0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (195 puan) tarafından
kızlar  dhaa öncede post açmıştım en yakın arkadaşım 25yıllık çocukluk arkadaşımla kustuk. Sebep beninozellikle ortak arkadaşlarımızın yaninda saka yoluyla sürekli dalga geçmesi kötülemesi . en son arkadaşlarımızla gun yapıyorduk  sürekli biri bana soru sorsa osoruya giriyor yok bu varya pinti. Yok esi çok iyi adam bu çok cazgır. Yok soyle yok böyle . enson ben 20kg verdim. Çok zayıfladı ama bu fizikle giyinmiyo ben olsam neler giyerdim. Anlam veremiyorum. Ara ara böyle yapardı ama artık canima tak etti patladım. Söyledim senin derdin ne arkadaşım benimle bir sikintinmi var neden bunları yapiosun die ama tatlı dille kırıklığını söyledim yalnızken bunları bana söyle takılmam ama herkesin islcinde bu konularından hoşlanmıyorum dedim. Özür diledi farkinda degilim seni kırmak değil amacım dedi. Bende tmm dedim ama sonra baktım benle konuşmuyor. Sen bana nasıl kırıyorsun ne var sanki bunda samimiyiz die öyle konuşuyorum demek eskisi gibi değiliz dedi küstü nerseyse 6ay olacak. Ortak arkadaslarimizlada gorusmiyor ve ben onu çok özledim. Çünkü her derdimizide paylaşır çok guler eglenirdik kardes gibiydik. Ben adım attım o ben sana çok kırıldım eskisi gibi olamam dedi. Şimdi ayni arkadaslarimizla buluşma ayarlicaklar o ortamda napicam bilmiyorum o napicak bilmiyorum hem çok özlüyorum hem hala çok kızgın ve kırgınım. Baska yakin arkadaslarimda var ama o ailemden gibiydi çok kafama takıyorum üzülüyorum neden böyle olduk die sizde arkadaşlarınızla bozustugunuz küstugunuz oluyormu napiosunuz

2 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım bebim en yakın arkadaşımda sevgilisi kıskançtır nikahıma gelmesine izin vermedi ve nikah şahidiydi bir gün kala haber verdi pandemiydi zor bulduk dışarı çıkıpta şahitlik edecek birini. Benden sonra başka ortak arkadaşkarının nikahlarına gittiklerşni gördğm küstüm. Sonra bir şekilde barıştık ama ne o bana eskisi gibi ne ben ona. Aslında özlesen bile o aradaki muhabbet bozuluyor o sebeple hiç bir şey eskisi gibi olmuyor maalesef. Sende uyarmılsın aslında küsmemesi lazımdı sana. Şöyle düşün o da çok özlese sana yazardı ulaşırdı
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Takmam ben gerekirse silip atarım benimle ortamda özelim hakkında bnm hakkımda dalga geçicek birde üstüne o küsecek oldu canım 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 344 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 430 göst.