0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (684 puan) tarafından
Kızım işimiz var diye ilk hafta okula gitmedi ikinci hafta başladı 3 günün gecesi burun akıntısı 4 gün komple tıkanmış grip gibi olmuş deliricem ikinci sınıfa gidiyor iki senedir devamlı böyleyiz şimdi oğlum da aynı oldu grip gibi kızımın burun akıntısı şeffaf sanırım toza yada okulda bıseye alerjisi var oğlum ise sapsarı geliyor akıntısı deliricem aglicam artık. Oğluma sadece calpol yada dolven verin burnu için iliadin dediler daha 2 yaşında kızım 7 yaşına giricek alerset verdiler sadece çocuk cigerlerinden ses gelmeye başladı hava veriyorum şimdi ventolin ama devamlı böyleyiz okullar başladığı zaman 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım vitaminler al ver sabah aç karnına verilenler özellikle balık yağlı olanlardan
(684 puan) tarafından
Allah aşkına işe yarıyor mu  deliricem a kaldı vallaha
tarafından
Düzenli kullanman lazım
(684 puan) tarafından
Keisn çözüm olduğunu bilsem vallaha yaparım ilaç para vermekten çocukların hastalığından bıktım
-Reklam-
0 oy
(5,113 puan) tarafından
Çocuğun bağışıklığı güçlü değilse hemen hasta olması normal. Kızım geçen dönem kreşe başladı yarım gün. Başladığı ilk hafta hasta oldu ama uzun sürmedi 2 gün sonra toparladı. Bu sene yine gidiyor şükür bişeyi yok sınıfında 4-5 çocuk hasta olmuş bile 
(684 puan) tarafından
Bizim evde okula gidenlerin hepsi hasta olmuş gorumceminkiler de okullar resmen pislik yuvası olmis
(5,113 puan) tarafından
Okulluk bişey değil ki. Okula da dışardan getiriyor çocuklar :)
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Balik yagi ve d vitaminini mutlaka cocuklara kullan. İkisi de bagisikligi destekliyor.
(684 puan) tarafından
Hangisini kullanıyorsunuz acaba tavsiye ettiğiniz varmı
(1,554 puan) tarafından
Balik yagi möller d vitamini de ocean kullaniyoruz.
0 oy
(24 puan) tarafından
Duyarsız veliler olduğu sürece bu süreç böyle devam eder.Cocugu hasta olan okula gönderiyor bu durumdan öğretmenler de çok şikayetçi,her cuma okul müdürü konuşma yapıyor hasta olan yada şüphe duyduğumuz çocuklarımızı lütfen okula gondermeyelim diye ama nafile.
(684 puan) tarafından
Veli grubu kurdum bugün bizzat söyledim yollamayin diye anlayan yok
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Vitamin kullan bağışıklık zayif doktor umca diye bisey vermişti bize bize sor sende basla
(684 puan) tarafından
Hiç biri doğru dürüst birşey vermiyor ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,553 soru

11,453,521 cevap

35,030 kullanıcı

...