0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (2,373 puan) tarafından

image

image

ferkek bebek 17+1 olduk ama rahimde sıkıntılar var küçüldü gibi karnım resimde gene iyi çıkmış çok mu aşağı da duruyor bebek daha hissetmiyorum da bebişi 

2 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kız bebek zaten 5 aydan sonra yukarı cikiyo bu ayda karın mi düşer daha aşağıda bebeğiniz :))
(2,373 puan) tarafından
Kız öyle diyorlar çevremde korktum ya evde yata yata kötü senaryolar yaziyom galiba
(4,548 puan) tarafından
Yok canım doktorunuz birşey demedigi sürece korkmayın sonuçta herkesin karın şekli vücudu bile aynı değil ben 24+3 haftaligim benim bile daha çok değil
(2,373 puan) tarafından
En son bir haftada gelişimi aslnda öndeydi rahim ağzına incelmiş dedi oda 29 mm mis progesteron hap ilaç kullanıyorum aslnda bnm guluten hassasyetim var ekmek yiyince altı aylık gibi geziniyordum gören beni bişey sandı hep nazara göze geldim yeminle smdide gören herkes inmiş karnın düşmüş diyorlar bide erkek bebek sivriliyor gibi hakaretde hissedemedim henüz ilk gebeligimde değil ha abuk subuk durumdayım
(4,548 puan) tarafından
Kimseyi dinleme herkes birşey der benim de herkes toton çıkmadı karnın var bı erkek bebeğin diyor bende kızım olacak diyorum herkeste bir olmaz o sağlıkla gelsin yavrunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız bebek şuan yukariya yeni çıktı ne düşmesi 

Kız bu arada karnın  çok büyük varya benim karnım hiç ama hiç yok bakınca kimse bilmiyor 20 haftalık olduk 
(2,373 puan) tarafından
Nebilim ağzıni yediğimm içerde hareket etmiyorki etse içim rahatliycak yukarda mi aşağı da tam nerde henüz bilemiyorum
tarafından
Yukarıya çıktı artık uyuyordur benimki hilr yeni yeni hissediyorum.en net hareketlerini daha 21 haftalıkken hissederiz bu arada cinsiyeti neyse ben bilmiyom pamuğun oğlan mi kız mı neyse

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 189 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Havva4545 (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.
26 Haziran 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...