0 oy
1,701 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

image

image

image

sizce nasıl 

23 Cevaplar

+11 oy
(659 puan) tarafından
Yanlıs anlamayın ama ne alaka ki burda ki insanlar begenmedı diyelim evı ki degıseceksın bıde her odayı ayrı ayrı cekmıssın. Bu kadar baskalarını onemseyerek yasamayın hayatı sen seviyorsan ıcınde mutlu isen gerısı bos ayrıca burada paylasılan fotoğraflar Google da gozukuyo bılgınıze
(1,214 puan) tarafından
Eski postlarina baktimda kayinvalidesiyle yaşıyormuş
(659 puan) tarafından
Bazılarına da aynı binada yeme ıcme bır yazmıs bı ara hamıle kalma derdine dusmus neler neler
(9,648 puan) tarafından
Hamile kalırsa eşi evlerine geçeceğini söylemişti sanırım sadece yatmaya çıkıyorlar eve
(659 puan) tarafından
Aslında cok kucuk anladığım kadarıyla ve maalesef sartları ıyı degıl evresinde de sanırım pek kimse yok o da konusma dertleşme ihtiyacını buradan gidermeye calısıyor o yuzden cok tepkı vermek ıstemem ama ıste evını fotoğraflarını paylasmasa keske sahıden Google da gozukuyor
(1,119 puan) tarafından
Önceki portlarını okuyunca ilgiye ihtiyacı olduğunu anlıyorsun.Küçük yaşta da evlenmiş maalesef yol göstereni yok anladığım kadarıyla
-Reklam-
+2 oy
tarafından
O evde seccade serili ya istersen yıkıntı bi ev olsin hiç önemli değil gerisi
(7,447 puan) tarafından
Onsuz olmaz diyor :)))
tarafından
İnsanlar hakkında yargı dağıtan biri değilim ama sabahki fotodan sonra bilinçli atılmış gibi geldi. Allah beni affetsin..
(1,214 puan) tarafından
Hahaha yan odada da fanteziler filan :D
tarafından
Evet bilinçli yapıyor zaten
(7,447 puan) tarafından
Amaç dikkat çekmek
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Odayı toplamissin mavi geceliği ve krimizi bikiniyi almışsın nazlı sabahki postu kaldırıp güzel. Derli toplu 
(1,214 puan) tarafından
Shshhshshs
+1 oy
(933 puan) tarafından
Çok uyumsuz ve karman çorman 
+1 oy
(1,554 puan) tarafından
Belli araliklarle evini yukluyorsun sabah gecelik aksam ev fotosu atiyorsun hayir anlamadim neden ne amacla?

Allah akil fikir versin bacim senin icin dilegim budur.
tarafından
Yorum sahibini tanımıyorum ama evet bugün bu yorumun aynısını ben de yazdım :)
(1,554 puan) tarafından
Aklin yolu bir iste bak :)
(5,391 puan) tarafından
Geceliği üstündemi paylaşmıştı. Burda çok tuhaf insanlar var
(1,554 puan) tarafından
Yok yatagin uzerine seriliydi allahtan ustunde degildi hos ona da sasirmam gerci burda
(5,391 puan) tarafından
Bende şaşırmam bi gün gecelik paylaşırlar bi gün seccade
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

He nazlı he nazlı sen canın sıkıldığın da evini çekip atıyorsun neden? 2. Si İnsan kendi özel alanını yatak odasını neden paylaşır ki hadi diyelim beğenmediler hemen gidip değişicen mi? Kusura bakma ama evin çok kalabalık ;)

+1 oy
(10,429 puan) tarafından
Her yerden bir şey fışkırıyor taşlar nakışlar koliler kutular. Ablası az hafifle bu ne
0 oy
tarafından
Temiz duruyor güle güle oturun 
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Vallah  bir evde  asla eşyaya bakmam    temiz ev olsun  yeter benim  için  maşallah senin evinde temiz  cnm
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Bütün evini anladimda yatak odanı neden attın canım namahrem sonucta
tarafından
Kız ne gecesi. Sabah attı daha  :) gecesi doluymuş hahahaha buraya vakit bulamamış puahhahahaa
(7,447 puan) tarafından
Gecelik atmakta ne bileyim :))
tarafından
Hızını alamamış demek ki :D
(6,339 puan) tarafından
Sema kizzz sen düşün artık yani ben gormediysem sjsjs burası aktifligini yitirmis
(7,447 puan) tarafından
Başka açıklaması olamaz :))
0 oy
(803 puan) tarafından
Canim yatak odan cok guzl takimin ama o ortu olmamis duz sade bisey alsan daha iyi ev seninse kapilarini beyaza boyaya bilirsin yanlis anlama ama genel olarak biraz karisik geldi sadelestir biraz daha renk uyumlari olmamis gule gule otur
tarafından
Dimi örtüsü eski model bende dört yıllık evliyim yatağım pembe dolabım byle ama pembe uydurdum çok eski bir örtü doğru syluyon olmamis
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Güzell :) bana göre heerşeyde cok fazla desen var ama herkesın zevkı farklı
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben o yatak odasını daha önce görmüştüm:))
tarafından
Sabah attı işte işe nerden başlıyım diye yatak odasındaki fantezi kıyafetini bile göstere göstere çekti attı aynı kişi. Hiç mi isimlere dikkat etmiyorsunuz  :))
tarafından
Biliyorum canım ya yazacaklarmi.diye bekledim yine atmış
(1,214 puan) tarafından
Ajan gibisin valla :D
tarafından
Kız ne yapayım bacım gözlerim neler gördü öyle şok geçirdim
(1,214 puan) tarafından
Hahahahah haklisin valla
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Güle güle eskit cnm sadece imkanin varsa yatak odan hariç tüm halıları degistirirsen iyi olur uyumsuz olmuş bide dolap üstlerine eşya koyma bütün toz falan hep ordan yayılıyor eve
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Duzenli temiz ama renkler cok karisik canim 
0 oy
tarafından
Nromal ev canım önemli olan içinde huzurlu rahat olmak şik eşyalara gerek yok kullaanisli olsun yeter
0 oy
tarafından

Vallah eşyaların hiç bir önemi yok o ev öyle toplu düzenli temiz ya yeterli♡♡ hep söylüyorum eşya değil o evin düzeni temizliği çok daha önemli <3 maşallah huzurla otur evinde canım 

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çok karışık i sen mutluysan ne güzel canim
0 oy
tarafından
Sen içinde huzurlu ve mutluysan gerisi bos
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Evin eşyaların güzel ama yanlış dizayn edilmiş gibi ve kalabalık ben sade seviyorum belki ondandır ama genel olarak temiz güzel 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 556 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 670 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 585 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 643 göst.