0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Nasıl anlatsam bilemedim. Küçükken ailemden yani annem ve babamdan çok dayak yedim. Evlendim hala babamdan çekiniyorum.evlenirken eşimin ailesiyle oturdum çok çektim onlardan da

. 4 yıl önce panik atak ve anksiyete başladı bende ilk 2 sene ilaç aldım oğluma hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım ara ara nüksetti ama sabrettim oğlumu sütten açtım tekrar gideyim doktora dedim ve o an hamile olduğumu öğrendim. Gidemedim. Elimde olsaydı psikoloğa giderim ama seanslar çok pahalı eşime de diyemiyorum. 

Sorun şu ben ara ara rüyamda babam yada annemin bana şiddet uyguladığını görüyorum. Bu sabah yine annemin bana şiddet uyguladığını gördüm. Rüyada anneme karşı koymak istiyordum ama annelere el kalkmaz deyip ağlıyordum. Ve birden bire uyandım artık dolup taştım hıçkıra hıçkıra ağladım eşime ses gitmesin diye salona geçtim. Biraz durdum tekrar uyudum o rüyanın devamını gördüm farklı şekil de. Eşim uyanmıştı her halde bana sordu neden sabaha kadar uyumadın diye bişey demedim. 

Bazen çocuklarıma kızıyorum sonra çok pişman oluyorum ya onlar üstünde travma bıraksam. Lütfen hakkınızı helal edin anlatacak kimsem yok Bi buraya anlatıyorum neden sürekli görüyorum. Hamileyim bebeğim de etkileniyor biliyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,007 puan) tarafından
Canım benim hamilelikte bende böyle çok rüyalar görüyorum sabret evlatlarına sarıl anneyiz illaki yoruluyoruz hele destek olanda yoksa tabiki geriliyoruz dövmenin şartıyla çocuklara kizmamiz normal bence ya knedini üzme 
(350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ne bileyim insan ister istemez üzülüyor
-Reklam-
0 oy
(1,482 puan) tarafından
Bilinçaltında ki olaylarları rüya olarak görüyorz bilinçaltına cok işlemiş bu travman allah yardımcın olsun birisine anlatsan sna cok ıyı gelır de 
(350 puan) tarafından
Anlayacak kimsem yok. Eşime anlatsam anlamaz çevrem de anlayışlı insan yok sonra başıma kalkarlar
0 oy
(987 puan) tarafından
Herkese tavsiye ederim. Youtubeda Tülay Kök var, psikolog. Videoları sohbet gibi, seans gibi. Bazı şeyleri affetmeme yardımcı oldu. Sizinki de travma belli ki. Aynı rüyaları defalarca ben de görüyordum. Şimdi yok denecek kadar azaldı. Hergün bir iki video izleyin. Size iyi gelecek eminim. Sayfasını inceleyin ve durumunuzla alakalı olan videoları izleyin 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 761 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...