0 oy
345 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,046 puan) tarafından
Düzenli olarak kuaföre gidebilen var mı cidden yada senede bir kaç sefer gidebilen. En son ne zaman gittim hatırlamıyorum çocukdan dolayı gidemiyorum. Keşke şöyle çocuk oyun alanı olan kuaförler olsa da biz anneler de istediğimiz de gidebilsek. 

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatında bir kere oda düğününde kuaförleri hijyenik bulmuyorum bana göre değil 
(7,704 puan) tarafından
Hah ya benim kafadan biri. Yani lüksmüş gibi bakılıyor ya hiç öyle değil bence.  Gittiğim yerlerde en iyi yerler ama yine de eve gelince kendimi pislik gibi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Kaş yok birssy uok xanim saç için gidiyordum oda hamileyim diye boyatmiyorum doğumdan sonra giderim babası baksın bir kaç saat ;)
(3,046 puan) tarafından
Hadi iyisin o zaman benim ki nerdee bakacak
(4,547 puan) tarafından
Çocuğu tek başına yapmıyoruz sonucta canim onlarda biraz fedakarlık yapsınlar bı zahmet
(3,046 puan) tarafından
Benim ki biraz değişik ya bakmaz mecbur kalıp bakarsa da burnundan getirir insanın
0 oy
(4,155 puan) tarafından
Ben ya anneme brakirim ya esime. Yada. Esimle beraber gderim o ccgu tutar ben kas mas alriririm. Boya yaptirmiom bayadir kendim yapiom. Ombre falansa kuafor gerekio da duz biya kullaniyorum bayadir kumral kendim boyyorum
(3,046 puan) tarafından
Şanslısin keske benim de annem aynı şehirde olsaydı böyle şeyleri hiç düşünmek zorunda kalmazdım. Benim boya yapılmasi lazım en son kuzenim yaptı öyle kaldı. Olmadı bende evde kendim yapmayı deneyecem artık
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Benim evinim altında kuaför dükkanı , ama ben çok sıkılıyorum sevmem kuaföre gitmeyi istesem çok rahat giderdim ,kas yok zaten azıcık Kasım var sarışınım onuda kalemle çiziyorum , bıyık yok ,kıl tüy işleri hiç yok lazere gittim saçlarımı da doğal renginde seviyorum o yüzden gerekli değil benim için canım 
(3,046 puan) tarafından
Kaş bıyık bende kendim hallediyorum da saçlarım boya istiyor artık. Kendim evde yapmayı deneyecm artık.
(1,926 puan) tarafından
Saç boyası iki üç ayda bir anca çıkar onuda eşin tutsun canım ağda falan kaş bıyık çok sık oluyorda saç boyasına çok sık gidilmiyor eşin tutamazmi bir gün baksa bebeğe
(3,046 puan) tarafından
Sadece pazar evde onda da bi bahane bulur bakmaz. Sırf bakmamak için gerek yok der geçer
0 oy
tarafından
5 ya önce gittim sadece kas için çocuklara eşim baktı..kapalıyım zaten kaşımı kendim hallediyorum normalde 
(3,046 puan) tarafından
Bende kapalıyım ama boya yapmıştım daha en son kuzenim yaptı evde. Olmadı kendim yapacam artık
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Kiz ben en son geçen yıl temmuzda gitmiştim :)) Kapalıyım zaten ama kaş bıyık aldırmaya gitmiştim. Artık evde kendim alıyorum 

(3,046 puan) tarafından
Ben hatırlamıyorum bile saçımda boya var uçlarda kaldı sadece onu da en son kuzenim boyamıştı:)
0 oy
(7,289 puan) tarafından

Kocam var gitmiyorum:D

(3,046 puan) tarafından
Şanslısın o zaman ne güzel:)
(7,289 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim❤
0 oy
(3,293 puan) tarafından
Karşı komşucuğum kuaför sağolsun bir kahveye tüm işlerimizi hallediyor 
(2,475 puan) tarafından
En cok istedigjm kuafor kanka
0 oy
(1,708 puan) tarafından

