0 oy
570 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kizlar ben köyde büyüdüm babam alıp gelirdi annemde yapardı o yüzden evde balik yapıyorum bunu çok yadirgayan oluyor evde balik olur mu kokar o ev diye (eşimin arkadaşlarının eşleri ve çoğunluğu) bana da onlar garip geliyor siz evde yapar mısınız balık 

48 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hatta bu yadirgayanlar biz balığı alalım da sen yap zaten yapıyorsun diyor bende kabul etmedim iki küçük bebeğimle yapamam edemem siye 
(5,946 puan) tarafından
Bu yaptıkları da terbiyesizlik yalnız
tarafından
Terbiyesizlik değil ş.erefsizlik kendi evlerinde yapsınlar o zaman kadını köle gibi görmüşler
(3,054 puan) tarafından
Bismillâh daha neler
-Reklam-
+3 oy
(1,573 puan) tarafından

Ayyy baslıcam şu tiplere ya :D ev kokarmış abı davlumbaz var aspiratör var cam kapı. var ac havalandır evını sık oda kokunu bıttı gıttı ınsan evınde ıstedıgını yapıp yıyemeyecekse nıye evimiz ya müze muamelesi yapılmasından nefret ediyorum evlere 

(10,029 puan) tarafından
Trabzonluyum canim :) sen
(1,573 puan) tarafından
valla 3 gunluk dunya ıcın evı esyayo kokuyu bilmem neyı dert edip keyfimden odun veremem canım istiyorsa yaparım  bıttı zaten kısın hava soguk oluyor camı bır ac ıcerı sının havası anında degısıyor buz gıbı en sevdıgım :)
afiyet şifa olsun kızlar sımdıden
(7,707 puan) tarafından
Konyaaa :)
(10,029 puan) tarafından
Hee ne guzel :) belki karsilasiriz bi gun :) istanbulda yasiyorum bende annemle trabzona geldim 2.5 aydir burdayiz :)

Amin canim hepimize sifa olsun insallah :)
(997 puan) tarafından
Benim eşim balıktan nefret eder . Ben yaptığım zaman aspiratörü açıyorum mutfak kapısını kapatıyorum en son işim bitince mutfağı topluyorum oda spreyi sıkıyorum sonra masaya oturuyoruz yemek yemeye
+1 oy
(5,946 puan) tarafından
Annem yapardı hala da yapar ama ben hoşlanmıyorum. 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çok isterim ozledimde
(1,219 puan) tarafından
Ben yaparım canım ama.kizartma falan olursa balkonda
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Evde yapiyorum hep baska nerde yapılır ki  
(1,219 puan) tarafından
Sosyetikler dışarda yer:)
(1,043 puan) tarafından
Bazi arkadaşlar da bize gelip yemek istiyor o derece
(1,219 puan) tarafından
Yuh sannne evin restorantmi sonsuza dek kalmıyor o koku
(1,043 puan) tarafından
Kiz bide yeni doğum yapmıştım 1 yaşında ve 1 aylık oğlum varken teklif ettiler kabul etmedim
(1,219 puan) tarafından
Degisijker
0 oy
(610 puan) tarafından
Ne münasebet canım neden yapmiyim aaa. Kime ne evimde ne yemek yapıyorum ev benim ister balık kokar ister başka şey. Canım çekmiş alır yaparım kokusu da sadece beni ilgilendirir 
0 oy
tarafından
Sanki diğer yemekler kokmuyor öyle bayanlar var ev kokuyor diye yapmayan. Gayette yapıyorum.
0 oy
tarafından
Bende evde yapıyorum, eskiden oturduğum yerde teras ta yapıyorum şimdi evimde balkon yok , biz balığı çok seviyoruz . Ben yapıyorum 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Balkonda yapıyorum ben fırında ancak palamut filan yapıyorum 
(395 puan) tarafından
Balim palamutu nasil yapiyosun malatyadayken babam ekmek firinina verirdi oturdugum yerde kabul etmiyolar
(4,547 puan) tarafından
(395 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(399 puan) tarafından

Bn yapıyorum hatta çitf taraflı balık tavasıyla koku çok az oluyor oda cam açıyorum bitti gitti :D

0 oy
(3,240 puan) tarafından
Karadenizliyim babam kendi tutar getirir annem de yapar ben de yaparım. Ev kokmasın aman balık yeme oda dağılmasın yerde otur bu kafaları anlamıyorum ne diye yaşıyoruz bu hayatı 
0 oy
tarafından
Evde yaparım misler gibi olur bi yumuşatıcı yakarım tüm koku gider 
(3,887 puan) tarafından
Yumuşatıcıyi nasıl yakıyorsun?
0 oy
tarafından
Yaparım kokarsa koksun arkasından çamaşır suyuyla temizlerim 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
valla banada cok garip geliyor evde yapmayanlar 

hele bi kac kisiden duydum iste annemin bahcesi var orda yaprim ben hayatta eve sokmam falan ne kadar annende olsa her canin cektiginde nasil gitceksinki 

ben yaparim valla mis gbi yeriz sonra temizlerim 

ha birde patlican bile kizartmayanlar var ne evime sokarim ne kizartitim patlican kizartmak icin bile kapi arayanlar var cok sacma evim dururken saga sola mi minnet edeyim demi
0 oy
tarafından
Balık ayiklamam ama pisiririm
0 oy
(3,499 puan) tarafından
Yaparim hatta 2 saat once yaptim komsumu da cagirdim afiyetle yedik benim evim müze değil canim ne isterse onu yaparim :D
0 oy
tarafından
Onlar kokmuş ben yaparım çok da severiz 
0 oy
(578 puan) tarafından
Yaparım tabii ne alaka. Defne yaprağını yanına koyarsan kokuyu engellemiş olursun
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Vala kendimi bildim bileli annem yapar kışın hafta 3 akşam balik yerdik o zmn bahçede annem kizartirdi küçük tüpte kokusu ağırdir başım agriyo o kokudan diyordu.o evi yıktık yeni ev yaptık şimdide annem mutfakta bir kapı açmış bahçeye açılan az birşey bahçe var yine bahçede kizartiyo bizim apartman olduğu için bahçe yok mutfakta kizartiyorum.kucuk tüp alacam bende balık içli köfte kızartmak için balkonda yaparim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yapılır neden yapılmasın ama ben kokuya dayanamıyorum ev havalanır yani ne olacaj yapılır et nasıl yapılıyorsa balık ta yapılır

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 265 göst.
18 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelihanur_80 (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 239 göst.
19 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,056 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
8 saat önce Diğer kategorisinde Antikor (79 puan) tarafından soruldu

379,688 soru

11,365,975 cevap

34,846 kullanıcı

...