0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim ama evimde ne yaparsam yapayım düzen saglayamadim evim biraz küçük olduğu için sanırım çünkü depolama alanı yok mutfağa bı tane kiler dolabı aldım oda küçük ama zor sigdirdim kutular filan alıyorum ama yine aynı kablolar legenler kovalar iğne iplik işe yarayan bir sürü ıvır zıvır ben nasıl düzen olusturabilirim artık çok sıkıldım bu durumdan sanki ev üzerime üzerime geliyor 

10 Cevaplar

0 oy
(1,782 puan) tarafından
Valla benim evde öyle tayinciyiz çünkü her eve ya fazla geliyor eşya ya az. En iyisi lazım olmayanı atmaj yada vermek birine fasla eşya çok kalabalık yapıyor
(327 puan) tarafından
Aynen artık nereye ne koyucagimi sasirdim
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Az eşya çok huzur. Ben elimden çıkarıyorum neye elim gitmiyorsa benim evimde kücük. 
(327 puan) tarafından
En iyisi benimde elimden çıkarmak olucak
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Resim atarsan daha kolay yardımcı oluruz cnm
(327 puan) tarafından
Arardım ama şu an hastayim yatiyorum canım düşünürken neyapsam diye bu postu actim
(8,934 puan) tarafından
Az eşya mutlaka en önemli kural yok ceyizimden kaldı yok hatırası var yok misafir bilmem nesi vs diye eşya tutmamak işine yaramiyorsa atacaksın eğer evin küçükse duvara monte veya kapı arkasına asmali eşya seç örneğin mutfağına dolap yerine duvara monte raf ütü masası yerine duvara monte yada kapı arkasına asılan ütü masası mutfak masası duvara monte vs olursa hem alandan kazanırsın hemde daha düzenli durur ama ilk kural sadelesmek
(327 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim evdeki ise yaramayanlari atiyim sonra da dediğiniz gibi ürünler almam lazim
0 oy
tarafından
Az eşya sus pus alma düzen eşyaları al mutlaka düzene girer 
tarafından
Mesela uzun süre kullanmadığın eşyaları kutulara koy kaldır müsait bi yere ben fazla mutfak eşyalarını alıp arka odam boş dolabın üstüne koydum
(327 puan) tarafından
Bı oda var küçük bos bir yatak birde dolap var onun üzerine kutulayabilirim
tarafından
Aynn güzel güzel koy oraya kalabalık olmasın orası
(327 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(13,647 puan) tarafından
Çok zaruri olmayan mutfak eşyalarını da el altından kaldırdım ayda yılda bir kullanılanları baza altına kaldırdım veya dolapların üstüne koydum ancak öyle sığdı 
(327 puan) tarafından
Bende öyle yapiyim en iyisi canim
0 oy
tarafından
Herşeye düzenleyici almak gerekiyor 
(327 puan) tarafından
Evet galiba yoksa hep dağınık görünüyor
tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Hahahahaa bazen biseyi kaldirayim diye elime aliyorum sonra koyacak yer bulamayinca aldigim yere birakiyorum :))))) yine de şükür kira odemiyoruz

(327 puan) tarafından
Ben kiraciyim ama bende senin gibi bulamayınca bırakıyorum:))
0 oy
(3,735 puan) tarafından
Az eşya bol huzur 4 odaya sığmayan ben 2 odaya gayette sığıyorum 
(327 puan) tarafından
Aslında çok esyam yok ama yinede sigamiyorum yada ben düzeni bilmiyorum
0 oy
(7,890 puan) tarafından
Sadeleşerek ve katlama yöntemlerini filan kullanarak...
(327 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
(7,890 puan) tarafından
Benim evim 90m². Çok küçük ama bir o kadar da düzenli. Bu yöntemler sayesinde. Özellikle katlama olsun, saklama koşulları olsun. Bu şekilde bir düzen sağladım. Kesinlikle öneririm o yüzden. Hatta sırf bu yüzden bir youtube hesabı açıp paylaşmak istedim. Çok kişi bu durumdan muzdarip çünkü
(327 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende yapıyım bu katlama olayını filan aslında bı kanal acsaniz çok izleyen olur bende takipciniz olurum
(7,890 puan) tarafından
Bilmiyorum bir cesaret edemiyorum
(327 puan) tarafından
İnşallah açarsınız birgün
0 oy
tarafından
Vala önceki evim öyleydi artık kiyafelter yerlerdeydi tasidnik evim geniş ferah kiracıyız ama baya derli toplu 
(327 puan) tarafından
Adına sevindim canım inşallah bende çıkarım daha ferah bir eve gerçekten zor
tarafından
Ayy evet yaa kız tuvqlet bile kapısı duvara çarpıyordu resmen çok küçüktü eşyalar yerlerde surunyirdu
(327 puan) tarafından
Aynı benim ev

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 458 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Esenb23 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 445 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu

383,597 soru

11,478,435 cevap

35,093 kullanıcı

...