Saçımı eşim boyuyor :D kaş bıyık veya kesim için gidiyorum iki hafta da bir kaş bıyık için mutlaka giderim ☺️

(3,046 puan) tarafından
Ne güzel eşin de yardımcı oluyor oohh mis
(1,708 puan) tarafından
Aynen canım ❤️ tşk ederim ❤️
0 oy
tarafından
Saçımı 6 ayda bir kestiririm (tesettürluyum) her ayda laş Bıyık için giderim  agda vs yaptırmıyorm yaptrsam giderim amma
tarafından
1.5 yasinda kizim  hep yanimda olduğu surecte  esim  çalışıyor  birakacak  kimsem yok  zorluk çıkarmıyor kizmda
(3,046 puan) tarafından
Benim oğlan hayatta durmaz bende kapalıyım saçlarımı gittikçe annem kesiyor kaş bıyık evde kendim hallediyorum ama boya yapmak istiyorum değişiklik arıyorum artık.
0 oy
tarafından
Hayatımda hiç düzenli kuaföre hayatım olmadı. Düzenli sadece bıyıklarımı aldırıyorum o kadar. O da uzun sürmüyor zaten. 
(3,046 puan) tarafından
Ben kaş bıyık evde hallediyorum ama boya yaptırmıştim şimdi baya zaman geçti kötü oldu iyice.
tarafından
Doğrudur canım.
0 oy
(322 puan) tarafından
Ayda bir giderim cnm 4cocukla 
(3,046 puan) tarafından
Haay maşallah çocuklar neyle besliyon kızz sakinler demekki benim bir tane onunla gitsem kuaförü bir birine katar heralde:))
(322 puan) tarafından
Benim kiler evde coşar disardakiker sorar niye konuşmazlar diye  utanirlar
0 oy
tarafından
Vala iki ayda bir bazende ayda bir giderim
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Yıllardır gitmiyorum ama gidecem artık. Çocuktan falan da değil masraf olmasın falan diye. Salaklığıma yanayım işte
(3,046 puan) tarafından
Benim de tam tersi eşim parasından değil sırf çocuk bakmamak için bahane uydurur.
(11,060 puan) tarafından
Masraf olmasını ben diyorum eşim değil. Kendi salaklığım yani
0 oy
tarafından
Lazere gidiyorum 15 gudne bir... kuaföre kaş bıyık için gidiyorum her hafta ama kasimi her hafta almam bıyık her hafta mutlaka alırım 
(3,046 puan) tarafından
Maşallah kız bu ne düzen hayran kaldım valla:)
0 oy
(151 puan) tarafından

Kız ben bir ara her hafta gidiyordum manikür pedikür ağda Kaş bıyık boya kalıcı fön ombre vs vs vs sonra noldu aldatıldım.:) boşandım ikinci evliliğimi yaptım şimdi aklım eserse kas aldirmaya gidiyorum:D

(3,046 puan) tarafından
Seni hiç hak etmemiş demekki. Sen bıyık icin git yine ihmale gelmez:) bu erkekler iki tel bıyık görse dayiya amcaya bağlıyor hemen:)
(151 puan) tarafından
Bıyık ve diğer bölgeler lazerle son buldu çok şükür:))
0 oy
(1,082 puan) tarafından
İsim uzun sürerse eşim kayannama götürüyor kızımı uzun sürmez ise ben çıkana kaşar marketi flsn gezdiriyor her ay giderm kas bıyık için agda da 2 3 aya bir
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Agdaya giderim on beş günde bir. Saçimi kendim boyuyorum. Manikür pedikür zaten kendi alanım kiz var diye durmuyorum kalıcı oje fln uzun zaman oldu 
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Ben kurban bayramına kadar düzenli giderdim baktım agda ile alınan yerler yüzümde yani kararma oldu bende o günden beri gitmiyorum evde alıyorum kaş bıyığımı :)
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Vakit bi şekilde yaratılır maddiyati olduktan sonra yeter ki maddiyat olsun vakitten değil de tamamen parasal nedenden dolayi düzenli gidemem yani.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 509 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 309 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 332 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...