oy
tarafından
Keşke hamile kalmadan 4 5 ay bir birinizi tanısaydın öyle hamile kalsaydın 
(3 puan) tarafından
Ben 8 ay oldu hamile kalalı herkes bana normaldi eşimde sonra bizden bitene ortak çocuk olsun dedi ikimizin kızlarıda  ozaman iyidi sorun yoktu sonra hamile kaldığımı öğrendim mutlu olduk sonra baktım vana gitmek zorunda kaldım hamileligim nedeniyle evimde birsey yiyemiyordum 1 ay sonra İzmire yani evimde döndüm ve döndüğüm zaman sanki başka bir adamla evliydim herseye sinirlenmeye başladı kaynanamin abuk subuk şeylerin hep marus kaldım yeminle asla  kaynanamla kavgam olmaz herkesin yanında  keşke kürt kızı istemeseydi kürtler kötü ve yapmadiyim şeyleri söylenip durmaya başladı oysaki biz de Türkçe evliyiiz asla öyle sevlemler demez ailem kürt Türk ne fark eder sonra eşimi iki üç kez uyardim ve son uyarimda kapıdaki cami kırdı şuan kolunda 60 dikiş var niye dedim annen öyle yapıyor ve halada birsey dediğim an üstüme gelmeye başlar tam vuracak sonra geri çekiliyor aileme diyorum istemiyorum artık annemler diyor bir kere ayrıldın niye ayrılmasın onlar yüzünden hep kavga hep ağlıyorum ama bunu asla unutmayın kızlar hiç bir kadın mutlu olduğu yuvasını bırakmak istemez
tarafından
Neden acaba bi anda değiştiler ki yani hamile kalmani mi bekliyordu herkes
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Bu çocuk bolluğu içinde zorunuz neydi ikinci evliliğe hemen çocuk yaptınız zaten bir başarısız evlilik geçmiş başınızdan e bununda temeli pek sağlam görünmüyor neyinize güveniyorsunuz gerçekten anlamıyorum.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Keske cocuk için iyice önlemini alıp evliliğini gozden gecirseydin sonra düşünseydin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 353 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.
13 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 478 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.