0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim var ondan hepinize tek tek yazamadım burdan cevap olsun eşim beni anneme yollama sebebi şeyden dolayı ailesi kapıma dayanır die eşim gece de sizin yuzunuzden boşanıyorlar die eşim git ortalık durulsun dedi ben eanneme gitmem benim suçum yok dedim eşim  sadece kadına sordu ne sır var die kadın işte sır da şey ben eşime sinirlendigim  komşuma anlatmıştım kaynanama sinirlendigim zaman o sırmıs yani onu soylemis eşime ben nasıl ve geldiğimde eşime msj şey yazmış sizin yuzunuzden bosaniyoruz falan eşimde.engellemis esimd numarasıda benim yüzümden var oğlum.var benim telfonla oynuyordu bende kadıni ordan arıyordum eşimle aram iyi evime donecek yarın ama inşallah kapıma dayanmazlar

12 Cevaplar

+1 oy
(3,871 puan) tarafından
Cumleten vıcık vıcık bi durum
-Reklam-
+1 oy
(1,786 puan) tarafından
Kusura bakma ama komşunda sen de çok saçma sapan insanlarsınız. Yatıp kalktığınıza kadar yaşadığınız her şeyi samimi arkadaşım diye birbirinize anlatıyorsunuz. 
0 oy
(121,300 puan) tarafından
olay neyki      
tarafından
Önceki postunu oku komsuyla birbirine girmişler
0 oy
tarafından
Şükür bari eşinle iyiymissin bu da sana ders olsun bidaha bu kadar özelini öz kardeşin olsa anlatma 
(120 puan) tarafından
Bana çok büyük bi ders oldu gerçekten çok uzgunum
0 oy
(5,347 puan) tarafından
 Ne pislik

Kadin iki dertlesmek icin anlatmisin ozelini kadin gelmis yuzune burmus yetmemis. Ortalik karistirmak icin senin kicana yazmis kaynana yazmis. Sana yaomaya calistigi kotuluk gelmis kendi ayagina dilanmis bence iyi olmus ona.
0 oy
(14,010 puan) tarafından
Bana sır küpüsün der arkadaşlarım kimseye bir şey anlatmam 

Kız kardeşimle konuşuyorum Eşimle Allah’a şükğr büyük sorunlarımız yok ufak tartışma dahi olsa anlatmam 

Bu sana büyük ders olsun benc e
0 oy
(121,300 puan) tarafından
bu kadar samimiyete ne gerek vardi
0 oy
tarafından
Bu sana ders olsun bidaha kimseye özelini bu kadar açma çok sıkıldın birine anlatmak mi istiyorsun akan suya anlat yada aynanın karşısına geç ona anlat 
0 oy
tarafından
Ayyy sevindim vallah Allah bozmasın aranızı canım 
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Dilini iki dudağının arasına hapset, gevezelik hüsrandır demişler. 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Hersey herkese anlatılmaz hele 4 duvar arasında olan şeyler hiç anlatılmaz biraz olgunca hareket edin,cok dert ediyosaniz cok kafanıza takiyosanız ya ailenize anlatın çözüm olarak boşanın yada bosanmiyosaniz dallanıp budaklandırmayın susun oturun yani niye elin insanına anlatıyosunuz
0 oy
(3,317 puan) tarafından
Millet gömmüş de anlatmak bir ihtiyqc malesef karsi tarafin niyetini göremiyoruz. Hangimiz kayananaya sallamayiz ki helede sinirlendirdilerse falan. Kadin da bi degisikmis hemen ortaya lafi dökmüş. Sadece tek tavsiyem biri 1 sir veriyorsa sen herseyini dokme. 1 verene 1 ver

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,010 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 858 göst.
+1 oy
14 cevap 369 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Lilamm (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
15 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (2,054 puan) tarafından soruldu