0 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde (4,267 puan) tarafından
Gerçekten küçük çocukla misafirliğe gitmek akıl karı değil ya hiç bir şey anlamıyor insan arkadaşımın ısrarı ile geldim yok asla durmuyor sürekli bir şeyleri ellemek istiyor TV ye dokunuyor çekiyor mama sandalyesine koydum çıkmak istiyor aldım ayağıma yarım saattir sallıyorum kız yer yaptı tam koydum Bi daha uyandı yani uyusun da Bi bardak rahat çay içeyim iki laf konusalım benim de ihtiyacım var diye geldim içerde insanlar oturuyor ben hala çocuk sallıyorum Bi umut uyur diye büyüyene kadar kendimi eve kapatacağım artık karar verdim ☹️

25 Cevaplar

0 oy
(3,511 puan) tarafından
Birinci derece ve yakin akraba hariç (teyze amca dayı gibi ) Hiç gitmedim 30 aylik.Evime çok arkadaşım  geldi kaldı da evde bir misafir varsa uyku saatini 1 saat daha öteleyerek yatiriyorum iyice merakı gitsin ve uykusu gelsin diye biri varken yada kendi evimizde değilsek  saatinde odasına götürünce uyumuyor benim ki denedim bir kaç kez. Birde evdeki herkes yatıyormuş gibi yapiyor salon dahil isiklari söndürüyoruz sessizlikte bekliyorlar sonra mutlu son vur patlasın çal oynasın.
(4,267 puan) tarafından
Ahh ne uyku arkadaşları aldım canım tutup fırlatıyor direk ya çok haklısın dediklerinde ama cesaret edip de daha gider miyim bilmem :(
(3,511 puan) tarafından
Siz 1 tane alıp uyuduktan sonra besige bırakın önce sabahları güne onla başlasın bakin nasil alışıyor merak etmeyin valla acayip rahat edersiniz büyüdükçe karanlık korkuları gölge korkuları vs başlıyor uyanınca uykuya damakta zorluk vs uyku arkadaşı pek çok sorunu çözüyor siz yine deneyin bence.Kendi rahatiniz minnosunda huzuru için basit ama önemli bir ayrıntı.
(4,267 puan) tarafından
Belki bilirsiniz ikeada bir ayıcık var kücük daha doğmadan onu almıştım ama dediğim gibi hiç almadı yanına bunu Bi uygulayayım Allah bilir hangi oyuncakların içinde yarın bulup demeyeceğim Bi bunu bakalım işe yarayacak mı  ☺️❤️
(3,511 puan) tarafından
Biliyorum o pofuduk minik ayıcigi bizde amigurmi var Birtane küçüklüğümden beri hep besiginde ama iki yaş sonra sarılıp uyumaya başladı hatta arkasına koyuyor deniz bebek beni çok seviyor sarılmak istiyor vs diyor siz koyun besigine zamanla onun varlığına alısacaktır deneyin ne olacak ki
(4,267 puan) tarafından
Deneyeceğim canım çok teşekkür ederim tavsiyelerin için ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Anneler ve ablam dışında bir yere gitmiyorum. Bir ablam var eski iş yerimden ona bir de yakın arkadasım var kızı var onunda arada onlara giderim başka asla. 
(4,267 puan) tarafından
Benim de yakın arkadaşım ama bir şey anlamadım ya :(
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Hayır gitmiyorum annem hariç 
(1,717 puan) tarafından
Ya şöyle ben dışarı çıktığımda ufak olduklarında çok zorlanırdım ama şimdi çok rahatım büyük kızım 9 yaşında çok yardımcı oluyor bana kardeşinin elini tutar filan ama misafirlikte nadir çocuklarla giderim hatta bayramdan bayrama:) ben bile raahat edemiyorum ki şöyle bir durumda var ben başka yerde rahat edemiyorum kapalı alan olarak
(4,267 puan) tarafından
Anladım canım boşver en iyisi temiz temiz evimizde oturalım ☺️❤️
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle valla dışarı çıkıp stres olacağıma evde oturur kahve keyfi yaparım daha iyi
(4,267 puan) tarafından
Ahaha aynen valla bundan sonra modum bu ☺️☺️
(1,717 puan) tarafından
Değil mi ya :DD
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyorum 20 aylık bir kızım var duran otursan anlamıyor daha küçükken gittiğim zamanlarda rahat vermiyordu herkez oturuyordu ben anca odada çocuk emzir mismisla şimdi emmiyo ama yine rahat vermez hatta eve biri gelincede çok huysuzlamiyo söylesen görüşmek istemiyor çocuğu bahane ediyor diyecekler kimseye de birsey denmiyo yabancılardan aşırı korkuyor rahatsız oluyor kızım bir süre daha kimseye gitmeyi hatta misafir agirlamayi düşünmüyorum bu gidişle bu kız büyüdüğünde görüşecek kişi kalmayacak gibi
(4,267 puan) tarafından
Yaaa aynı bu durumdayım bende canım herkes rahat et vs dedi ama olmuyor insan rahat edemiyor ya sürekli aynı birini çağırsam bana eziyet olmuyor kendi evimde oyalamak kolay veya evimde bir şey yok elleyeceği ama o sgsee de bana eziyet oluyor sürekli misafir ağırlamak çocukla çok zorlanıyorum insanlar da hep biz geliyoruz biraz da sen gel diyor
(2,472 puan) tarafından
İnsanlar kibarlık yapıp bırak çocuk o sen rahat et diyorlar ama yinede birakamayacagimizi onlarda bizde biliyoruz çocuk peşinde dolanmaktan insan zaten misafirlikten birsey anlamıyor iyisi bir süre daha evde duralım
(4,267 puan) tarafından
Aynen öyle hakkımızda en hayırlısı bu olacak sanırım
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Evet gidiyorum ben ama aşırı huysuzlandığında kalkıp evime geliyorum çünkü kalsam bile bişey anlamıyorum 
(4,267 puan) tarafından
Benimkisi huysuzluk değil yaramazlıktı kuzum ya ☹️
(1,373 puan) tarafından
Kaç aylık canım ben genelde diken üstünde oturacağım her dakika müdahele edeceğim yerlere misafirliğe gitmiyorum çok samimi olduğum yere gidiyorum oralarda müdahele etmiyorum canı yanmadığı sürece doyasıya koşup oynuyor
(4,267 puan) tarafından
19 aylık canım benim de yakın arkadaşım ama olmuyor ki ben rahat edemiyorum yani en son kızın çiçeklerini yolarken yakaladım sen düşün ☹️

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 388 göst.
8 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kucukhanim1710 (3,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 422 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 347 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kedimekimm (606 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,598 cevap

35,954 kullanıcı

...